Amazon Prime Video aanbod

Als geïnteresseerde in Amazon Prime Video wil je het aanbod films en series weten. Welke films en series behoren tot het aanbod van Amazon Prime Video? Het aanbod bestaat uit eigen films en series van de streamingdienst, de zogeheten Amazon Originals, en aangekochte titels. Om een goed overzicht te geven van het aanbod van Prime Video in Nederland zal hier iedere dag het nieuwe aanbod op Amazon worden toegevoegd.

Het aanbod van Amazon Prime Video bestaat uit films, series, documentaires, concertregistraties en kindertitels. Ook verschijnen er steeds meer televisieprogramma’s zoals The Grand Tour. Behalve het aankopen van externe titels maakt Amazon inmiddels steeds meer eigen content. Deze titels staan uiteraard exclusief in het Amazon Prime Video aanbod. Naast The Grand Tour zijn dit populaire titels als Transparant, The Man in the High Castle, Fear the Walking Dead, Seinfeld en StartUp. Uiteraard zijn er ook veel films beschikbaar bij de streamingdienst, zoals The Godfather, Forrest Gump en andere bioscoopkrakers.

Bij de lancering van Prime Video van Amazon in Nederland bestond het aanbod vooral uit Engelse titels. Een beperkt aantal films en series was voorzien van Nederlandse ondertiteling. Vanaf het moment van lancering is Amazon echter wel bezig om het aanbod steeds meer van ondertiteling te voorzien. Daarmee wordt het aanbod steeds completer.

Amazon Prime Video Aanbod

TitelGenreJaarIMDbToegevoegd
GuardiansActie20173.92020-05-28
TerrifierHorror20185.62020-05-28
Benny Loves KillingHorror20136.52020-05-28
UnsaneHorror20186.42020-05-24
KruimeltjeFamilie19996.12020-05-24
Pietje BellFamilie20025.82020-05-24
Pietje Bell II: De Jacht op de TsarenkroonFamilie20035.32020-05-24
ArsenalActie20174.02020-05-22
Jade WarriorActie20105.92020-05-22
Good BoysKomedie20196.72020-05-22
Science FictionSci-Fi20025.82020-05-22
Little Fires Everywhere (1 seizoen)Drama20207.72020-05-22
Homecoming (2 seizoenen)Drama20186.62020-05-22
GerryDrama20026.22020-05-20
Bert Visscher: Geluk Zit in Hele Grote DingenStand-up20027.92020-05-20
Deep DarkHorror20155.02020-05-20
La Femme et le TGVDrama20177.02020-05-20
Stanley's MouthDrama20155.82020-05-19
Blinded by the LightKomedie20196.92020-05-19
Shrek 2Animatie20047.22020-05-18
Wim Helsen: Het Uur van de PrutserStand-up20108.12020-05-17
Marc-Marie Huijbregts: Opdat Ik Niet VergeetStand-up20098.02020-05-17
Lebbis: BrandingStand-up20127.82020-05-17
It Chapter TwoHorror20196.62020-05-15
Paatal LokDrama20209.12020-05-15
Mr. Robot (4 seizoenen)Drama20158.62020-05-15
Lady LuckDrama20175.82020-05-14
Lego Jurassic World: The Indominus EscapeKinderen20165.72020-05-14
Lego DC Superhelden: Batman Be-LeagueredKinderen20146.62020-05-14
AmourDrama20127.92020-05-09
Still AliceDrama20157.52020-05-09
BorgmanDrama20136.72020-05-09
Fashion ChicksKinderen20155.22020-05-09
Alles is LiefdeKomedie20077.02020-05-09
Publieke WerkenDrama20156.72020-05-09
Bride FlightDrama20087.02020-05-09
Bloed, Zweet en TranenDrama20157.02020-05-09
Buurman & Buurman: Hebben een nieuw huisKinderen20196.42020-05-09
What Women WantKomedie20116.42020-05-09
The Age of StupidDocu20097.02020-05-09
Blood FatherActie20166.42020-05-09
The DukeKomedie19994.42020-05-09
My SpyKomedie20206.22020-05-09
Captain FantasticKomedie20167.92020-05-09
MoonlightDrama20167.42020-05-09
Home AgainKomedie20185.82020-05-09
AfblijvenDrama20065.32020-05-09
Dispatches from Elsewhere (1 seizoen)Thriller20206.52020-05-09
Sonny BoyDrama20116.42020-05-08
Slumdog MillionaireDrama20098.02020-05-08
AmyDocu20157.82020-05-08
Loving VincentDocu20177.82020-05-08
Alles is FamilieKomedie20126.62020-05-08
Alleen Maar Nette MensenKomedie20125.72020-05-08
SoofKomedie20136.62020-05-08
De Heineken OntvoeringThriller20116.52020-05-08
HartenstraatKomedie20146.32020-05-08
De Schippers van de KameleonKinderen20036.12020-05-08
Phileine zegt SorryDrama20036.12020-05-08
All Stars 2: Old StarsKomedie20136.22020-05-08
RadeloosDrama20085.32020-05-08
Kameleon 2Kinderen20055.92020-05-08
Wit LichtDrama20085.92020-05-08
HartenstrijdKomedie20165.62020-05-08
Penny's ShadowAvontuur20116.22020-05-08
Knielen op een Bed ViolenDrama20165.82020-05-08
Dikkertje DapKinderen20176.72020-05-08
Toen was Geluk nog heel GewoonKomedie20166.72020-05-08
Heksen Bestaan NietKinderen20144.82020-05-08
Huisvrouwen Bestaan NietKomedie20176.72020-05-08
Scandal (7 seizoenen)Drama20187.72020-05-04
Feuten: Het FeestjeDrama20135.62020-05-04
Het VerlangenKomedie20175.92020-05-04
Bennie Stout: De Grote Film van SinterklaasFamilie20116.12020-05-04
VentouxDrama20156.42020-05-04
Lover of LoserDrama20095.32020-05-04
GangsterboysDrama20104.22020-05-04
RazendDrama20115.12020-05-04
TimboektoeFamilie20074.82020-05-04
DianaDrama20135.52020-05-02
Den SkyldigeThriller20187.52020-05-01
Love is All You NeedRomance20126.52020-05-01
Asterix & Obelix bij de BrittenFamilie20125.32020-05-01
The DuchessDrama20096.92020-05-01
HangmanThriller20185.22020-05-01
Toni ErdmannKomedie20167.42020-05-01
The Death of StalinKomedie20187.22020-05-01
RevengeActie20176.32020-05-01
ElleThriller20167.12020-05-01
The DressmakerDrama20167.12020-05-01
JagtenDrama20128.32020-05-01
Battlestar Galactica (4 seizoenen)Sci-Fi20098.72020-05-01
ViceActie20154.22020-05-01
De Familie SlimKinderen20175.62020-05-01
TonioDrama20167.02020-05-01
TulipaniDrama20177.12020-05-01
Code MKinderen20156.02020-05-01
TirzaDrama20106.42020-05-01
Lucia de B.Drama20147.12020-05-01
Rendez-VousDrama20155.82020-05-01
Bibi & Tina: De FilmKinderen20154.92020-05-01
Bibi & Tina 4: Chaos op FalkensteinKinderen20174.22020-05-01
De 100-jarige man die uit het raam klomKomedie20147.12020-05-01
JoeDrama20146.92020-05-01
Upload (1 seizoen)Komedie2020-2020-05-01
Jiskefet (9 seizoenen)Komedie1997-2020-04-28
Superjuffie!Kinderen20186.42020-04-28
Happiness Continues: A Jonas Brothers ConcertMuziek2020-2020-04-28
Nashville (6 seizoenen)Drama20187.72020-04-27
Step Up 3DRomance20106.22020-04-25
Making the Cut (1 seizoen)Reality2020-2020-04-24
Grey’s Anatomy (15 seizoenen)Drama20197.62020-04-24
Doom Patrol (1 seizoen)Actie20198.02020-04-24
Pretty Little Liars (7 seizoenen)Drama20177.42020-04-23
Hand CutDocu2008-2020-04-21
Out of the ShadowsDocu2010-2020-04-21
Bosch (6 seizoenen)Drama20208.42020-04-17
Selah and The SpadesDrama2020-2020-04-17
De Grote SlijmfilmKinderen20205.32020-04-16
The Twilight Saga: EclipseDrama20105.02020-04-16
Superstore (4 seizoenen)Komedie20197.82020-04-15
American PieKomedie19997.02020-04-14
Lock, Stock and Two Smoking BarrelsThriller19988.22020-04-14
MVP: Most Valuable PrimateKinderen20004.02020-04-14
VikingActie20174.52020-04-11
21 BridgesActie20196.62020-04-10
TwilightDrama20085.22020-04-09
The Trollenberg TerrorHorror19585.02020-04-09
Weeds (8 seizoenen)Komedie20127.92020-04-08
Pup Star: Better 2GetherKinderen20174.52020-04-08
Mala MalaDocu20166.72020-04-08
Replicate (Assimilate)Horror20195.32020-04-08
Cougar Town (6 seizoenen)Komedie20156.92020-04-06
Criminal Minds (14 seizoenen)Crime20198.12020-04-06
Code Black (3 seizoenen)Drama20188.12020-04-06
ContrabandActie20126.52020-04-05
The Twilight Saga: New MoonDrama20094.72020-04-03
The Twilight Saga: Breaking Dawn – Part 1Drama20114.92020-04-03
The Twilight Saga: Breaking Dawn – Part 2Drama20125.52020-04-03
MementoThriller20008.42020-04-03
Gangs of New YorkCrime20027.52020-04-03
Step Up 2: The StreetsRomance20086.22020-04-03
Silver Linings PlaybookRomance20127.72020-04-03
Step UpRomance20066.52020-04-03
The AviatorDrama20047.52020-04-03
Step Up RevolutionRomance20126.42020-04-03
The NeverEnding StoryFamilie19847.42020-04-03
Russian Affairs (1 seizoen)Thriller20196.32020-04-03
Step Up: All InRomance20146.02020-04-03
Laws of AttractionThriller20045.92020-04-03
Tales from the Loop (1 seizoen)Fantasy2020-2020-04-03
The Good Fight (3 seizoenen)Drama20198.42020-03-31
The Affair (4 seizoenen)Drama20187.92020-03-31
Fast & Furious: Hobbs & ShawActie20196.52020-03-30
Wild RoseDrama20197.22020-03-28
Star Trek: Picard (10 afl.)Sci-Fi2020-2020-03-27
The Dead Don’t DieHorror20195.52020-03-27
The Devil’s MenHorror19764.32020-03-27
CountdownHorror20195.32020-03-24
Just Add Magic: Mystery City (1 seizoen)Kinderen20208.42020-03-21
Blow the Man DownCrime20197.02020-03-20
ViceDrama20187.22020-03-16
Shaun het Schaap (seizoen 2)Kinderen20098.22020-03-15
BooksmartKomedie20197.22020-03-14
WallayDrama20176.52020-03-14
The Secret Life of Pets 2Animatie20196.52020-03-13
YesterdayKomedie20196.92020-03-13
The MirageKomedie20156.72020-03-13
The Creepy LineDocu20187.12020-03-13
BellezonismoKomedie20191.92020-03-12
unRealDocu20157.32020-03-12
The Test (1 seizoen)Docu2020-2020-03-11
On the Basis of SexDrama20197.02020-03-09
The Exorcism of Anna EcklundHorror20162.42020-03-08
Annabelle Comes HomeHorror20195.92020-03-07
Apollo 11Docu20198.22020-03-04
A Dog’s JourneyDrama20197.42020-03-03
Harry Potter and the Philosopher's StoneAvontuur20017.62020-03-01
Harry Potter and the Chamber of SecretsAvontuur20027.42020-03-01
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanAvontuur20047.92020-03-01
Harry Potter and the Goblet of FireAvontuur20057.72020-03-01
Harry Potter and the Order of the PhoenixAvontuur20077.52020-03-01
Harry Potter and the Half-Blood PrinceAvontuur20097.62020-03-01
Harry Potter and the Deathly Hallows part IAvontuur20107.72020-03-01
Harry Potter and the Deathly Hallows part IIAvontuur20118.12020-03-01
InceptionThriller20108.82020-03-01
The Dark KnightThriller20089.02020-03-01
InterstellarSci-Fi20148.62020-03-01
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingFantasy20018.82020-03-01
The Lord of the Rings: The Return of the KingFantasy20038.92020-03-01
The Dark Knight RisesThriller20128.42020-03-01
The MatrixSci-Fi19998.72020-03-01
The Big Bang Theory (11 seizoenen)Komedie20188.22020-03-01
The Lord of the Rings: The Two TowersFantasy20028.72020-03-01
Psych (8 seizoenen)Komedie2148.32020-03-01
The Matrix ReloadedSci-Fi20037.22020-03-01
Basic InstinctThriller19926.92020-03-01
The HangoverKomedie20096.12020-03-01
The PianistDrama20028.52020-03-01
The Matrix RevolutionsSci-Fi20036.72020-03-01
Jamestown (2 seizoenen)Drama20186.92020-03-01
The Hangover Part IIKomedie20116.42020-03-01
Mulholland DriveDrama20017.92020-03-01
State of PlayThriller20097.12020-03-01
Mid90sDrama20187.42020-03-01
The Lego MovieAnimatie20147.82020-03-01
The Hangover Part IIIKomedie20135.82020-03-01
Iron Sky The Coming RaceSci-Fi20195.02020-03-01
The Fresh Prince of Bel-Air (6 seizoenen)Komedie19967.92020-03-01
BreatheRomance20187.12020-03-01
Originalos (1 seizoen)Komedie20106.72020-03-01
Five Feet ApartDrama20197.22020-02-29
The Knight of Shadows: Between Yin and YangActie20195.02020-02-29
MaHorror20195.72020-02-29
Iron SkySci-Fi20125.92020-02-29
JungleThriller20176.72020-02-29
The CaptainDrama20177.42020-02-29
Don't Knock TwiceHorror20175.12020-02-29
Monkey UpKomedie20163.92020-02-29
MXP: Most Xtreme PrimateKomedie20044.02020-02-29
Finders KeepersDocu20156.82020-02-26
De Lumineers: IIIDocu2019-2020-02-26
MamaHorror20136.22020-02-26
Hunters (1 seizoen)Drama2020-2020-02-21
Stan & OllieDrama20187.22020-02-17
HustlersDrama20196.62020-02-12
Master of the UniverseDocu20137.22020-02-11
MadeMade2009-2020-02-11
If Beale Street Could TalkDrama20187.22020-02-11
All or Nothing (5 seizoenen)Docu20208.72020-02-07
Godzilla: King of the MonstersSci-Fi20196.22020-02-04
Green BookDrama20198.22020-02-04
Bob de Bouwer (4 seizoenen)Kinderen2000-2020-02-04
Inspector Gadget (1 seizoen)Kinderen1983-2020-02-04
MVP: Most Valuable PrimateFamilie20004.02020-02-01
Spymate Komedie20033.92020-02-01
Dragons: Riders of BerkFamilie20128.12020-02-01
Eternal Sunshine of the Spotless MindDrama20048.32020-02-01
The Green MileDrama19998.62020-02-01
Masters Of Sex (4 seizoenen)Drama20167.92020-02-01
The Breakfast ClubKomedie19857.92020-02-01
Scott Pilgrim vs. the WorldKomedie20107.52020-02-01
Spy GameActie20017.12020-02-01
Charlie Wilson's WarDrama20077.02020-02-01
Notting HillRomance19997.12020-02-01
KroosDocu20195.72020-01-31
This Is Us (3 seizoenen)Drama20188.82020-01-30
DrivenThriller20196.12020-01-30
Green InfernoHorror19893.82020-01-29
MediumHorror2019-2020-01-24
Spirits in the ForestDocu2019-2020-01-24
The Forgotten Army (1 seizoen)Actie20208.42020-01-23
RBGDocu20187.52020-01-20
Shazam!Actie20197.12020-01-17
Pokémon Detective PikachuAvontuur20196.72020-01-17
Russell Peters: DeportedStand-Up2020-2020-01-17
The Curse of La LloronaHorror20195.42020-01-17
They Shall Not Grow OldDocu20188.32020-01-17
Head Full of HoneyDrama20183.22020-01-17
Troop ZeroDrama20197.62020-01-17
Chicago Fire (4 seizoenen)Drama20167.92020-01-16
Chicago P.D. (4 seizoenen)Drama20178.12020-01-16
Mantra: Sounds Into SilenceDocu20178.32020-01-14
The House with a Clock in Its WallsFamilie20186.02020-01-13
The GrinchFamilie20186.32020-01-12
Johnny English Strikes AgainKomedie20186.22020-01-12
Treadstone (1 seizoen)Thriller20197.12020-01-12
Mr. Rudolpho's JubileeRomance20168.52020-01-12
The SetDrama19706.22020-01-08
James May: Our Man In Japan (1 seizoen)Docu2020-2020-01-04
Rip Up The RoadDocu20198.72020-01-04
Dönerse SenindirKomedie20164.72020-01-04
Penguins of MadagascarFamilie20146.72020-01-04
Jack Ryan: Shadow RecruitThriller20146.22020-01-04
The SpongeBob SquarePants MovieFamilie20047.02020-01-04
RangoFamilie20117.22020-01-04
Revolutionary RoadDrama20087.32020-01-04
Ride AlongActie20144.42020-01-04
UglyDollsKinderen20194.72020-01-04
She's Out of My LeagueRomance20106.42020-01-04
Don't Show MotherThriller20104.52020-01-04
Robin HoodActie20106.62019-12-30
Shaun of the DeadHorror20047.92019-12-27
King of ThievesDrama20185.52019-12-24
300Actie20077.72019-12-20
The AeronautsDrama20196.32019-12-20
Happy Death Day 2UHorror20196.22019-12-19
Widow's WalkHorror20193.82019-12-17
DragonHeart: A New BeginningAvontuur20004.52019-12-17
ChangelingDrama20087.72019-12-17
Johnny EnglishKomedie20036.22019-12-17
The KingdomActie20077.02019-12-17
Mamma Mia!Romance20086.42019-12-17
Snow White and the HuntsmanFantasy20126.12019-12-17
The Mentalist (7 seizoenen)Crime20158.12019-12-17
Sydney WhiteKomedie20076.22019-12-17
Supernatural (14 seizoenen)Drama20198.42019-12-16
The Grand Tour (3 seizoenen + Seaman Special)Reality20198.72019-12-14
The Expanse (4 seizoenen)Sci-Fi20198.42019-12-14
LOL: Last One Laughing (2 seizoenen)Komedie2019-2019-12-14
Missing LinkAnimatie2019-2019-12-14
WolfHorror20184.22019-12-14
Just Add Magic (3 seizoenen)Sci-Fi20198.32019-12-14
Mary Queen of ScotsDrama20186.32019-12-10
Terminator 2: Judgment DayActie19918.52019-12-09
Inside Edge (2 seizoen)Drama20198.22019-12-08
The Marvelous Mrs. Maisel (3 seizoenen)Drama20198.72019-12-06
Hoe Tem Je Een Draak 3Animatie20197.52019-12-05
Mortal EnginesActie20186.12019-12-02
BeanKomedie19976.52019-12-02
Night SchoolKomedie20185.62019-12-02
Boy ErasedDrama20187.02019-12-02
Assassination NationHorror20185.92019-12-02
Little ItalyKomedie20185.72019-12-02
The ReportThriller2019-2019-11-30
Andy Murray: Duikt Weer Op (Resurfacing)Docu2019-2019-11-30
Chiara Ferragni – UnpostedDocu2019-2019-11-30
Bon Bini Holland 2Komedie20185.52019-11-30
Christmas with the KranksKomedie20045.32019-11-24
The Man In The High Castle (4 seizoenen)Thriller20198.12019-11-15
Brittany Runs A MarathonRomance20196.82019-11-15
Verliefd op CubaRomance20194.92019-11-14
HannaAvontuur20116.82019-11-04
Nicky, Ricky, Dicky & Dawn (1 seizoen)Kinderen20145.22019-11-04
Tom Clancy’s Jack Ryan (2 seizoenen)Thriller20198.32019-10-31
Total RecallActie20126.32019-10-30
Pup StarFamilie20164.42019-10-30
Missing LinkKinderen20196.72019-10-26
Blade of the Immortal (1 seizoen)Anime20196.82019-10-26
DorisKomedie20186.22019-10-25
Rammstein: ParisMuziek2017-2019-10-23
Rammstein: in Amerika - Live from Madison Square GardenMuziek2015-2019-10-23
Rammstein: In AmerikaDocu2016-2019-10-23
The Purge (2 seizoenen)Horror20196.22019-10-20
The Terror (2 seizoenen)Drama20198.12019-10-18
American GangsterDrama20077.82019-10-18
The Incredible HulkActie20086.82019-10-18
Modern Love (1 seizoen)Romance2019-2019-10-18
MMA: Love Never DiesActie2019-2019-10-17
Saving ZoëThriller2019-2019-10-16
BABYLON (3 afl.)Anime2019-2019-10-07
Four RoomsKomedie19956.82019-10-07
The ForgottenThriller20045.82019-10-07
The English PatientRomance19967.42019-10-07
From Dusk Till DawnHorror19967.22019-10-07
TedKomedie20126.92019-10-05
Goliath (3 seizoen)Drama20198.22019-10-04
The LoraxFamilie20126.42019-10-02
HellboyActie20046.82019-10-02
13 Going on 30Romance20046.12019-10-02
Starsky & HutchKomedie20046.12019-10-02
Pulp FictionDrama19948.92019-10-02
Anger ManagementKomedie20136.22019-10-02
MimicSci-Fi19975.92019-10-02
Chasing AmyKomedie20007.22019-10-02
Everybody's FineDrama20097.12019-10-02
Preacher (4 seizoenen)Drama20198.12019-09-29
Aliens, Flamingos & EcstacyAnimatie2019-2019-09-28
Transparent (5 seizoenen)Komedie20197.82019-09-27
Inglourious BasterdsDrama20098.32019-09-27
Varane: Destino de campeón (1 seizoen)Docu2019-2019-09-23
Savage X Fenty ShowDocu2019-2019-09-20
The Family Man (1 seizoen)Drama2019-2019-09-20
AscentDrama20167.12019-09-20
Hollywood HomicideActie20035.32019-09-16
XXXActie20025.92019-09-16
TrainspottingDrama19968.12019-09-16
Amphibious 3DHorror20103.52019-09-14
El Corazón de Sergio Ramos (1 seizoen)Docu2019-2019-09-13
Undone (1 seizoen)Drama20198.12019-09-13
Inside Borussia Dortmund (1 seizoen)Docu2019-2019-09-13
Population BoomDocu20137.12019-09-10
Electrician's DayArthouse2018-2019-09-08
The DukeKomedie19994.42019-09-05
Carnival Row (seizoen 1)Drama2019-2019-08-30
OmulanDocu2015-2019-08-28
El Juego de las Llaves (1 seizoen)Drama20198.12019-08-23
The Passion of AugustineDrama20157.32019-08-20
Ace Ventura: Pet DetectiveKomedie19946.92019-08-19
Ace Ventura: When Nature CallsKomedie19956.42019-08-19
The Good ShepherdDrama20066.72019-08-19
Punch-Drunk LoveKomedie20027.32019-08-19
The OneActie20015.92019-08-19
Chestnut: Hero of Central ParkFamilie20045.62019-08-16
The Green FairyFantasy20175.82019-08-14
Free Meek (1 seizoen)Docu2019-2019-08-09
The Brussels BusinessDocu20126.82019-08-09
Kevin Can Wait (2 seizoenen)Komedie20185.72019-08-02
This Is Football (1 seizoen)Docu2019-2019-08-02
MiloDrama20146.42019-08-01
Poesia Sin FinDrama20167.62019-08-01
The Boys (1 seizoen)Actie2019-2019-07-26
AthenaScifi20176.92019-07-25
Gaza Surf ClubDocu20167.32019-07-25
VirusSci-Fi2019-2019-07-19
Black Smoke RisingDrama20127.22019-07-17
The MirageKomedie20156.82019-07-17
Monkey UpFamilie20164.12019-07-14
Vinland Saga (1 seizoen)Anime2019-2019-07-08
Beautiful BoyDrama20187.32019-07-08
The RecruitmentDocu2014-2019-07-05
Johnny GhostDrama20116.62019-06-26
Hitoshi Matsumoto Present Documental (3 seizoenen)Komedie20197.72019-06-24
Kunst en VliegwerkAvontuur19916.82019-06-24
Final Life (1 seizoen)Drama2019-2019-06-24
Tokyo Alice (1 seizoen)Drama2019-2019-06-20
Absentia (2 seizoenen)Crime20197.32019-06-18
Anu Menon: Wonder MenonStand-up2019-2019-06-15
The Bold Type (3 seizoenen)Drama20198.12019-06-14
Too Old To Die Young (1 seizoen)Thriller2019-2019-06-14
Lady LuckDrama20176.32019-06-11
Neville Shah: What Are You Laughing At?Standup2017-2019-06-09
NOS4A2 (1 seizoen)Horror20197.02019-06-08
Women with a Mission (1 seizoen)Docu2016-2019-06-08
Chasing HappinessDocu20198.02019-06-04
Russell MadnessKomedie20154.32019-06-04
Good OmensActie2019-2019-05-31
#LadyRanchoKomedie20183.32019-05-23
Fleabag (2 seizoenen)Komedie20198.22019-05-21
Entre les LignesDocu2018-2019-05-21
Maniac FarmerHorror2019-2019-05-21
Sharkwater ExtinctionDocu2019-2019-05-21
Bringing Up BobbyDrama20115.22019-05-17
Sneaky Pete (3 seizoenen)Drama20188.22019-05-13
Portable LifeDrama20115.72019-05-07
The Emperor's WifeDrama20035.72019-05-07
The Goldbergs (5 seizoenen)Komedie20188.12019-05-04
The Water HorseAvontuur20076.52019-05-04
SuspiriaHorror20186.82019-05-03
Doctor Who (seizoen 5 t/m 10)Avontuur20178.72019-05-03
Hotel Transylvania 2Familie20156.72019-05-03
The TouristThriller20106.02019-05-03
Men in BlackSci-Fi19977.32019-05-03
Men in Black IISci-Fi20026.12019-05-03
Hotel TransylvaniaFamilie20127.12019-05-03
This Is the EndKomedie20136.62019-05-03
GhostbustersKomedie19847.82019-05-03
Grown Ups 2Komedie20135.42019-05-03
The Big C (4 seizoenen)Drama20108.12019-05-03
Married… With Children (11 seizoenen)Komedie19978.12019-05-01
Diablo Guardian (2 seizoen)Drama20196.12019-04-28
Fear the Walking Dead (4 seizoenen)Drama20187.02019-04-28
Air Bud: Golden ReceiverFamilie19984.52019-04-27
Air BudKomedie19975.22019-04-25
American Gods (1 seizoen + S02E07)Thriller20198.12019-04-21
The UpsideKomedie20196.52019-04-19
Karakuri Circus (26 afl.)Anime20198.22019-04-18
Guava IslandDrama2019-2019-04-14
Slumdog MillionaireDrama20088.02019-04-09
The Tick (2 seizoenen)Komedie20197.42019-04-05
Hanna (1 seizoen)Drama20197.82019-03-29
Me You And Five BucksKomedie20175.42019-03-29
Dororo (1 seizoen)Anime2019-2019-03-25
TAKUMIDocu2019-2019-03-19
The Age of StupidDocu20097.12019-03-19
Monk (8 seizoenen)Komedie20098.02019-03-15
Down with LoveRomance20026.32019-03-15
Oom Ferdinand en de toverdrankFamilie19746.92019-03-13
Martijn en de MagiërFamilie19797.02019-03-13
The Amazing Spider-Man 2Actie20146.62019-03-10
Indiana Jones and the Temple of DoomAvontuur19847.62019-03-07
The Suicide TheoryThriller20156.52019-03-06
SophomoreKomedie20127.22019-03-06
Foul PlayKomedie19786.82019-03-06
KillboxSci-Fi20162.32019-03-06
EvolDrama20167.72019-03-06
Beyond the Call to DutyActie20161.72019-03-05
An IslandDrama20176.22019-03-05
Family BusinessCrime19895.72019-03-03
The Widow (1 seizoen)Drama2019-2019-03-01
This Giant Beast That Is The Global Economy (1 seizoen)Docu20197.82019-02-27
The RescuersDocu20117.02019-02-26
Oddbods (1 seizoen)Kinderen20157.12019-02-22
Into the Badlands (3 seizoen)Drama20188.12019-02-18
Joe SomebodyKomedie20015.52019-02-16
Lorena (miniserie)Docu2019-2019-02-16
Peter en de Vliegende AutobusFamilie19767.02019-02-14
MalacopaKomedie20182.92019-02-08
Ana & BrunoAnimatie20186.82019-02-08
30 Rock (7 seizoenen)Komedie20138.22019-02-02
The Big LebowskiThriller19938.12019-02-02
The Lost World: Jurassic ParkThriller19976.52019-02-02
Jurassic Park IIIThriller20015.92019-02-02
Generation WealthDocu20186.12019-02-02
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelFamilie20094.52019-02-02
MirrorsHorror20086.22019-01-29
By Any NameActie20185.22019-01-24
Guess WhoRomance20055.92019-01-22
The Creepy LineDocu2018-2019-01-18
Don't Say a WordThriller20016.32019-01-16
Clifford (2 seizoenen)Kinderen20016.72019-01-16
Taken (2 seizoenen)Actie20186.72019-01-12
Antarctische DroomDocu2018-2019-01-11
Speed DragonDrama20137.02019-01-11
The Head HunterDrama20158.32019-01-11
High CrimesThriller20026.32019-01-06
ShutterHorror20085.22019-01-06
Bilderberg: The MovieDocu20146.22019-01-05
The Night Shift (4 seizoenen)Drama20147.32019-01-01
ShrekKinderen20017.92019-01-01
WatchmenDrama20097.62019-01-01
Saving Private RyanDrama19988.62019-01-01
Aeon FluxActie20055.52019-01-01
The Cat in the HatKinderen20033.92019-01-01
SliverDrama19935.02019-01-01
PaycheckActie20036.32019-01-01
Little FockersKomedie20105.52019-01-01
The Spiderwick ChroniclesSci-fi20086.62019-01-01
Enemy At the GatesActie20017.62019-01-01
Beavis en Butt-Head Do AmericaKomedie19966.82019-01-01
The TuxedoActie20025.42019-01-01
Young AdultKomedie20116.32019-01-01
The WarriorsActie19797.72019-01-01
BarnyardKinderen20065.62019-01-01
Stephen King's Thinner Horror19965.72019-01-01
Barbarella
Sci-fi19685.92019-01-01
Clear and Present Danger
Actie19946.92019-01-01
A Civil Action
Drama19986.62019-01-01
TraitorActie20087.02019-01-01
The FirmDrama19936.82019-01-01
Fire In The Sky
Drama19936.52019-01-01
The Butcher's WifeKomedie19915.32019-01-01
Asylum
Romantiek20056.12019-01-01
The Hunt for Red OctoberActie19907.62019-01-01
The Sum of All FearsActie20026.42019-01-01
The Social NetworkDrama20107.72019-01-01
The Darkest HourActie20114.92018-12-22
DassehraActie20187.02018-12-22
Laugh Killer LaughDrama29155.12018-12-22
Law & Order: Special Victims Unit (7 seizoenen)Drama20068.02018-12-21
Deck the HallsKomedie20064.92018-12-21
Living with the Dead: A Love StoryDrama20177.62018-12-20
The Purge: AnarchyHorror20146.52018-12-16
The Big LebowskiCrime19988.12018-12-16
Love ActuallyKomedie20037.62018-12-16
The HolidayKomedie20066.92018-12-16
The Bourne IdentityActie20027.92018-12-16
The Bourne LegacyActie20126.72018-12-16
The Bourne UltimatumActie20078.02018-12-16
The PurgeDrama20135.72018-12-16
OblivionActie20137.02018-12-16
The Bourne SupremacyActie20047.82018-12-16
Mr. Bean’s HolidayKomedie20076.42018-12-16
The DebtDrama20106.92018-12-16
Funny PeopleKomedie20096.32018-12-16
The Invention of LyingKomedie20096.42018-12-16
Freddy Got FingeredKomedie20014.52018-12-16
The DilemmaKomedie20115.32018-12-16
4 Blocks (2 seizoenen)Drama20178.22018-12-16
Niko and the Sword of Light (2 seizoenen)Kinderen20177.92018-12-16
Make Us DreamDocu20188.42018-12-11
Vet HardKomedie20056.22018-12-07
AlbertaKomedie20166.22018-12-07
TirzaDrama20106.42018-12-07
Het lange haar van de DoodHorror19656.22018-12-07
Low & PeachyKomedie20158.32018-12-07
Rent-A-FriendKomedie20007.02018-12-07
Without WarrantCrime20135.42018-12-07
Favorite RefrainThriller20147.02018-12-07
ParradoxDocu20104.92018-12-07
Black KnightKomedie20014.82018-12-04
Inside Jokes (1 seizoen)Stand-Up20188.82018-12-03
Caillou (seizoen 2)Kinderen20004.22018-12-03
Dante's PeakThriller19975.92018-12-03
TumbbadHorror20188.82018-12-03
PromisesDrama20177.42018-12-03
CopycatActie19956.62018-12-02
GleasonDocu20168.42018-11-29
Life or Something Like ItKomedie20025.82018-11-25
Lo And BeholdDocu2016-2018-11-25
PataakhaActie2018-2018-11-25
Zakir Khan: Kaksha GyarviKomedie2018-2018-11-25
Coldplay: A Head Full Of DreamsDocu20188.42018-11-22
Vanished (Verdwenen)Thriller20114.32018-11-22
Gringo Komedie20186.12018-11-22
StartUp (3 seizoenen)Crime20188.12018-11-15
Patriot (2 seizoenen)Drama20188.32018-11-15
The Mason BrothersCrime20176.42018-11-15
Sapan Verma: Obsessive Comedic DisorderStand-Up20166.72018-11-09
Thomas & Senior (2 seizoenen)Familie1988-2018-11-07
Big Mommas: Like Father, Like SonKomedie20114.42018-11-01
Big Momma's HouseKomedie20005.12018-11-01
Big Momma's House 2Komedie20064.72018-11-01
The NegotiatorThriller19987.32018-11-01
Alvin and the ChipmunksFamilie20075.22018-11-01
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedFamilie20114.42018-11-01
Under Siege 2: Dark TerritoryActie19955.42018-11-01
Just My LuckRomance20065.42018-11-01
Under SiegeActie19926.52018-11-01
The Change-UpRomance20116.32018-11-01
Vampires SuckKomedie20103.42018-11-01
MarmadukeKomedie20104.22018-11-01
What Happens in VegasRomance20086.12018-11-01
Joy RideThriller20016.62018-11-01
SommersbyDrama19936.12018-11-01
The ClientThriller19946.72018-11-01
Mamma Mia!Romance20086.42018-11-01
How the Grinch Stole ChristmasFamilie20006.12018-11-01
SavagesThriller20126.52018-11-01
The Break-UpKomedie20065.82018-10-31
The FlintstonesFamilie19944.82018-10-31
Repo MenActie20106.32018-10-31
DuplicityKomedie20096.22018-10-31
Alvin and the Chipmunks Meet the WolfmanKinderen19996.82018-10-31
Alvin and the Chipmunks Meet FrankensteinKinderen20006.32018-10-31
The Romanoffs (4 afl.)Drama20187.12018-10-26
Lore (2 seizoenen)Horror20186.92018-10-19
The Penguins of Madagascar (2 seizoenen)Animatie20097.62018-10-16
Banana Fish (14 afl.)Anime20187.82018-10-13
Pete the Cat (2 seizoenen)Kinderen20178.62018-10-13
Als je een Muis een Koekje Geeft (3 seizoenen)Kinderen20186.52018-10-13
Pokémon de Serie: Ruby en Sapphire (15 seizoenen)Kinderen2007-2018-10-13
KicksDrama20076.02018-10-09
Stanley's MouthDrama20155.92018-10-09
Pitch PerfectKomedie20127.22018-10-07
Dora the Explorer (2 seizoenen)Kinderen20003.92018-10-05
Shutters IslandThriller20108.12018-10-01
Last HolidayDrama20066.42018-10-01
MunichDrama20057.62018-10-01
Jackass Number TwoKomedie20067.12018-10-01
ShwaasDrama20048.32018-10-01
Wolfseinde (1 seizoen)Drama20088.42018-09-29
Happy Sugar Life (1 seizoen)Anime20186.92018-09-29
Grand Blue Dreaming (12 afl.)Anime20187.92018-09-29
Seven Senses of the Re'Union (1 seizoen)Anime20184.62018-09-21
Caligula (1 seizoen)Komedie20185.32018-09-21
Amazon Riders (2 seizoenen)Actie20188.32018-09-21
Chi's Sweet Adventure (2 seizoenen)Kinderserie20188.12018-09-18
Forever (1 seizoen)Komedie20187.22018-09-15
Srinivasa KalyanamDrama20185.92018-09-15
WolfHorror2018-2018-09-15
Kapitein Rob en het Geheim van Professor LupardiFamilie20075.42018-09-14
Speed DragonDrama20137.22018-09-11
GoodachariActie20187.92018-09-11
Six Dreams (1 seizoen)Docu20187.72018-09-09
Pistorius (mini-serie)Docu20186.62018-09-07
Wishenpoof (3 seizoen)Kinderserie20186.52018-09-07
Paul Blart: Mall CopKomedie20095.22018-09-05
GhajinikanthKomedie20185.52018-09-05
Monster HouseFamilie20066.62018-09-03
The Magicians (2 seizoenen)Drama20157.62018-09-01
Defective Actie20173.62018-08-28
June, AdriftKomedie20145.62018-08-25
Sacred HeartDrama20166.42018-08-25
Leading LadyKomedie20145.82018-08-23
Race 3Actie20182.12018-08-23
RX 100Drama20187.02018-08-22
Uncle DrewKomedie20185.72018-08-22
Virgin AlexanderKomedie20124.42018-08-22
Justin Timberlake: Dressed to ThrillDocu2016-2018-08-18
Het Schildersleven van Rembrandt van RijnDocu2008-2018-08-18
BFFsKomedie20145.32018-08-18
StarcrossedDrama20164.22018-08-18
BoostActie20164.82018-08-18
All or Nothing: Manchester CityReality20188.62018-08-17
Kadaikutty SingamKomedie20187.22018-08-15
Catch 22Thriller20176.42018-08-11
Lodge 49 (1 seizoen)Komedie20187.22018-08-09
Meet Me in VeniceDrama20156.42018-08-09
Sabrina: The Animated Series (1 seizoen)Familie19995.92018-08-06
Fun with Dick and JaneKomedie20056.12018-08-03
Dietland (1 seizoen)Drama20186.42018-08-03
Soul AssassinActie20014.52018-08-03
The Adventures of Chuck and Friends (1 seizoen)Kinderserie20115.82018-07-29
My Little Pony: Friendship is Magic (1 seizoen)Kindersreie20117.72018-07-29
KaalaActie20187.02018-07-29
Comicstaan (1 seizoen)Reality20186.82018-07-29
SüskindDrama20126.92018-07-27
GandhiDrama19838.02018-07-25
SmalltownDrama20168.22018-07-21
Wingman, IncDrama20154.02018-07-21
One Direction: The Inside StoryDocu20157.02018-07-19
OfficerActie20183.72018-07-15
Beyoncé: Fierce and FabulousDocu2015-2018-07-12
102 Not OutKomedie20187.52018-07-11
El Bulli: het verhaal over een droom (1 seizoen)Docu20118.52018-07-11
Lee Towers, The Voice of RotterdamDocu2013-2018-07-07
Finding OscarDrama20167.22018-07-07
ZabardastActie20073.12018-07-01
Beatless (1 seizoen)Anime20186.72018-07-01
Because of the CatsDrama19735.82018-06-30
Mijn VriendDrama19795.82018-06-29
MiraDrama19716.62018-06-27
Max HavelaarDrama19767.02018-06-27
De Dans van de ReigerDrama19666.42018-06-27
Makkers, staakt uw wild geraasDrama19606.72018-06-27
MahanatiDrama20188.82018-06-27
Als Twee Druppels WaterDrama19637.12018-06-27
Carmen van het NoordenDrama20095.12018-06-27
Dorp aan de RivierDrama19586.92018-06-27
The KingdomActie20077.02018-06-22
Wotakoi: Love is Hard for Otaku (1 seizoenAnime20187.62018-06-22
Hot FuzzKomedie20077.92018-06-21
Magical Girl Site (1 seizoen)Anime20187.72018-06-17
Bokya SatbandeFamilie20097.92018-06-15
UnfaithfulDrama20026.72018-06-15
Half TicketKomedie20168.62018-06-15
Fukuyadou Honpo: Kyoto Love Story (1 seizoen)Familie20168.42018-06-15
LEGO Jurassic World: The Indominus EscapeKinderen20165.72018-06-15
Spion van OranjeKomedie20093.62018-06-15
You Are Wanted (2 seizoen)Drama20186.02018-06-14
Made in Korea: Een enkeltje Seoul-Amsterdam?Docu20075.82018-06-14
Ultraviolet Actie20064.42018-06-14
HichkiKomedie20187.62018-06-14
Bharat Ane NenuDrama20188.22018-06-14
4 ElementsDocu20067.72018-06-14
Narbachi WadiDrama20137.62018-06-12
Golmaal - Fun UnlimitedActie20067.22018-06-12
GaiirThriller20096.92018-06-12
Pass OverDrama20185.82018-06-12
Duniyadari Drama20147.42018-06-12
OctoberDrama20187.62018-06-12
Little Big Awesome (1 seizoen)Kinderen20167.42018-06-07
The InternshipKomedie20136.32018-06-07
Campo de Estrellas (2 seizoenen)Docu2017-2018-06-03
Jay Leno's Garage (3 seizoenen)Docu20167.42018-06-03
Grand Prix Driver (1 seizoen)Docu20188.02018-06-03
Monte CarloRomance20115.82018-05-26
Street KingsActie20086.82018-05-26
Dino Dana (1 seizoen)Kinderen20176.62018-05-24
ClassmatesDrama20157.42018-05-21
Hap and Leonard (3 seizoenen)Thriller20187.62018-05-21
LEGO Nexo Knights (1 seizoen)Kinderen20165.82018-05-21
SpongeBob SquarePants (1 seizoen)Kinderen19998.12018-05-20
WonderstruckDrama20176.22018-05-18
RangasthalamDrama20188.72018-05-18
The Remix (1 seizoen)Talentenjacht20187.02018-05-15
Hindi MediumKomedie20177.82018-05-15
Fukrey ReturnsKomedie20176.52018-05-15
Zakir Khan: Haq Se SingleCabaret20178.52018-05-15
All of Nothing: The Michigan Wolverines (1 seizoen)Docu20187.42018-05-15
Diablo Guardián (1 seizoen)Drama20186.12018-05-09
Simply IrresistibleDrama19995.32018-05-09
The Nanny (6 seizoenen)Komedie19996.92018-05-02
MoneyballDrama20117.62018-05-02
Lego Marvel Super HeroesKinderen20138.32018-04-30
LEGO Ninjago: Masters of Spinjitzu (2 seizoenen)Kinderen20156.72018-04-30
Tokyo Vampire Hotel (1 seizoen)Drama20186.22018-04-20
The Looming Tower (1 seizoen)Thriller20188.02018-04-20
After EarthSci-Fi20134.82018-04-12
Tiger Zinda HaiActie20176.12018-04-06
Killing Bites (1 seizoen)Anime20186.32018-03-31
After the Rain (1 seizoen)Anime20187.42018-03-30
PadmaavatDrama20187.02018-03-27
Kokkoku (1 seizoen)Anime20187.02018-03-26
The Da Vinci CodeThriller20066.62018-03-26
Falling Water (2 seizoenen)Drama20186.52018-03-12
The Only Living Boy In New YorkDrama20176.32018-03-06
Brad's StatusKomedie20176.52018-03-02
SwitchRomance19915.72018-02-20
Mozart in the Jungle (4 seizoenen)Komedie20168.22018-02-17
Breathe (1 seizoen)Drama20188.62018-02-16
McMafia (1 seizoen)Crime20187.72018-02-12
Ishq Romance20167.32018-02-01
Golmaal AgainKomedie20175.02018-01-27
Brandweerman Sam (2 seizoenen)Kinderen20156.32018-01-27
Slugterra (1 seizoen)Anime20126.92018-01-20
Chi-RaqKomedie20155.72018-01-20
AruviDrama20178.92018-01-12
Philip K. Dick's Electric Dreams (1 seizoen)Drama20177.32018-01-12
L.A. ConfidentialThriller19978.32018-01-12
HeatMisdaad19958.22018-01-10
Bram Stoker’s DraculaHorror19927.42018-01-10
Aliens in the AtticKomedie20095.42018-01-06
Made in AmericaKomedie19935.02018-01-04
The King of ComedyKomedie19827.82018-01-04
A Time to KillThriller19967.42018-01-01
Entrapment Actie19996.32018-01-01
Meet the SpartansKomedie20082.72018-01-01
Date MovieKomedie20062.82018-01-01
The Girl Next DoorKomedie20046.72018-01-01
The FountainSci-Fi20067.32018-01-01
Guilty by SuspicionDrama19916.52018-01-01
Meet DaveKomedie20085.02018-01-01
2 GunsActie20036.72018-01-01
Fight ClubThriller19998.82018-01-01
Parks and Recreation (7 seizoenen)Komedie20158.62017-12-31
Het Regent GehaktballenFamilie20097.02017-12-30
Jawaan Thriller20174.72017-12-29
Curious George (1 seizoen)Kinderen20067.32017-12-22
ChorusDrama19747.42017-12-20
This Is the EndKomedie20136.62017-12-18
Heroes (4 seizoenen)Drama20107.62017-12-17
The HungryDrama20177.22017-12-16
Theeran Adhigaaram OndruAvontuur20178.42017-12-16
Street KingsActie20086.82017-12-15
Jean-Claude Van Johnson (1 seizoen)Komedie20177.82017-12-15
House M.D. (8 seizoenen)Drama20128.82017-12-09
Crown HeightsDrama20176.42017-12-08
TigerlandDrama20007.02017-12-06
BogusKomedie19965.32017-12-06
The SentinelThriller20066.42017-12-01
Raja the GreatActie20176.62017-11-26
Mariah Carey's All I Want for Christmas Is YouFamilie20175.42017-11-23
Bunker77Docu20167.32017-11-18
NewtonKomedie20177.82017-11-18
Raju Gari Gadhi 2Crime20175.22017-11-10
The WallActie20176.22017-11-10
The Good Wife (7 seizoenen)Drama20168.32017-11-08
NCIS (seizoen 9 t/m 13)Crime20167.92017-11-08
Hawaii Five-0 (6 seizoenen)Crime20167.42017-11-07
CSI: Crime Scene Investigation (seizoen 9 t/m 16)Crime20157.72017-11-07
Two and a Half Men (12 seizoenen)Komedie20147.12017-11-05
BabysitterDrama19944.32017-11-04
A Football Life: 2006 Rose BowlDocu2015-2017-11-03
A Football Life: Sean TaylorDocu2014-2017-11-03
The Immaculate ReceptionDrama20147.02017-11-03
The SunchaserCrime19966.22017-11-01
Second BestDrama19947.12017-11-01
Love & Other DrugsRomance20106.72017-11-01
An American CitizenDrama19926.32017-11-01
StripperDocu19865.52017-11-01
That NightRomance19926.72017-11-01
The New AgeKomedie19945.82017-11-01
Breaking UpRomance19974.92017-11-01
Turtle BeachDrama19924.72017-11-01
Noriega: God's FavoriteDrama20006.32017-11-01
Empire RecordsKomedie19956.72017-11-01
Charlie Wilson's WarDrama20077.12017-10-31
Yuki Yuna is a Hero (1 seizoen)Anime20147.12017-10-28
Hara Hara MahadevakiKomedie20176.42017-10-28
Red Oaks (3 seizoenen)Komedie20177.92017-10-20
Sam & Cat (2 seizoenen)Tieners20135.72017-10-17
The Power of OneDrama19927.22017-10-14
Altair: A Record of Battles (1 seizoen)Anime2017-2017-10-14
Dawn of the DeadHorror20047.32017-10-14
The Mambo KingsDrama19926.42017-10-13
City of GhostsDocu20177.42017-10-13
This Boy's LifeDrana19937.32017-10-13
King KongDrama20057.22017-10-13
GladiatorDrama20008.52017-10-13
Once Upon a Time in AmericaDrama19848.42017-10-13
Battleship Actie20125.82017-10-13
The 40 Year Old VirginKomedie20057.12017-10-13
Safe HouseThriller20126.82017-10-13
Tumble Leaf (3 seizoenen)Kinderserie20148.12017-10-11
DaddyActie20176.42017-10-08
Welcome to the Ballroom (1 seizoen)Anime20177.82017-10-08
Monte CarloKomedie20115.82017-10-06
Hear No EvilHorror19935.12017-10-06
Marley & MeDrama20087.12017-10-06
Man on FireActie20047.72017-10-04
CarpoolKomedie19964.92017-10-03
DaredevilActie20035.32017-10-03
Bee SeasonDrama20055.52017-10-01
Cobb Drama19946.52017-10-01
Goodbye LoverThriller19985.72017-10-01
Mission: Impossible IIActie20006.12017-10-01
Mission: Impossible - Ghost ProtocolActie20117.42017-10-01
Back to the FutureAvontuur19858.52017-10-01
Mission: ImpossibleActie19967.12017-10-01
Back to the Future Part IIAvontuur19897.82017-10-01
Jaws Thriller19758.02017-10-01
Les MisérablesDrama20127.62017-10-01
Mission: Impossible IIIActie20066.92017-10-01
Memoirs of an Invisible ManRomance19925.92017-10-01
Knight and DayRomance20106.32017-10-01
JFKDrama19918.02017-10-01
Mr. & Mrs. SmithThriller20056.52017-10-01
Epic MovieKomedie20072.32017-10-01
Little ManhattanDrama20057.62017-10-01
Bride WarsRomance20095.52017-10-01
What's Your Number?Romance20116.12017-10-01
Bedazzled Romance20006.02017-10-01
Jumper Avontuur20086.12017-10-01
Natural Born KillersActie19947.32017-10-01
Boys on the SideKomedie19956.42017-10-01
Fantastic Mr. FoxFamilie20097.82017-10-01
Q & ACrime19906.52017-10-01
Simply IrresistibleRomance19995.32017-10-01
Paw Patrol (1 seizoen)Kinderen20136.92017-09-30
Charlie's AngelsThriller20005.52017-09-30
Lost in Oz (1 seizoen)Kinderen20157.62017-09-30
Re: Creators (1 seizoen)Anime20176.92017-09-17
Urban TurbanRomance20143.02017-09-01
The ForestDrama20166.22017-09-01
Road to LadakhDrama20036.22017-09-01
Ninnu KoriRomance20177.62017-08-27
Danger & Eggs (1 seizoen)Familie20176.82017-08-27
Ben and Holly's Little Kingdom (seizoen 1)Kinderen20097.62017-08-16
An American Girl Story: Summer Camp, Friends For LifeFamilie20176.22017-08-06
Charlie's Angels: Full ThrottleKomedie20034.92017-08-04
Bombay SummerDrama20106.52017-08-01
Aayna Ka BaynaMusical20126.12017-08-01
KickActie20145.42017-07-31
Bajrangi BhaijaanActie20158.02017-07-31
Freaky AliKomedie20165.02017-07-31
HeroActie20153.72017-07-31
The Last Tycoon (1 seizoen)Drama20167.82017-07-29
DIVE!! (1 seizoen)Anime20174.42017-07-28
Dirty DancingDrama20173.12017-07-11
Crossing BridgesDrama20147.32017-07-01
2012Actie20095.82017-07-01
Star TrekSci-Fi20098.02017-07-01
EuroTripKomedie20046.62017-06-30
Downton Abbey (6 seizoenen)Drama20158.72017-06-30
A Death in the GunjDrama20167.62017-06-30
Oggy and the Cockroaches (1 seizoen)Kinderen20127.72017-06-12
Land of the GodsDrama20167.22017-06-11
Si 3Actie20176.52017-06-11
MardaaniActie20147.32017-06-11
MaanagaramActie20178.22017-06-11
Kaagaz Ki KashtiDocu20169.42017-06-11
Family KattaDrama20167.82017-06-11
SiddharthDrama20137.32017-06-11
Adhe KangalRomance20177.32017-06-11
Rough BookDrama20167.52017-06-11
Labour of LoveDrama20148.02017-06-11
Long Strange Trip (1 seizoen)Docu20178.22017-06-02
Kaatru VeliyidaiRomance20175.92017-05-27
Commando 2: The Black Money TrailActie20175.22017-05-11
Uchimura Summers (1 seizoen)Entertainment2017-2017-02-01
Damages (5 seizoenen)Drama20078.12017-02-01
Dawson's Creek (6 seizoenen)Drama19986.62017-02-01
Jean-Claude Van Johnson (1 seizoen)Komedie20177.82017-02-01
The Dancing Detective Dekadance (1 seizoen)Drama2016-2017-02-01
Who Killed Daigoro Tokuyama? (1 seizoen)Mysterie20167.22017-02-01
The Tick (1 seizoen)Actie20017.42017-02-01
The Idolm@ster.kr (1 seizoen)Drama20187.22017-02-01
Z: The Beginning of Everything (1 seizoen)Komedie20177.22017-02-01
The Baker and the Beauty (2 seizoenen)Drama20178.12017-02-01
American Playboy: The Hugh Hefner Story (1 seizoen)Docu20177.32017-02-01
The Kicks (1 seizoen)Komedie20157.12017-02-01
Peppa Pig (1 seizoen)Kinderen20046.32017-02-01
Silver and Gold (1 seizoen)Drama2017-2017-02-01
Le Mans (1 seizoen)Docu20177.42017-02-01
I Love Dick (1 seizoen)Drama20175.92017-02-01
Crisis in Six Scenes (1 seizoen)Komedie20166.62017-02-01
The SpongeBob SquarePants MovieKinderen20047.02017-01-15
The Night Manager (1 seizoen)Drama20168.22017-01-15
KaashmoraSci-Fi20165.62017-01-15
Astu - So Be ItDrama20138.62017-01-15
Back to the Future Part IIISci-Fi19907.42017-01-10
Zindagi Na Milegi DobaraActie20118.12016-12-21
JokerDrama20168.62016-12-21
TalaashDrama20127.32016-12-21
Cast AwayDrama20007.82016-12-14
The Shield (7 seizoenen)Thriller20028.72016-12-14
True GritActie20107.62016-12-14
FlightDrama20127.32016-12-14
Flesh and Bone (1 seizoen)Drama20158.02016-12-14
Robin HoodActie20106.72016-12-14
The GodfatherDrama19729.22016-12-14
No Country for Old MenDrama20078.12016-12-14
BridesmaidsKomedie20116.82016-12-14
The BabysitterDrama19954.32016-12-14
The Godfather Part IIDrama19749.02016-12-14
Pride & PrejudiceDrama20057.82016-12-14
Jack ReacherActie20127.02016-12-14
CloverfieldActie20087.02016-12-14
Beverly Hills CopKomedie19847.32016-12-14
CollateralActie20047.52016-12-14
The HulkActie20035.72016-12-14
Minority ReportActie20027.72016-12-14
Transformers: Revenge of the FallenActie20096.02016-12-14
Top GunActie19866.92016-12-14
The Last AirbenderActie20104.12016-12-14
Van HelsingActie20046.12016-12-14
Lara Croft: Tomb RaiderActie20015.82016-12-14
SwitchbackActie19976.42016-12-14
GreaseKomedie19787.22016-12-14
The Addams FamilyKomedie19916.92016-12-14
Airplane!Komedie19807.82016-12-14
EurotripKomedie20046.62016-12-14
No Strings AttachedKomedie20116.22016-12-14
Nuts!Komedie20167.22016-12-14
Runner RunnerThriller20135.62016-12-14
SultanDrama20167.12016-12-14
FanDrama20167.22016-12-14
Don 2Actie20117.12016-12-14
Ek Tha TigerActie20125.52016-12-14
Dil Dhaddakne DoKomedie20156.82016-12-14
DonActie20067.22016-12-14
Zindagi Na Milegi DobaraDrama20118.12016-12-14
FukreyKomedie20136.92016-12-14
Event HorizonHorror19976.72016-12-14
ViVid Strike! (1 seizoen)Anime20166.52016-12-14
Kabaneri of the Iron Fortress (1 seizoen)Anime20167.32016-12-14
Battery the Animation (1 seizoen)Anime20166.02016-12-14
The Great Passage (1 seizoen)Anime20167.42016-12-14
Shin chan Spin-off: Aliens vs. Shinnosuke (1 seizoen)Anime20166.92016-12-14
The Adjustment BureauSci-Fi20117.12016-12-14
WantedActie20086.72016-12-14
The Other Boleyn GirlDrama20166.72016-12-14
TransformersActie20077.12016-12-14
Transformers: Dark of the MoonActie20116.32016-12-14
Justified (6 seizoenen)Actie20108.62016-12-14
Hand of God (1 seizoen)Drama20157.52016-12-14
Public EnemiesDrama20097.02016-12-14
Dawn of the DeadHorror20047.32016-12-14
SerenityActie20057.92016-12-14
Community (6 seizoenen)Komedie20108.52016-12-14
Creative Galaxy (2 seizoenen)Kinderserie20144.42016-12-14
Gortimer Gibbon's Life on Normal Street (3 seizoenen)Actie20158.32016-12-14
CasperKomedie19956.12016-12-14
It's A Wonderful LifeDrama19468.62016-12-14
Meet Joe BlackDrama19917.22016-12-14
Forrest GumpKomedie19948.82016-12-14
The Godfather Part IIIDrama19907.62016-12-14
GattacaSci-Fi19977.82016-12-14
Indiana Jones and the Last CrusadeAvontuur19898.22016-12-14