Amazon Prime Video aanbod

Als geïnteresseerde in Amazon Prime Video wil je het aanbod films en series weten. Welke films en series behoren tot het aanbod van Amazon Prime Video? Het aanbod bestaat uit eigen films en series van de streamingdienst, de zogeheten Amazon Originals, en aangekochte titels. Om een goed overzicht te geven van het aanbod van Prime Video in Nederland zal hier iedere dag het nieuwe aanbod op Amazon worden toegevoegd.

Het aanbod van Amazon Prime Video bestaat uit films, series, documentaires, concertregistraties en kindertitels. Ook verschijnen er steeds meer televisieprogramma’s zoals The Grand Tour. Behalve het aankopen van externe titels maakt Amazon inmiddels steeds meer eigen content. Deze titels staan uiteraard exclusief in het Amazon Prime Video aanbod. Naast The Grand Tour zijn dit populaire titels als Transparant, The Man in the High Castle, Fear the Walking Dead, Seinfeld en StartUp. Uiteraard zijn er ook veel films beschikbaar bij de streamingdienst, zoals The Godfather, Forrest Gump en andere bioscoopkrakers.

Bij de lancering van Prime Video van Amazon in Nederland bestond het aanbod vooral uit Engelse titels. Een beperkt aantal films en series was voorzien van Nederlandse ondertiteling. Vanaf het moment van lancering is Amazon echter wel bezig om het aanbod steeds meer van ondertiteling te voorzien. Daarmee wordt het aanbod steeds completer. Hieronder het Prime Video aanbod met Nederlandse ondertiteling. Onder deze tabel is het complete aanbod van Prime Video te zien, hier zitten dus ook de titels bij waar geen ondertiteling van beschikbaar is.

Amazon Prime Video Aanbod

TitelGenreJaarIMDbToegevoegd
Danger CloseDocu20174.52017-10-18
Sam & Cat (2 seizoenen)Tieners20135.72017-10-17
The Legend of Korra (1 seizoen)Anime20128.62017-10-15
Avatar: The Legend of Aang (1 seizoen)Anime20059.22017-10-15
The Penguins of Madagascar (1 seizoen)Animatie20097.62017-10-15
Victorious (1 seizoen)Tienerdrama20106.92017-10-15
Team Umizoomi (1 seizoen)Kinderen20106.22017-10-15
The Haunted Hathaways (1 seizoen)Kinderen20135.42017-10-15
Along Came PollyRomance20045.92017-10-14
Dawn of the DeadHorror20047.32017-10-14
The Power of OneDrama19927.22017-10-14
Repo MenActie20106.32017-10-14
Altair: A Record of Battles (1 seizoen)Anime2017-2017-10-14
Yuki Yuna is a Hero (1 seizoen)Anime20147.12017-10-14
The Mambo KingsDrama19926.42017-10-13
Lore (seizoen 1)Horror2017-2017-10-13
This Boy's LifeDrana19937.32017-10-13
Once Upon a Time in AmericaDrama19848.42017-10-13
City of GhostsDocu20177.52017-10-13
GladiatorDrama20008.52017-10-13
E.T. the Extra-TerrestrialSci-Fi19827.92017-10-13
Mamma Mia!Musical20086.42017-10-13
Definitely, MaybeRomance20087.22017-10-13
King KongDrama20057.22017-10-13
How the Grinch Stole ChristmasFamilie20006.02017-10-13
Couples RetreatKomedie20095.52017-10-13
CoralineFamilie20097.72017-10-13
Children of MenDrama20067.92017-10-13
Battleship Actie20125.82017-10-13
Death RaceActie20086.42017-10-13
The Man with the Iron FistsActie20125.42017-10-13
Green ZoneActie20106.82017-10-13
American Pie Presents: Band CampKomedie20055.12017-10-13
The 40 Year Old VirginKomedie20057.12017-10-13
WanderlustKomedie20125.62017-10-13
The Constant GardenerThriller20057.52017-10-13
Knocked UpRomance20077.02017-10-13
American Pie Presents: The Book of LoveKomedie20094.82017-10-13
Safe HouseThriller20126.82017-10-13
The LoraxAnimatie20126.42017-10-13
SavagesCrime20126.52017-10-13
AcceptedKomedie20066.52017-10-13
American Pie Presents: The Naked MileKomedie20065.12017-10-13
Get Him to the GreekKomedie20106.42017-10-13
American Pie Presents: Beta HouseKomedie20075.42017-10-13
The Change-UpKomedie20116.32017-10-13
It's ComplicatedRomance20096.62017-10-13
Tumble Leaf (3 seizoenen)Kinderserie20148.32017-10-11
Welcome to the Ballroom (1 seizoen)Anime2017-2017-10-08
DaddyActie20176.32017-10-08
Monte CarloKomedie20115.82017-10-06
Marley & MeDrama20087.12017-10-06
Hear No EvilHorror19935.12017-10-06
Man on FireActie20047.72017-10-04
DaredevilActie20035.32017-10-03
CarpoolKomedie19964.92017-10-03
Natural Born KillersActie19947.32017-10-01
Bride WarsRomance20095.52017-10-01
Anna KareninaDrama20126.62017-10-01
MunichDrama20057.62017-10-01
What's Your Number?Romance20116.12017-10-01
Bedazzled Romance20006.02017-10-01
The Spiderwick ChroniclesFantasy20086.62017-10-01
JFKDrama19918.02017-10-01
Fast Times at Ridgemont HighKomedie19827.22017-10-01
Jaws 2Thriller19785.72017-10-01
Jaws 3-DThriller19833.62017-10-01
Stay Thriller20056.92017-10-01
A Night at the RoxburyKomedie19986.22017-10-01
Epic MovieKomedie20072.32017-10-01
Little ManhattanDrama20057.62017-10-01
An Officer and a GentlemanRomance19827.02017-10-01
Lords of DogtownDrama20057.12017-10-01
Attack on TitanFantasy20155.12017-10-01
Stalag 17Drama19538.02017-10-01
The Rugrats MovieFamilie19985.92017-10-01
Rugrats Go WildFamilie20035.62017-10-01
Memoirs of an Invisible ManRomance19925.92017-10-01
Goodbye LoverThriller19985.72017-10-01
A Midsummer Night's DreamFantasy19996.52017-10-01
Dangerous BeautyDrama19987.32017-10-01
Simply IrresistibleRomance19995.32017-10-01
A Place in the SunDrama19517.82017-10-01
Rugrats in Paris: The MovieFamilie20006.12017-10-01
Boys on the SideKomedie19956.42017-10-01
Paulie Familie19986.52017-10-01
Fantastic Mr. FoxFamilie20097.82017-10-01
The Odd Couple IIKomedie19986.42017-10-01
Attack on Titan: The Wings of FreedomAnime20157.82017-10-01
Q & ACrime19906.52017-10-01
The Music RoomDrama19588.22017-10-01
Bee SeasonDrama20055.52017-10-01
Cobb Drama19946.52017-10-01
The Original Kings of ComedyKomedie20006.72017-10-01
Trigun: Badlands RumbleAnime20107.52017-10-01
Blood Lad (1 seizoen)Anime20137.32017-10-01
Save the TigerDrama19736.92017-10-01
Captain Earth (1 seizoen)Anime20146.52017-10-01
Tanaka-kun is Always Listless (1 seizoen)Anime20167.72017-10-01
The Fruit of Grisaia (1 seizoen)Anime20147.22017-10-01
Ninja Slayer From Animation (1 seizoen)Anime20155.52017-10-01
Martin Lawrence Live: RunteldatKomedie20025.42017-10-01
ChokhDrama19837.62017-10-01
Red DoorDrama19977.02017-10-01
Antony FiringeeDrama19678.02017-10-01
Mission: Impossible IIActie20006.12017-10-01
The AscentDrama19837.72017-10-01
Inglourious BasterdsThriller20098.32017-10-01
Mission: Impossible - Ghost ProtocolActie20117.42017-10-01
Back to the FutureAvontuur19858.52017-10-01
Mr. & Mrs. SmithThriller20056.52017-10-01
Mission: ImpossibleActie19967.12017-10-01
Back to the Future Part IIAvontuur19897.82017-10-01
Jaws Thriller19758.02017-10-01
The Breakfast ClubDrama19857.92017-10-01
Les MisérablesDrama20127.62017-10-01
Shelter of the WingsDrama19948.32017-10-01
AparajitoDrama19568.22017-10-01
Mission: Impossible IIIActie20066.92017-10-01
Donnie BrascoCrime19977.82017-10-01
Jumper Avontuur20086.12017-10-01
Knight and DayRomance20106.32017-10-01
My Best Friend's WeddingRomance19976.32017-09-30
Not Another Teen MovieKomedie20015.72017-09-30
Paw Patrol (1 seizoen)Kinderen20136.92017-09-30
Center StageRomance20006.72017-09-30
Girl, InterruptedDrama19997.42017-09-30
Dora the Explorer (1 seizoen)Kinderen20003.92017-09-30
Can't Hardly WaitRomance19986.52017-09-30
Charlie's AngelsThriller20005.52017-09-30
HookAvontuur19916.72017-09-30
Lost in Oz (1 seizoen)Kinderen20157.82017-09-30
Ghost RiderActie20075.22017-09-30
StartUp (2 seizoenen)Crime20178.22017-09-30
SpongeBob SquarePants (1 seizoen)Kinderen19998.12017-09-30
Ghostbusters IIAvontuur19896.52017-09-28
GhostbustersAvontuur19847.82017-09-28
Hot FuzzKomedie20077.92017-09-24
Nene Raju Nene MantriThriller2017-2017-09-22
Niko and the Sword of Light (1 seizoen)Kinderen2017-2017-09-22
Re: Creators (1 seizoen)Anime2017-2017-09-17
True StoryCrime20156.32017-09-14
All or Nothing (2 seizoenen)Docu20178.82017-09-08
Franklin & Bash (3 seizoenen)Komedie20147.72017-09-07
KonyDrama19847.92017-09-01
Bhalo ThekoDrama20036.22017-09-01
PalatakDrama19638.72017-09-01
Urban TurbanRomance2014-2017-09-01
Road to LadakhDrama20036.72017-09-01
Pather PanchaliDrama19558.42017-09-01
Boatman of the River PadmaDrama19938.12017-09-01
Anjali Drama19908.32017-09-01
The ForestDrama2016-2017-09-01
Deutschland 83 (1 seizoen)Drama20158.22017-08-29
Danger & Eggs (1 seizoen)Familie20177.72017-08-27
The Tick (1 seizoen)Komedie20177.32017-08-27
Ninnu KoriRomance20178.12017-08-27
The Ladies ManKomedie20005.12017-08-24
Ben and Holly's Little Kingdom (seizoen 1)Kinderen20097.62017-08-16
Dr. StrangeloveDrama19648.52017-08-07
IdentityThriller20037.32017-08-07
Kindergarten CopKomedie19906.02017-08-06
An American Girl Story: Summer Camp, Friends For LifeFamilie2017-2017-08-06
Across the UniverseRomance20077.42017-08-06
Sin NombreActie20097.62017-08-06
Legends of the FallDrama19947.52017-08-06
Spider-Man 3Actie20076.22017-08-06
Katy Perry: Part of MeDocu20125.92017-08-06
The Skeleton KeyHorror20056.52017-08-04
Big DaddyKomedie19996.42017-08-04
NIghthawksActie19816.42017-08-04
PhiladelphiaDrama19937.72017-08-04
In BrugesKomedie20087.92017-08-04
Charlie's Angels: Full ThrottleKomedie20034.82017-08-04
As Good as It GetsDrama19977.72017-08-04
Big Fat LiarKomedie20025.42017-08-04
DuplicityRomance20096.22017-08-04
AmalDrama20077.52017-08-01
CorrodeDrama20117.02017-08-01
19th AprilDrama19947.52017-08-01
Khudito PashanDrama19607.72017-08-01
Aayna Ka BaynaMusical20125.72017-08-01
Bombay SummerDrama20106.62017-08-01
Sister NiveditaDrama19627.42017-08-01
KickActie20145.52017-07-31
Freaky AliKomedie20165.12017-07-31
HeroActie20153.62017-07-31
Bajrangi BhaijaanActie20158.12017-07-31
The Last Tycoon (1 seizoen)Drama20167.92017-07-29
DIVE!! (1 seizoen)Anime2017-2017-07-28
A Few Good MenDrama19927.72017-07-26
TrappedThriller20026.22017-07-25
8 MileDrama20027.02017-07-20
Orange SunshineDocu20167.32017-07-20
Preacher (seizoen 1 + S02E05)Drama20178.72017-07-19
Dirty DancingDrama20173.12017-07-11
Dirty DancingDrama19876.92017-07-10
Shaun the Sheep (seizoen 2)Kinderen20098.32017-07-07
The ZooCrime19677.32017-07-01
The Golden FortressFamilie19748.42017-07-01
Star TrekSci-Fi20098.02017-07-01
The Hunt for Red OctoberThriller19907.62017-07-01
The Lovely BonesDrama20096.72017-07-01
Distant ThunderDrama19738.22017-07-01
Imagine ThatKomedie20095.62017-07-01
Harriet the SpyFamilie19965.92017-07-01
District 9Actie20098.02017-07-01
The Green HornetKomedie20115.82017-07-01
The CompanionDrama20067.12017-07-01
S.W.A.T.Actie20036.02017-07-01
Sleepy HollowHorror19997.42017-07-01
21Crime20086.82017-07-01
NimantranDrama19718.42017-07-01
Last HolidayKomedie20066.42017-07-01
13 Going on 30Romance20046.12017-07-01
St. Elmo's FireRomance19856.32017-07-01
Justin Bieber: Never Say NeverDocu20111.62017-07-01
The Kite RunnerDrama20077.62017-07-01
Jackass Number TwoKomedie20067.12017-07-01
HudWestern19637.92017-07-01
The HoneymoonersKomedie20053.12017-07-01
Timmy Time (2 seizoenen)Kinderen20107.22017-07-01
I Know What You Did Last SummerHorror19975.62017-07-01
2012Actie20095.82017-07-01
The Kingdom of DiamondsKomedie19808.82017-07-01
Crossing BridgesDrama20148.02017-07-01
Hey Arnold! The MovieFamilie20025.92017-07-01
An Inconvenient TruthDocu20067.52017-07-01
EuroTripKomedie20046.62017-06-30
A Death in the GunjDrama20168.02017-06-30
Downton Abbey (6 seizoenen)Drama20158.72017-06-30
Robin Hood: Prince of ThievesActie19916.92017-06-22
Wallace & Gromit: A Grand Day OutKomedie19907.82017-06-22
Dazed and ConfusedKomedie19937.72017-06-22
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersKomedie19938.42017-06-22
Happy GilmoreKomedie19967.02017-06-21
Nanny McPheeFamilie20056.62017-06-20
The ReturnThriller20176.72017-06-16
Oggy and the Cockroaches (1 seizoen)Kinderen20127.72017-06-12
American Gods (1 seizoen)Thriller20178.42017-06-12
Family KattaDrama20168.02017-06-11
MaanagaramActie20178.62017-06-11
Bring it On: Fight to the FinishKomedie20095.42017-06-11
Kaagaz Ki KashtiDocu2016-2017-06-11
Django UnchainedDrama20128.42017-06-11
Labour of LoveDrama20148.02017-06-11
WinnerRomance2017-2017-06-11
Adhe KangalRomance20178.22017-06-11
Si 3Actie20176.92017-06-11
Land of the GodsDrama20167.72017-06-11
Shor Se ShuruaatDrama20167.12017-06-11
Josh Familie20096.22017-06-11
Easy AKomedie20107.12017-06-11
Eat Pray LoveRomance20105.72017-06-11
MardaaniActie20147.42017-06-11
Three ObsessionsDrama20157.42017-06-11
Rough BookDrama20167.82017-06-11
SiddharthDrama20137.32017-06-11
Dickie Roberts: Former Child StarKomedie20035.62017-06-11
Taxi DriverCrime19768.32017-06-11
Fear the Walking Dead (2 seizoenen)Drama20167.12017-06-07
Long Strange Trip (1 seizoen)Docu20178.12017-06-02
The Other GuysCrime20106.72017-05-31
Wild ThingsCrime19986.52017-05-27
Kaatru VeliyidaiRomance20176.22017-05-27
Burlesque Drama20106.42017-05-11
An American Girl Story (3 seizoenen)Drama20176.82017-05-11
Dead Man on CampusKomedie19986.12017-05-11
Commando 2: The Black Money TrailActie20175.42017-05-11
Ordinary PeopleDrama19807.82017-05-11
Sneaky Pete (1 seizoen)Drama20178.52017-01-27
Black Hawk DownActie20027.72017-01-15
Mr. Robot (2 seizoenen)Drama20158.72017-01-15
WatchmenActie20097.62017-01-15
The Night Manager (1 seizoen)Drama20168.22017-01-15
Unfinished BusinessKomedie20155.42017-01-15
The SpongeBob SquarePants MovieKinderen20047.02017-01-15
Astu - So Be ItDrama20138.92017-01-15
Falling Water (1 seizoen)Drama20166.52017-01-15
The Good ShepherdDrama20066.72017-01-15
The Heartbreak KidKomedie20075.82017-01-15
Wayne's WorldKomedie19927.02017-01-15
KaashmoraSci-Fi20165.92017-01-15
Hum Saath Saath HainDrama19996.22016-12-21
RaazHorror2016-2016-12-21
Till Last BreathDrama20126.92016-12-21
JokerDrama20169.32016-12-21
TalaashDrama20127.32016-12-21
Zindagi Na Milegi DobaraActie20118.12016-12-21
UnfailingActie20084.52016-12-21
The Grand Tour (1 seizoen)Komedie20169.42016-12-16
SerenityActie20058.02016-12-14
The Incredible HulkActie20086.82016-12-14
Sixteen CandlesKomedie19847.22016-12-14
Ameican GangsterDrama20077.82016-12-14
Dawn of the DeadHorror20047.42016-12-14
The InterpreterThriller20056.42016-12-14
Public EnemiesDrama20097.02016-12-14
BirdmanDrama20147.82016-12-14
The IntershipKomedie20166.32016-12-14
Transparent (2 seizoenen)Komedie20147.92016-12-14
The Man In The High Castle (1 seizoen)Thriller20158.02016-12-14
Mozart in the Jungle (2 seizoenen)Komedie20148.22016-12-14
Hand of God (1 seizoen)Drama20157.52016-12-14
Bosch (2 seizoenen)Drama20158.32016-12-14
Red Oaks (1 seizoen)Komedie20157.82016-12-14
Justified (6 seizoenen)Actie20108.62016-12-14
Community (6 seizoenen)Komedie20108.52016-12-14
American GraffitiKomedie19737.52016-12-14
Seinfeld (9 seizoenen)Komedie19918.92016-12-14
PaulKomedie20117.02016-12-14
Scott Pilgrim vs. The WorldActie20107.52016-12-14
The Tale of DespereauxFamiliefilm20086.12016-12-14
Chi's Sweet Adventure (1 seizoen)Kinderserie20168.22016-12-14
KlitschkoDocu20117.82016-12-14
Despicable MeKomedie20107.72016-12-14
Wishenpoof (1 seizoen)Kinderserie20157.02016-12-14
It's Kind of a Funny StoryKomedie20107.22016-12-14
Creative Galaxy (2 seizoenen)Kinderserie20147.22016-12-14
Gortimer Gibbon's Life on Normal Street (3 seizoenen)Actie20158.22016-12-14
HugoDrama20117.52016-12-14
Nanny McPheeKomedie20056.62016-12-14
BabeFamiliefilm19956.82016-12-14
Alvin and the Chipmunks Meet the WolfmanFamiliefilm19996.72016-12-14
The Mummy: Quest For The Lost ScrollsFamiliefilm2002-2016-12-14
StardustActie20077.72016-12-14
Alvin and the Chipmunks Meet FrankensteinFamiliefilm20006.32016-12-14
The Rugrats MovieFamiliefilm19985.92016-12-14
The Last AirbenderActie20104.22016-12-14
It's A Wonderful LifeDrama19468.62016-12-14
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsKomedie20046.82016-12-14
Three WishesDrama19956.22016-12-14
The Godfather Part IIDrama19749.02016-12-14
The GodfatherDrama19729.22016-12-14
No Country for Old MenDrama20078.12016-12-14
Forrest GumpKomedie19948.82016-12-14
Pulp FictionDrama19948.92016-12-14
The Godfather Part IIIDrama19907.62016-12-14
American BeautyDrama19998.42016-12-14
Cast AwayDrama20007.72016-12-14
Vanilla SkyDrama20016.92016-12-14
Gone Baby GoneDrama20087.72016-12-14
The Truman ShowKomedie19988.12016-12-14
G.I. Joe: The Rise of CobraActie20095.82016-12-14
Miami ViceActie20066.02016-12-14
The Last of the MohicansActie19927.82016-12-14
Footloose Drama19846.52016-12-14
The FirmDrama19936.82016-12-14
Revolutionary RoadDrama20087.32016-12-14
The Browning VersionDrama19947.32016-12-14
The Shield (7 seizoenen)Thriller20028.72016-12-14
Jackie BrownDrama19977.52016-12-14
The Italian JobActie20037.02016-12-14
Red DragonDrama20027.22016-12-14
True GritActie20107.72016-12-14
FlightDrama20127.32016-12-14
Flesh and Bone (1 seizoen)Drama20158.02016-12-14
Robin HoodActie20106.72016-12-14
Shutter IslandThriller20108.12016-12-14
Thin IceKomedie20126.22016-12-14
Sophie's ChoiceDrama19837.72016-12-14
Catch Me If You CanDrama20028.02016-12-14
Dark CityDrama19506.82016-12-14
Cowboys & AliensActie20116.02016-12-14
The Green MileDrama20008.52016-12-14
Red EyeHorror20056.52016-12-14
HollywoodlandDrama20066.52016-12-14
The Two JakesDrama19906.12016-12-14
ShadowlandsDrama19937.42016-12-14
Up in the AirDrama20097.42016-12-14
Double JeopardyThriller19996.42016-12-14
EmmaKomedie19966.82016-12-14
An Officer and a GentlemanDrama19827.02016-12-14
The ThingHorror20116.22016-12-14
Dead AgainDrama19917.02016-12-14
JarheadActie20067.12016-12-14
Meet Joe BlackDrama19917.12016-12-14
DoubtDrama20087.52016-12-14
The Best ManDrama19996.72016-12-14
HannibalDrama20016.82016-12-14
Love StoryDrama19706.92016-12-14
Patch AdamsKomedie19996.72016-12-14
What Dreams May ComeDrama19987.02016-12-14
GhostDrama19907.02016-12-14
ShooterActie20077.22016-12-14
The WolfmanHorror20105.82016-12-14
ChangelingDrama20087.82016-12-14
Night Falls On ManhattanDrama19976.62016-12-14
The UntouchablesDrama19877.92016-12-14
Varsity BluesKomedie19996.42016-12-14
The WarriorsActie19797.72016-12-14
Private PartsKomedie19976.82016-12-14
8 MileDrama20037.02016-12-14
QuadropheniaDrama19977.32016-12-14
FoxfireDrama19966.12016-12-14
Fatal AttractionDrama19876.92016-12-14
Clear and Present DangerActie19946.92016-12-14
Out of AfricaDrama19867.22016-12-14
A Serious ManKomedie20097.02016-12-14
The Life of David GaleDrama20037.62016-12-14
The Hunt for Red OctoberThriller19907.62016-12-14
American GangsterDrama20077.82016-12-14
BridesmaidsKomedie20116.82016-12-14
FasterActie20047.92016-12-14
The DebtActie20116.92016-12-14
Apollo 13Drama19957.62016-12-14
The BabysitterDrama19954.22016-12-14
Gone GirlDrama20148.12016-12-14
NoahActie20145.82016-12-14
Jurassic ParkSci-Fi19938.12016-12-14
Pride & PrejudiceDrama20057.82016-12-14
Jack ReacherActie20127.02016-12-14
Field of DreamsDrama19897.52016-12-14
Deep ImpactActie19986.12016-12-14
Jurassic Park IIISci-Fi20015.92016-12-14
Tropic ThunderKomedie20087.02016-12-14
CloverfieldActie20087.02016-12-14
Eagle EyeActie20086.62016-12-14
The Mummy ReturnsActie20016.32016-12-14
2 Fast 2 FuriousActie20035.92016-12-14
Beverly Hills CopKomedie19847.32016-12-14
Dazed and ConfusedKomedie19947.72016-12-14
CollateralActie20047.62016-12-14
The Fast and the Furious: Tokyo DriftActie20066.02016-12-14
Airport'77Actie19775.62016-12-14
The HulkActie20035.72016-12-14
Minority ReportActie20027.72016-12-14
Scorpion King 3: The Battle for RedemptionActie2012-2016-12-14
Transformers: Revenge of the FallenActie20096.02016-12-14
The Hornet's NestActie20146.52016-12-14
Top GunActie19866.92016-12-14
The Scorpion KingActie20025.52016-12-14
Death Race 2Actie20105.62016-12-14
The Lost World: Jurassic ParkSci-Fi19976.52016-12-14
Pootie TangKomedie20015.22016-12-14
ShadowhunterActie19924.62016-12-14
War of the WorldsSci-Fi20056.52016-12-14
Hellboy II: The Golden ArmyActie20087.02016-12-14
The JackalActie19986.32016-12-14
DoomActie20055.22016-12-14
Jackass 3Komedie20107.12016-12-14
Starsky & HutchKomedie20046.12016-12-14
WaterworldActie19956.12016-12-14
Van HelsingActie20046.02016-12-14
The Fast and the FuriousActie20016.72016-12-14
Land of the LostActie20095.42016-12-14
RangoKomedie20117.22016-12-14
Lara Croft: Tomb RaiderActie20015.72016-12-14
Repo MenActie20106.32016-12-14
SwitchbackActie19976.42016-12-14
GreaseKomedie19787.22016-12-14
Ace VenturaKomedie19946.92016-12-14
Little FockersKomedie20105.52016-12-14
The DictatorKomedie20126.42016-12-14
Ace Ventura: When Nature CallsKomedie19956.32016-12-14
Meet the FockersKomedie20046.32016-12-14
American PieKomedie20016.42016-12-14
Meet the ParentsKomedie20007.02016-12-14
American WeddingKomedie20036.32016-12-14
American ReunionKomedie20126.72016-12-14
The Addams FamilyKomedie19916.82016-12-14
CasperKomedie1995-2016-12-14
The Invention of LyingKomedie20096.42016-12-14
Pretty in PinkKomedie19866.72016-12-14
TedKomedie20127.02016-12-14
The Break-UpKomedie20065.82016-12-14
Breakfast at Tiffany'sKomedie19617.82016-12-14
He Said, She SaidKomedie19915.62016-12-14
The FlinstonesKomedie19944.82016-12-14
ConeheadsKomedie19935.22016-12-14
About a BoyKomedie20027.12016-12-14
How to Lose a Guy in 10 DaysKomedie20036.42016-12-14
Addams Family ValuesKomedie19936.62016-12-14
Hot RodKomedie20076.72016-12-14
Airplane!Komedie19807.82016-12-14
Anchorman: The Legend of Ron BurgundyKomedie20047.22016-12-14
Blades of GloryKomedie20076.32016-12-14
She's Out of My LeagueKomedie20106.42016-12-14
Half BakedKomedie19986.72016-12-14
ClerksKomedie19947.82016-12-14
Along Came PollyKomedie20045.92016-12-14
The Five-Year EngagementKomedie20126.22016-12-14
Chasing ArmyKomedie20007.32016-12-14
KingpinKomedie19966.92016-12-14
EurotripKomedie20046.62016-12-14
AdventurelandKomedie20096.82016-12-14
No Strings AttachedKomedie20116.22016-12-14
Role ModelsKomedie20096.92016-12-14
The Blues BrothersKomedie19807.92016-12-14
Old SchoolKomedie20037.22016-12-14
Shaun of the DeadKomedie20048.02016-12-14
Napoleon DynamiteKomedie20046.92016-12-14
Without a PaddleKomedie20045.92016-12-14
School of RockKomedie20037.12016-12-14
Road TripKomedie20006.52016-12-14
Billy MadisonKomedie19966.42016-12-14
Nuts!Komedie2016-2016-12-14
From Dusk Till DawnThriller19967.32016-12-14
ScreamHorror19967.22016-12-14
Super 8Thriller20117.12016-12-14
DevilHorror20106.32016-12-14
Twelve MonkeysSci-Fi19968.02016-12-14
The ThingHorror19828.22016-12-14
Rear WindowThriller19838.52016-12-14
Smokin' AcesThriller20076.72016-12-14
Runner RunnerThriller20135.62016-12-14
FlashdanceDrama19836.12016-12-14
SultanDrama20167.32016-12-14
SarbijtDrama20167.32016-12-14
Prem Ratan Dhan PayoDrama20144.82016-12-14
FanDrama20167.42016-12-14
Don 2Actie20117.12016-12-14
ReadyKomedie20114.72016-12-14
Ek Tha TigerActie20125.42016-12-14
Humpty Sharma Ki DulhaniaKomedie20146.02016-12-14
TalaashThriller20127.32016-12-14
Dil Dhaddakne DoKomedie20156.82016-12-14
DonActie20067.22016-12-14
Kapoor & SonsDrama20167.92016-12-14
Aashiqui 2Drama20137.02016-12-14
Zindagi Na Milegi DobaraDrama20118.12016-12-14
FukreyKomedie20136.92016-12-14
Event HorizonHorror19976.72016-12-14
Pitch BlackSci-Fi20007.12016-12-14
Scorpion King 2: The Rise of a WarriorActie20083.82016-12-14
Paranormal Activity 3Horror20115.82016-12-14
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? (1 seizoen)Anime20157.62016-12-14
Magical Girl Lyrical NANOHA StrikerS (1 seizoen)Anime20077.02016-12-14
ViVid Strike! (1 seizoen)Anime20166.52016-12-14
Magical Girl Lyrical NANOHA A's (1 seizoen)Anime20057.92016-12-14
Magical Girl Lyrical NANOHA (1 seizoen)Anime20047.02016-12-14
Kabanere of the Iron Fortress (1 seizoen)Anime20167.52016-12-14
Battery the Animation (1 seizoen)Anime20166.12016-12-14
The Great Passage (1 seizoen)Anime20167.62016-12-14
Undefeated Bahamut Chonricle (1 seizoen)Anime20167.22016-12-14
Log Horizon (1 seizoen)Anime20147.92016-12-14
Gate (1 seizoen)Anime20167.82016-12-14
Samurai Flamenco (1 seizoen)Anime20146.82016-12-14
Shin chan Spin-off: Aliens vs. Shinnosuke (1 seizoen)Anime2016-2016-12-14
Norn9 (1 seizoen)Anime20166.62016-12-14
Utano Prince Sama (1 seizoen)Anime20117.12016-12-14
Diabolik Lovers (1 seizoen)Anime20136.02016-12-14
Chivalry of a Failed Knight (1 seizoen)Anime20157.62016-12-14
Hozukia's Coolheadedness (1 seizoen)Anime2014-2016-12-14
Ushio & Tora (1 seizoen)Anime20167.82016-12-14
Girls Beyond the Wasteland (1 seizoen)Anime20166.42016-12-14
Onigiri (1 seizoen)Anime20164.02016-12-14
Momokuri (1 seizoen)Anime20166.42016-12-14
Monster Musume Everyday Life with Monster Girls (1 seizoen)Anime20156.82016-12-14
Himouto! Umaru-chan (1 seizoen)Anime20157.22016-12-14
Young Black Jack (1 seizoen)Anime20157.32016-12-14
The Adjustment BureauSci-Fi20117.12016-12-14
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorActie20085.22016-12-14
WantedActie20086.72016-12-14
The MummyActie19997.02016-12-14
ScarfaceActie19838.32016-12-14
Cold MountainDrama20037.22016-12-14
Weird ScienceKomedie19856.62016-12-14
Slap ShotKomedie19777.42016-12-14
The Other Boleyn GirlDrama20166.72016-12-14
Fast & Furious 5Actie20117.32016-12-14
Fast Times at Ridgemont HighKomedie19827.22016-12-14
Monthy Python's Meaning of LifeDocu18837.62016-12-14
Happy GilmoreKomedie19967.02016-12-14
AtonementDrama20077.82016-12-14
Funny PeopleKomedie20096.42016-12-14
TransformersActie20077.12016-12-14
Hott FuzzActie20077.92016-12-14
Transformers: Dark of the MoonActie20116.32016-12-14
Fast & FuriousActie20096.72016-12-14
Regarding HenryDrama19916.72016-12-14
Forgetting Sarah MarshallKomedie20087.22016-12-14
DreamgirlsDrama20066.52016-12-14
Mr. Bean's HolidayKomedie20076.32016-12-14
The Chronicles of RiddickActie20046.72016-12-14
Into the Badlands (1 seizoen)Drama20158.12016-12-14
The Night Shift (3 seizoenen)Drama20147.42016-12-14
Eternal Sunshine of the Spotless MindDrama20048.32016-12-14
There Will Be BloodDrama20088.12016-12-14
The Little RascalsKomedie19946.32016-12-14
Just Add Magic (1 seizoen)Sci-Fi20168.32016-12-14
Baby MamaKomedie20086.02016-12-14

Deze titels hebben Nederlandse ondertiteling

Titel GenreJaarIMDbToegevoegd
Fear the Walking Dead (1 seizoen)SerieDrama20157.12016-12-14
Flesh and Bone (1 seizoen)SerieDrama20158.02016-12-14
The Night Shift (3 seizoenen)SerieDrama20147.42016-12-14
The Shield (7 seizoenen)SerieThriller20028.72016-12-14
Into the Badlands (1 seizoen)SerieDrama20158.12016-12-14
Seinfeld (9 seizoenen)SerieKomedie19918.92016-12-14
HugoFilmDrama20117.52016-12-14
StardustFilmActie20077.72016-12-14
Alvin and the Chipmunks Meet FrankensteinFilmFamiliefilm20006.32016-12-14
The Rugrats MovieFilmFamiliefilm19985.92016-12-14
The Last AirbenderFilmActie20104.22016-12-14
It's A Wonderful LifeFilmDrama19468.62016-12-14
No Country for Old MenFilmDrama20078.12016-12-14
American BeautyFilmDrama19998.42016-12-14
Cast AwayFilmDrama20007.72016-12-14
Vanilla SkyFilmDrama20016.92016-12-14
The Truman ShowFilmKomedie19988.12016-12-14
G.I. Joe: The Rise of CobraFilmActie20095.82016-12-14
Miami ViceFilmActie20066.02016-12-14
Footloose FilmDrama19846.52016-12-14
The FirmFilmDrama19936.82016-12-14
Revolutionary RoadFilmDrama20087.32016-12-14
The Browning VersionFilmDrama19947.32016-12-14
AtonementFilmDrama20077.82016-12-14
DreamgirlsFilmDrama20066.52016-12-14
Red DragonFilmDrama20027.22016-12-14
FlightFilmDrama20127.32016-12-14
Eternal Sunshine of the Spotless MindFilmDrama20048.32016-12-14
Shutter IslandFilmThriller20108.12016-12-14
Thin IceFilmKomedie20126.22016-12-14
Cowboys & AliensFilmActie20116.02016-12-14
The Green MileFilmDrama20008.52016-12-14
Red EyeFilmHorror20056.52016-12-14
Up in the AirFilmDrama20097.42016-12-14
Double JeopardyFilmThriller19996.42016-12-14
Regarding HenryFilmDrama19916.72016-12-14
Dead AgainFilmDrama19917.02016-12-14
JarheadFilmActie20067.12016-12-14
Meet Joe BlackFilmDrama19917.12016-12-14
The Best ManFilmDrama19996.72016-12-14
HannibalFilmDrama20016.82016-12-14
Love StoryFilmDrama19706.92016-12-14
Patch AdamsFilmKomedie19996.72016-12-14
What Dreams May ComeFilmDrama19987.02016-12-14
GhostFilmDrama19907.02016-12-14
ChangelingFilmDrama20087.82016-12-14
The UntouchablesFilmDrama19877.92016-12-14
Varsity BluesFilmKomedie19996.42016-12-14
The WarriorsFilmActie19797.72016-12-14
8 MileFilmDrama20037.02016-12-14
QuadropheniaFilmDrama19977.32016-12-14
Fatal AttractionFilmDrama19876.92016-12-14
American GraffitiFilmKomedie19737.52016-12-14
Out of AfricaFilmDrama19867.22016-12-14
The Life of David GaleFilmDrama20037.62016-12-14
American GangsterFilmDrama20077.82016-12-14
FasterFilmActie20047.92016-12-14
The DebtFilmActie20116.92016-12-14
Apollo 13FilmDrama19957.62016-12-14
Gone GirlFilmDrama20148.12016-12-14
NoahFilmActie20145.82016-12-14
Jurassic ParkFilmSci-Fi19938.12016-12-14
Jack ReacherFilmActie20127.02016-12-14
WantedFilmActie20086.72016-12-14
Deep ImpactFilmActie19986.12016-12-14
Jurassic Park IIIFilmSci-Fi20015.92016-12-14
CloverfieldFilmActie20087.02016-12-14
Eagle EyeFilmActie20086.62016-12-14
The Mummy ReturnsFilmActie20016.32016-12-14
Fast & FuriousFilmActie20096.72016-12-14
2 Fast 2 FuriousFilmActie20035.92016-12-14
The Fast and the Furious: Tokyo DriftFilmActie20066.02016-12-14
AirportFilmActie19775.62016-12-14
The HulkFilmActie20035.72016-12-14
Scorpion King 3: The Battle for RedemptionFilmActie2012-2016-12-14
Top GunFilmActie19866.92016-12-14
The Scorpion KingFilmActie20025.52016-12-14
The Lost World: Jurassic ParkFilmSci-Fi19976.52016-12-14
War of the WorldsFilmSci-Fi20056.52016-12-14
Hellboy II: The Golden ArmyFilmActie20087.02016-12-14
DoomFilmActie20055.22016-12-14
WaterworldFilmActie19956.12016-12-14
Van HelsingFilmActie20046.02016-12-14
The Fast and the FuriousFilmActie20016.72016-12-14
Land of the LostFilmActie20095.42016-12-14
RangoFilmKomedie20117.22016-12-14
Repo MenFilmActie20106.32016-12-14
GreaseFilmKomedie19787.22016-12-14
Little FockersFilmKomedie20105.52016-12-14
The DictatorFilmKomedie20126.42016-12-14
Meet the FockersFilmKomedie20046.32016-12-14
American PieFilmKomedie20016.42016-12-14
American WeddingFilmKomedie20036.32016-12-14
The Invention of LyingFilmKomedie20096.42016-12-14
Pretty in PinkFilmKomedie19866.72016-12-14
TedFilmKomedie20127.02016-12-14
The Break-UpFilmKomedie20065.82016-12-14
Breakfast at Tiffany'sFilmKomedie19617.82016-12-14
The FlinstonesFilmKomedie19944.82016-12-14
ConeheadsFilmKomedie19935.22016-12-14
About a BoyFilmKomedie20027.12016-12-14
How to Lose a Guy in 10 DaysFilmKomedie20036.42016-12-14
Addams Family ValuesFilmKomedie19936.62016-12-14
Hot RodFilmKomedie20076.72016-12-14
Anchorman: The Legend of Ron BurgundyFilmKomedie20047.22016-12-14
Blades of GloryFilmKomedie20076.32016-12-14
She's Out of My LeagueFilmKomedie20106.42016-12-14
Half BakedFilmKomedie19986.72016-12-14
Along Came PollyFilmKomedie20045.92016-12-14
The Five-Year EngagementFilmKomedie20126.22016-12-14
EurotripFilmKomedie20046.62016-12-14
AdventurelandFilmKomedie20096.82016-12-14
No Strings AttachedFilmKomedie20116.22016-12-14
The Blues BrothersFilmKomedie19807.92016-12-14
Old SchoolFilmKomedie20037.22016-12-14
Shaun of the DeadFilmKomedie20048.02016-12-14
Napoleon DynamiteFilmKomedie20046.92016-12-14
School of RockFilmKomedie20037.12016-12-14
Road TripFilmKomedie20006.52016-12-14
Billy MadisonFilmKomedie19966.42016-12-14
Nuts!FilmKomedie2016-2016-12-14
Super 8FilmThriller20117.12016-12-14
DevilFilmHorror20106.32016-12-14
Twelve MonkeysFilmSci-Fi19968.02016-12-14
The ThingFilmHorror19828.22016-12-14
Rear WindowFilmThriller19838.52016-12-14
Smokin' AcesFilmThriller20076.72016-12-14
FlashdanceFilmDrama19836.12016-12-14
Pitch BlackFilmSci-Fi20007.12016-12-14
Scorpion King 2: The Rise of a WarriorFilmActie20083.82016-12-14
StartUp (1 seizoen)SerieCrime20168.22016-12-14
BridesmaidsFilmKomedie20116.82016-12-14
ScarfaceFilmActie19838.32016-12-14
The MummyFilmActie19997.02016-12-14
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorFilmActie20085.22016-12-14
The Adjustment BureauFilmSci-Fi20117.12016-12-14
Preacher (1 seizoen)SerieDrama20168.22016-12-14
Funny PeopleFilmKomedie20096.42016-12-14
Pride & PrejudiceFilmDrama20057.82016-12-14
Happy GilmoreFilmKomedie19967.02016-12-14
Monthy Python's Meaning of LifeFilmDocu18837.62016-12-14
Fast Times at Ridgemont HighFilmKomedie19827.22016-12-14
Fast & Furious 5FilmActie20117.32016-12-14
The Other Boleyn GirlFilmDrama20166.72016-12-14
Slap ShotFilmKomedie19777.42016-12-14
Weird ScienceFilmKomedie19856.62016-12-14
Field of DreamsFilmDrama19897.52016-12-14
Hott FuzzFilmActie20077.92016-12-14
Dazed and ConfusedFilmKomedie19947.72016-12-14
Forgetting Sarah MarshallFilmKomedie20087.22016-12-14
The ThingFilmHorror20116.22016-12-14
Sophie's ChoiceFilmDrama19837.72016-12-14
Scott Pilgrim vs. The WorldFilmActie20107.52016-12-14
Mr. Bean's HolidayFilmKomedie20076.32016-12-14
The Chronicles of RiddickFilmActie20046.72016-12-14
Baby MamaFilmKomedie20086.02016-12-14
The Little RascalsFilmKomedie19946.32016-12-14
KlitschkoFilmDocu20117.82016-12-14
The Tale of DespereauxFilmFamiliefilm20086.12016-12-14
PaulFilmKomedie20117.02016-12-14
It's Kind of a Funny StoryFilmKomedie20107.22016-12-14
SerenityFilmActie20058.02016-12-14
The Incredible HulkFilmActie20086.82016-12-14
Sixteen CandlesFilmKomedie19847.22016-12-14
Ameican GangsterFilmDrama20077.82016-12-14
Dawn of the DeadFilmHorror20047.42016-12-14
The InterpreterFilmThriller20056.42016-12-14
Public EnemiesFilmDrama20097.02016-12-14
BirdmanFilmDrama20147.82016-12-14
The IntershipFilmKomedie20166.32016-12-14
Unfinished BusinessFilmKomedie20155.42017-01-15
Falling Water (1 seizoen)SerieDrama20166.52017-01-15
WatchmenFilmActie20097.62017-01-15
Mr. Robot (2 seizoenen)SerieDrama20158.72017-01-15