Amazon Prime Video aanbod

Als geïnteresseerde in Amazon Prime Video wil je het aanbod films en series weten. Welke films en series behoren tot het aanbod van Amazon Prime Video? Het aanbod bestaat uit eigen films en series van de streamingdienst, de zogeheten Amazon Originals, en aangekochte titels. Om een goed overzicht te geven van het aanbod van Prime Video in Nederland zal hier iedere dag het nieuwe aanbod op Amazon worden toegevoegd.

Het aanbod van Amazon Prime Video bestaat uit films, series, documentaires, concertregistraties en kindertitels. Ook verschijnen er steeds meer televisieprogramma’s zoals The Grand Tour. Behalve het aankopen van externe titels maakt Amazon inmiddels steeds meer eigen content. Deze titels staan uiteraard exclusief in het Amazon Prime Video aanbod. Naast The Grand Tour zijn dit populaire titels als Transparant, The Man in the High Castle, Fear the Walking Dead, Seinfeld en StartUp. Uiteraard zijn er ook veel films beschikbaar bij de streamingdienst, zoals The Godfather, Forrest Gump en andere bioscoopkrakers.

Bij de lancering van Prime Video van Amazon in Nederland bestond het aanbod vooral uit Engelse titels. Een beperkt aantal films en series was voorzien van Nederlandse ondertiteling. Vanaf het moment van lancering is Amazon echter wel bezig om het aanbod steeds meer van ondertiteling te voorzien. Daarmee wordt het aanbod steeds completer.

Amazon Prime Video Aanbod

TitelGenreJaarIMDbToegevoegd
Wolfblood (4 seizoenen)Fantasy20137.92018-12-16
Despicable Me 2Familie20137.42018-12-16
The Purge: AnarchyHorror20146.52018-12-16
Fast & Furious 6Actie20137.12018-12-16
The Big LebowskiActie19988.12018-12-16
Love ActuallyKomedie20037.62018-12-16
The HolidayKomedie20066.92018-12-16
The Bourne IdentityActie20027.92018-12-16
The Bourne LegacyActie20126.72018-12-16
The Bourne UltimatumActie20078.02018-12-16
The PurgeDrama20135.72018-12-16
OblivionActie20137.02018-12-16
The Bourne SupremacyActie20047.82018-12-16
Mr. Bean’s HolidayKomedie20076.42018-12-16
The DebtDrama20106.92018-12-16
DoomActie20055.22018-12-16
Funny PeopleKomedie20096.32018-12-16
The Invention of LyingKomedie20096.42018-12-16
Freddy Got FingeredKomedie20014.52018-12-16
The DilemmaKomedie20115.32018-12-16
4 Blocks (2 seizoenen)Drama20178.22018-12-16
Niko and the Sword of Light (2 seizoenen)Kinderen20177.92018-12-16
Io Sono Nulla (Ik Ben Niets)Drama20175.22018-12-12
Assassin's CreedActie20165.82018-12-11
Make Us DreamDocu20188.42018-12-11
Rules Don't ApplyRomance20165.72018-12-08
Vet HardKomedie20056.22018-12-07
Shaun the Sheep (seizoen 2)Animatie20098.22018-12-07
AlbertaKomedie20166.22018-12-07
TirzaDrama20106.42018-12-07
Het lange haar van de DoodHorror19656.22018-12-07
Low & PeachyKomedie20158.32018-12-07
Rent-A-FriendKomedie20007.02018-12-07
Without WarrantCrime20135.42018-12-07
Favorite RefrainThriller20147.02018-12-07
ParradoxDocu20104.92018-12-07
BorderlandCrime20165.82018-12-07
The Marvelous Mrs. Maisel (2 seizoenen)Drama20178.72018-12-05
Black KnightKomedie20014.82018-12-04
Inside Jokes (1 seizoen)Stand-Up20188.82018-12-03
Caillou (seizoen 2)Kinderen20004.22018-12-03
Dante's PeakThriller19975.92018-12-03
Monty Python's: The Meaning of LifeKomedie19837.62018-12-03
TumbbadHorror20188.82018-12-03
PromisesDrama20177.42018-12-03
CopycatActie19956.62018-12-02
GleasonDocu20168.42018-11-29
Life or Something Like ItKomedie20025.82018-11-25
Lo And BeholdDocu2016-2018-11-25
PataakhaActie2018-2018-11-25
Zakir Khan: Kaksha GyarviKomedie2018-2018-11-25
Coldplay: A Head Full Of DreamsDocu20188.42018-11-22
Vanished (Verdwenen)Thriller20114.32018-11-22
The Big SickRomance20177.62018-11-22
Gringo Komedie20186.12018-11-22
StartUp (3 seizoenen)Crime20188.12018-11-15
Patriot (2 seizoenen)Drama20188.32018-11-15
Sex TapeRomance20145.12018-11-15
The Mason BrothersCrime20176.42018-11-15
Sapan Verma: Obsessive Comedic DisorderStand-Up20166.72018-11-09
Charlie St. CloudRomance20106.52018-11-07
Wallace & Gromit: Een dagje uit/A Grand Day OutKomedie19907.82018-11-07
Wallace and Gromit: De verkeerde broekKomedie19938.42018-11-07
Timmy Time (2 seizoenen)Kinderen20107.12018-11-07
Thomas & Senior (2 seizoenen)Familie1988-2018-11-07
Homecoming (1 seizoen)Drama2018-2018-11-02
Big Mommas: Like Father, Like SonKomedie20114.42018-11-01
Big Momma's HouseKomedie20005.12018-11-01
Big Momma's House 2Komedie20064.72018-11-01
The NegotiatorThriller19987.32018-11-01
Alvin and the ChipmunksFamilie20075.22018-11-01
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedFamilie20114.42018-11-01
The SmurfsFamilie20115.52018-11-01
Under Siege 2: Dark TerritoryActie19955.42018-11-01
Just My LuckRomance20065.42018-11-01
Under SiegeActie19926.52018-11-01
The Change-UpRomance20116.32018-11-01
Vampires SuckKomedie20103.42018-11-01
MarmadukeKomedie20104.22018-11-01
What Happens in VegasRomance20086.12018-11-01
Joy RideThriller20016.62018-11-01
SommersbyDrama19936.12018-11-01
The ClientThriller19946.72018-11-01
Mamma Mia!Romance20086.42018-11-01
The LoraxFamilie20126.42018-11-01
CoralineFamilie20097.72018-11-01
How the Grinch Stole ChristmasFamilie20006.12018-11-01
SavagesThriller20126.52018-11-01
The ThingThriller20116.22018-10-31
Miami ViceActie20066.02018-10-31
The Karate KidFamilie20106.22018-10-31
JarheadActie20067.02018-10-31
The Break-UpKomedie20065.82018-10-31
Along Came PollyKomedie20045.92018-10-31
The FlintstonesFamilie19944.82018-10-31
The Constant GardenerThriller20057.42018-10-31
Repo MenActie20106.32018-10-31
Green ZoneActie20106.82018-10-31
In BrugesKomedie20087.92018-10-31
Smokin' AcesThriller20076.72018-10-31
DuplicityKomedie20096.22018-10-31
Sin NombreDrama20097.62018-10-31
The Chronicles of RiddickActie20046.72018-10-31
The Chronicles of Riddick: Pitch BackActie20007.12018-10-31
Alvin and the Chipmunks Meet the WolfmanKinderen19996.82018-10-31
Alvin and the Chipmunks Meet FrankensteinKinderen20006.32018-10-31
Bridget Jones's DiaryKomedie20016.72018-10-26
Bridget Jones: The Edge of ReasonKomedie20046.02018-10-26
The Romanoffs (4 afl.)Drama20187.12018-10-26
Lore (2 seizoenen)Horror20186.92018-10-19
Avatar: The Legend of Aang (2 seizoenen)Anime20059.22018-10-16
The Penguins of Madagascar (2 seizoenen)Animatie20097.62018-10-16
The Purge (6 afl.)Horror20186.22018-10-13
Banana Fish (14 afl.)Anime20187.82018-10-13
The MummyActie19997.02018-10-13
Fast FiveActie20117.32018-10-13
Karakuri CircusAnime20188.22018-10-13
Pete the Cat (2 seizoenen)Kinderen20178.62018-10-13
Als je een Muis een Koekje Geeft (3 seizoenen)Kinderen20186.52018-10-13
Pokémon de Serie: Ruby en Sapphire (15 seizoenen)Kinderen2007-2018-10-13
An Officer and a GentlemanRomance19827.02018-10-09
KicksDrama20076.02018-10-09
Stanley's MouthDrama20155.92018-10-09
Pitch PerfectKomedie20127.22018-10-07
Despicable MeFamilie20107.72018-10-07
The Scorpion KingActie20025.52018-10-07
The Mummy ReturnsActie20016.32018-10-07
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorActie20085.22018-10-07
2 Fast 2 FuriousActie20035.92018-10-06
Fast & FuriousActie20096.62018-10-06
The Fast and the Furious: Tokyo DriftActie20066.02018-10-06
The Fast and the FuriousActie20016.82018-10-06
This Is Us (2 seizoenen)Drama20168.82018-10-05
The Man In The High Castle (3 seizoenen)Thriller20188.12018-10-05
Dora the Explorer (2 seizoenen)Kinderen20003.92018-10-05
Shutters IslandThriller20108.12018-10-01
Last HolidayDrama20066.42018-10-01
The Lovely BonesDrama20106.72018-10-01
MunichDrama20057.62018-10-01
A Night at the RoxburyKomedie19986.22018-10-01
An Inconvenient TruthDocu20067.52018-10-01
The Kite RunnerDrama20077.62018-10-01
Jackass Number TwoKomedie20067.12018-10-01
Justin Bieber: Never Say NeverDocu20111.62018-10-01
Paint Your WagonWestern19696.62018-10-01
Katy Perry: Part of MeDocu20125.92018-10-01
The Odd Couple IIKomedie19986.42018-10-01
The Ladies Man Komedie20005.22018-10-01
The Original Kings of ComedyDocu20006.72018-10-01
ShwaasDrama20048.32018-10-01
Martin Lawrence Live: RunteldatCabaret20025.42018-10-01
Wolfseinde (1 seizoen)Drama20088.42018-09-29
Happy Sugar Life (1 seizoen)Anime20186.92018-09-29
Grand Blue Dreaming (12 afl.)Anime20187.92018-09-29
Victorious (1 seizoen)Komedie20106.92018-09-23
Seven Senses of the Re'Union (1 seizoen)Anime20184.62018-09-21
KruimeltjeFamilie19916.12018-09-21
Hitoshi Matsumoto Present Documental (2 seizoenen)Komedie20188.12018-09-21
Caligula (1 seizoen)Komedie20185.32018-09-21
ZombielandKomedie20097.72018-09-21
Amazon Riders (2 seizoenen)Actie20188.32018-09-21
Pietje Bell: De FilmFamilie20025.82018-09-21
Pietje Bell 2: De Jacht op de TsarenkroonFamilie20035.22018-09-21
Chi's Sweet Adventure (2 seizoenen)Kinderserie20188.12018-09-18
Forever (1 seizoen)Komedie20187.22018-09-15
Srinivasa KalyanamDrama20185.92018-09-15
WolfHorror2018-2018-09-15
Mr. Robot (3 seizoenen)Drama20158.62018-09-14
Kapitein Rob en het Geheim van Professor LupardiFamilie20075.42018-09-14
Speed DragonDrama20137.22018-09-11
GoodachariActie20187.92018-09-11
Six Dreams (1 seizoen)Docu20187.72018-09-09
Pistorius (mini-serie)Docu20186.62018-09-07
Wishenpoof (3 seizoen)Kinderserie20186.52018-09-07
Sonny BoyDrama20116.42018-09-05
Paul Blart: Mall CopKomedie20095.22018-09-05
GhajinikanthKomedie20185.52018-09-05
Monster HouseFamilie20066.62018-09-03
The Magicians (2 seizoenen)Drama20157.62018-09-01
The Good Fight (1 seizoen)Drama20178.42018-09-01
Tom Clancy’s Jack Ryan (1 seizoen)Thriller20188.32018-08-31
Preacher (3 seizoenen)Drama20188.12018-08-28
Defective Actie20173.62018-08-28
June, AdriftKomedie20145.62018-08-25
Sacred HeartDrama20166.42018-08-25
Leading LadyKomedie20145.82018-08-23
Race 3Actie20182.12018-08-23
RX 100Drama20187.02018-08-22
Uncle DrewKomedie20185.72018-08-22
Virgin AlexanderKomedie20124.42018-08-22
Justin Timberlake: Dressed to ThrillDocu2016-2018-08-18
Het Schildersleven van Rembrandt van RijnDocu2008-2018-08-18
BFFsKomedie20145.32018-08-18
StarcrossedDrama20164.22018-08-18
BoostActie20164.82018-08-18
MajesteitDrama20106.42018-08-18
Christmas with the KranksKomedie20045.32018-08-18
All or Nothing: Manchester CityReality20188.62018-08-17
Kadaikutty SingamKomedie20187.22018-08-15
West Virginia StoriesDrama20167.62018-08-11
Catch 22Thriller20176.42018-08-11
Lodge 49 (1 seizoen)Komedie20187.22018-08-09
Meet Me in VeniceDrama20156.42018-08-09
The Bold Type (2 seizoenen)Drama20188.12018-08-09
Sabrina: The Animated Series (1 seizoen)Familie19995.92018-08-06
Fun with Dick and JaneKomedie20056.12018-08-03
HancockActie20086.42018-08-03
D.E.B.S.Komedie20045.32018-08-03
JumanjiFamilie19956.92018-08-03
Dietland (1 seizoen)Drama20186.42018-08-03
Soul AssassinActie20014.52018-08-03
Terminator SalvationActie20096.62018-08-03
The Adventures of Chuck and Friends (1 seizoen)Kinderserie20115.82018-07-29
My Little Pony: Friendship is Magic (1 seizoen)Kindersreie20117.72018-07-29
KaalaActie20187.02018-07-29
Comicstaan (1 seizoen)Reality20186.82018-07-29
SüskindDrama20126.92018-07-27
GandhaDrama20097.72018-07-25
SmalltownDrama20168.22018-07-21
Wingman, IncDrama20154.02018-07-21
One Direction: The Inside StoryDocu20157.02018-07-19
OfficerActie20183.72018-07-15
Your HighnessKomedie20115.52018-07-15
Beyoncé: Fierce and FabulousDocu2015-2018-07-12
Inside ManActie20067.62018-07-12
102 Not OutKomedie20187.52018-07-11
El Bulli: het verhaal over een droom (1 seizoen)Docu20118.52018-07-11
Lee Towers, The Voice of RotterdamDocu2013-2018-07-07
Finding OscarDrama20167.22018-07-07
Taken (1 seizoen)Actie20176.72018-07-05
Just Go With ItKomedie20116.42018-07-01
Step BrothersKomedie20086.92018-07-01
Big DaddyKomedie19996.42018-07-01
Friends with BenefitsKomedie20116.62018-07-01
ZabardastActie20073.12018-07-01
I Know What You Did Last SummerHorror19975.72018-07-01
Erin BrockovichDrama20007.32018-07-01
Beatless (1 seizoen)Anime20186.72018-07-01
Because of the CatsDrama19735.82018-06-30
Mijn VriendDrama19795.82018-06-29
MiraDrama19716.62018-06-27
Max HavelaarDrama19767.02018-06-27
De Dans van de ReigerDrama19666.42018-06-27
Makkers, staakt uw wild geraasDrama19606.72018-06-27
MahanatiDrama20188.82018-06-27
Als Twee Druppels WaterDrama19637.12018-06-27
Carmen van het NoordenDrama20095.12018-06-27
Dorp aan de RivierDrama19586.92018-06-27
The KingdomActie20077.02018-06-22
Wotakoi: Love is Hard for Otaku (1 seizoenAnime20187.62018-06-22
Tower HeistCrime20116.22018-06-22
Hot FuzzKomedie20077.92018-06-21
Magical Girl Site (1 seizoen)Anime20187.72018-06-17
Bokya SatbandeFamilie20097.92018-06-15
UnfaithfulDrama20026.72018-06-15
Half TicketKomedie20168.62018-06-15
Goliath (2 seizoen)Drama20188.22018-06-15
Fukuyadou Honpo: Kyoto Love Story (1 seizoen)Familie20168.42018-06-15
LEGO Jurassic World: The Indominus EscapeKinderen20165.72018-06-15
Spion van OranjeKomedie20093.62018-06-15
You Are Wanted (2 seizoen)Drama20186.02018-06-14
Made in Korea: Een enkeltje Seoul-Amsterdam?Docu20075.82018-06-14
Ultraviolet Actie20064.42018-06-14
HichkiKomedie20187.62018-06-14
Bharat Ane NenuDrama20188.22018-06-14
4 ElementsDocu20067.72018-06-14
Narbachi WadiDrama20137.62018-06-12
Golmaal - Fun UnlimitedActie20067.22018-06-12
Be Dune Saade CharKomedie20097.22018-06-12
GaiirThriller20096.92018-06-12
Pass OverDrama20185.82018-06-12
Duniyadari Drama20147.42018-06-12
OctoberDrama20187.62018-06-12
Little Big Awesome (1 seizoen)Kinderen20167.42018-06-07
Battle: Los AngelesActie20115.82018-06-07
The InternshipKomedie20136.32018-06-07
Campo de Estrellas (2 seizoenen)Docu2017-2018-06-03
SnatchKomedie20008.32018-06-03
Last Flag FlyingKomedie20176.92018-06-03
Jay Leno's Garage (3 seizoenen)Docu20167.42018-06-03
Grand Prix Driver (1 seizoen)Docu20188.02018-06-03
The Other GuysActie20106.72018-05-30
Once Upon a Time in MexicoActie20036.42018-05-30
Monte CarloRomance20115.82018-05-26
Street KingsActie20086.82018-05-26
Dino Dana (1 seizoen)Kinderen20176.62018-05-24
ClassmatesDrama20157.42018-05-21
Hap and Leonard (3 seizoenen)Thriller20187.62018-05-21
LEGO Nexo Knights (1 seizoen)Kinderen20165.82018-05-21
SpongeBob SquarePants (2 seizoenen)Kinderen19998.12018-05-20
Diablo Guardian (1 seizoen)Drama20186.12018-05-20
WonderstruckDrama20176.22018-05-18
RangasthalamDrama20188.72018-05-18
The Blues BrothersKomedie19807.92018-05-17
The Remix (1 seizoen)Talentenjacht20187.02018-05-15
Hindi MediumKomedie20177.82018-05-15
Fukrey ReturnsKomedie20176.52018-05-15
Zakir Khan: Haq Se SingleCabaret20178.52018-05-15
Easy AKomedie20107.12018-05-15
Your SuluKomedie20177.02018-05-15
All of Nothing: The Michigan Wolverines (1 seizoen)Docu20187.42018-05-15
Diablo Guardián (1 seizoen)Drama20186.12018-05-09
Simply IrresistibleDrama19995.32018-05-09
The Nanny (6 seizoenen)Komedie19996.92018-05-02
MoneyballDrama20117.62018-05-02
Lego Marvel Super HeroesKinderen20138.32018-04-30
LEGO Ninjago: Masters of Spinjitzu (2 seizoenen)Kinderen20156.72018-04-30
SaltActie20106.42018-04-30
All or Nothing (3 seizoenen)Docu20188.72018-04-28
Tokyo Vampire Hotel (1 seizoen)Drama20186.22018-04-20
The Looming Tower (1 seizoen)Thriller20188.02018-04-20
Der Lack Ist Ab (4 seizoenen)Komedie20157.52018-04-14
Bosch (4 seizoenen)Drama20158.42018-04-14
After EarthSci-Fi20134.82018-04-12
The Terror (1 seizoen)Drama20188.12018-04-11
The Skeleton KeyHorror20056.52018-04-10
Orange CountyKomedie20026.22018-04-10
ContrabandActie20126.52018-04-09
I Now Pronounce You Chuck & LarryKomedie20076.02018-04-08
Tiger Zinda HaiActie20176.12018-04-06
What Dreams May ComeDrama19987.02018-04-02
SennaDocu20108.62018-04-02
The Best ManKomedie19996.72018-04-02
Evan AlmightyKomedie20075.42018-04-02
NighthawksActie19816.42018-04-02
The Tale of DespereauxFamilie20086.12018-04-02
Blues Brothers 2000Komedie19984.82018-04-02
Big Fat LiarActie20025.42018-04-02
Killing Bites (1 seizoen)Anime20186.32018-03-31
After the Rain (1 seizoen)Anime20187.42018-03-30
PadmaavatDrama20187.02018-03-27
Wild ThingsDrama19986.52018-03-27
Kokkoku (1 seizoen)Anime20187.02018-03-26
The Da Vinci CodeThriller20066.62018-03-26
District 9SciFi20097.92018-03-26
HellboyActie20046.92018-03-26
Seven PoundsDrama20097.62018-03-26
Falling Water (2 seizoenen)Drama20186.52018-03-12
Sneaky Pete (2 seizoenen)Drama20188.22018-03-09
The Only Living Boy In New YorkDrama20176.32018-03-06
Brad's StatusKomedie20176.52018-03-02
The Tick (1 seizoen)Komedie20187.42018-03-02
SwitchRomance19915.72018-02-20
Mozart in the Jungle (4 seizoenen)Komedie20168.22018-02-17
The Grand Tour (2 seizoenen)Reality20188.72018-02-16
Breathe (1 seizoen)Drama20188.62018-02-16
McMafia (1 seizoen)Crime20187.72018-02-12
Absentia (1 seizoen)Crime20187.32018-02-03
Ishq Romance20167.32018-02-01
GanadevataDrama19788.52018-02-01
Talladega Nights: The Ballad of Ricky BobbyKomedie20066.62018-02-01
Golmaal AgainKomedie20175.02018-01-27
Brandweerman Sam (2 seizoenen)Kinderen20156.32018-01-27
Johnny Test (2 seizoenen)Kinderen20064.92018-01-25
Sabrina the Animated Series (1 seizoen)Animatie19995.92018-01-21
Slugterra (1 seizoen)Anime20126.92018-01-20
Chi-RaqKomedie20155.72018-01-20
Big FishDrama20038.02018-01-17
AruviDrama20178.92018-01-12
Philip K. Dick's Electric Dreams (1 seizoen)Drama20177.32018-01-12
L.A. ConfidentialThriller19978.32018-01-12
Dance Academy (1 seizoen)Komedie20108.12018-01-11
HeatMisdaad19958.22018-01-10
Transparent (4 seizoenen)Komedie20177.82018-01-09
Aliens in the AtticKomedie20095.42018-01-06
Grimm (6 seizoenen)Fantasy20177.82018-01-05
Made in AmericaKomedie19935.02018-01-04
The King of ComedyKomedie19827.82018-01-04
A Time to KillThriller19967.42018-01-01
Entrapment Actie19996.32018-01-01
Terminator SalvationActie20096.62018-01-01
ClickKomedie20066.42018-01-01
The Karate KidFamilie19847.22018-01-01
Gattaca Sci-Fi19977.82018-01-01
HitchRomance20056.62018-01-01
Meet the SpartansKomedie20082.72018-01-01
Date MovieKomedie20062.82018-01-01
Close Encounters of the Third KindSci-Fi19777.72018-01-01
Godzilla Sci-Fi19985.32018-01-01
Layer CakeThriller20047.42018-01-01
The Girl Next DoorKomedie20046.72018-01-01
The FountainSci-Fi20067.32018-01-01
The Longest YardKomedie20056.42018-01-01
Guilty by SuspicionDrama19916.52018-01-01
Hollow ManThriller20005.72018-01-01
Meet DaveKomedie20085.02018-01-01
2 GunsActie20036.72018-01-01
White House DownActie20136.42018-01-01
Fight ClubThriller19998.82018-01-01
Law & Order: UK (4 seizoenen)Crime20097.52017-12-31
Parks and Recreation (7 seizoenen)Komedie20158.62017-12-31
Het Regent GehaktballenFamilie20097.02017-12-30
Jawaan Thriller20174.72017-12-29
Curious George (1 seizoen)Kinderen20067.32017-12-22
Law & Order: Special Victims Unit (4 seizoenen)Drama20038.02017-12-22
ChorusDrama19747.42017-12-20
This Is the EndKomedie20136.62017-12-18
Heroes (4 seizoenen)Drama20107.62017-12-17
The HungryDrama20177.22017-12-16
H2O: Just Add Water (1 seizoen)Familie20067.32017-12-16
Theeran Adhigaaram OndruAvontuur20178.42017-12-16
Lazy Town (seizoen 2)Familie20066.12017-12-15
Street KingsActie20086.82017-12-15
Jean-Claude Van Johnson (1 seizoen)Komedie20177.82017-12-15
Transformers Rescue Bots (1 seizoen)Kinderen20126.72017-12-14
ElysiumActie20136.62017-12-13
ChorabaliDrama20166.22017-12-10
House M.D. (8 seizoenen)Drama20128.82017-12-09
Crown HeightsDrama20176.42017-12-08
The Adventures of Chuck and Friends (1 seizoen)Kinderen20115.82017-12-07
My Little Pony: Friendship Is Magic (1 seizoen)Kinderen20107.72017-12-07
TigerlandDrama20007.02017-12-06
Heroes Reborn (1 seizoen)Sci-Fi20156.92017-12-06
BogusKomedie19965.32017-12-06
The SentinelThriller20066.42017-12-01
Raja the GreatActie20176.62017-11-26
Mariah Carey's All I Want for Christmas Is YouFamilie20175.42017-11-23
Bunker77Docu20167.32017-11-18
NewtonKomedie20177.82017-11-18
Subho MahuratDrama20037.52017-11-16
Raju Gari Gadhi 2Crime20175.22017-11-10
The WallActie20176.22017-11-10
The Good Wife (7 seizoenen)Drama20168.32017-11-08
NCIS (seizoen 9 t/m 13)Crime20167.92017-11-08
Hawaii Five-0 (6 seizoenen)Crime20167.42017-11-07
Blue Bloods (6 seizoenen)Crime20167.52017-11-07
CSI: Crime Scene Investigation (seizoen 9 t/m 16)Crime20157.72017-11-07
Two and a Half Men (12 seizoenen)Komedie20147.12017-11-05
BabysitterDrama19944.32017-11-04
A Football Life: 2006 Rose BowlDocu2015-2017-11-03
A Football Life: Sean TaylorDocu2014-2017-11-03
The Immaculate ReceptionDrama20147.02017-11-03
The SunchaserCrime19966.22017-11-01
Second BestDrama19947.12017-11-01
Love & Other DrugsRomance20106.72017-11-01
An American CitizenDrama19926.32017-11-01
StripperDocu19865.52017-11-01
That NightRomance19926.72017-11-01
The New AgeKomedie19945.82017-11-01
Breaking UpRomance19974.92017-11-01
Turtle BeachDrama19924.72017-11-01
Noriega: God's FavoriteDrama20006.32017-11-01
Empire RecordsKomedie19956.72017-11-01
Charlie Wilson's WarDrama20077.12017-10-31
Yuki Yuna is a Hero (1 seizoen)Anime20147.12017-10-28
Hara Hara MahadevakiKomedie20176.42017-10-28
Red Oaks (3 seizoenen)Komedie20177.92017-10-20
Danger CloseDocu20174.42017-10-18
Sam & Cat (2 seizoenen)Tieners20135.72017-10-17
The Haunted Hathaways (1 seizoen)Kinderen20135.32017-10-15
Victorious (1 seizoen)Tienerdrama20106.92017-10-15
Team Umizoomi (1 seizoen)Kinderen20106.22017-10-15
The Legend of Korra (1 seizoen)Anime20128.52017-10-15
The Power of OneDrama19927.22017-10-14
Altair: A Record of Battles (1 seizoen)Anime2017-2017-10-14
Dawn of the DeadHorror20047.32017-10-14
The Mambo KingsDrama19926.42017-10-13
City of GhostsDocu20177.42017-10-13
This Boy's LifeDrana19937.32017-10-13
American Pie Presents: Band CampKomedie20055.12017-10-13
Definitely, MaybeRomance20087.22017-10-13
King KongDrama20057.22017-10-13
GladiatorDrama20008.52017-10-13
Couples RetreatKomedie20095.52017-10-13
Once Upon a Time in AmericaDrama19848.42017-10-13
Death RaceActie20086.42017-10-13
Children of MenDrama20067.92017-10-13
Battleship Actie20125.82017-10-13
The Man with the Iron FistsActie20125.42017-10-13
The 40 Year Old VirginKomedie20057.12017-10-13
WanderlustKomedie20125.62017-10-13
It's ComplicatedRomance20096.62017-10-13
American Pie Presents: The Book of LoveKomedie20094.82017-10-13
AcceptedKomedie20066.52017-10-13
American Pie Presents: The Naked MileKomedie20065.22017-10-13
Safe HouseThriller20126.82017-10-13
E.T. the Extra-TerrestrialSci-Fi19827.92017-10-13
Get Him to the GreekKomedie20106.42017-10-13
American Pie Presents: Beta HouseKomedie20075.42017-10-13
Knocked UpRomance20077.02017-10-13
Tumble Leaf (3 seizoenen)Kinderserie20148.12017-10-11
DaddyActie20176.42017-10-08
Welcome to the Ballroom (1 seizoen)Anime20177.82017-10-08
Monte CarloKomedie20115.82017-10-06
Hear No EvilHorror19935.12017-10-06
Marley & MeDrama20087.12017-10-06
Man on FireActie20047.72017-10-04
CarpoolKomedie19964.92017-10-03
DaredevilActie20035.32017-10-03
Bee SeasonDrama20055.52017-10-01
Cobb Drama19946.52017-10-01
Goodbye LoverThriller19985.72017-10-01
Mission: Impossible IIActie20006.12017-10-01
Inglourious BasterdsThriller20098.32017-10-01
Mission: Impossible - Ghost ProtocolActie20117.42017-10-01
Back to the FutureAvontuur19858.52017-10-01
Mission: ImpossibleActie19967.12017-10-01
Back to the Future Part IIAvontuur19897.82017-10-01
Jaws Thriller19758.02017-10-01
The Breakfast ClubDrama19857.92017-10-01
Les MisérablesDrama20127.62017-10-01
AparajitoDrama19568.22017-10-01
Mission: Impossible IIIActie20066.92017-10-01
Donnie BrascoCrime19977.82017-10-01
Memoirs of an Invisible ManRomance19925.92017-10-01
Knight and DayRomance20106.32017-10-01
JFKDrama19918.02017-10-01
Fast Times at Ridgemont HighKomedie19827.22017-10-01
Mr. & Mrs. SmithThriller20056.52017-10-01
Epic MovieKomedie20072.32017-10-01
Little ManhattanDrama20057.62017-10-01
Bride WarsRomance20095.52017-10-01
Anna KareninaDrama20126.62017-10-01
Jaws 2Thriller19785.72017-10-01
What's Your Number?Romance20116.12017-10-01
Jaws 3-DThriller19833.62017-10-01
Bedazzled Romance20006.02017-10-01
Jumper Avontuur20086.12017-10-01
Natural Born KillersActie19947.32017-10-01
Boys on the SideKomedie19956.42017-10-01
Antony FiringeeDrama19678.02017-10-01
Fantastic Mr. FoxFamilie20097.82017-10-01
Q & ACrime19906.52017-10-01
Simply IrresistibleRomance19995.32017-10-01
Paw Patrol (1 seizoen)Kinderen20136.92017-09-30
Charlie's AngelsThriller20005.52017-09-30
Lost in Oz (1 seizoen)Kinderen20157.62017-09-30
Center StageRomance20006.72017-09-30
My Best Friend's WeddingRomance19976.32017-09-30
Not Another Teen MovieKomedie20015.72017-09-30
Re: Creators (1 seizoen)Anime20176.92017-09-17
Franklin & Bash (3 seizoenen)Komedie20147.72017-09-07
Urban TurbanRomance20143.02017-09-01
Pather PanchaliDrama19558.52017-09-01
PalatakDrama19638.22017-09-01
Bhalo ThekoDrama20036.32017-09-01
Anjali Drama19907.72017-09-01
The ForestDrama20166.22017-09-01
Road to LadakhDrama20036.22017-09-01
Ninnu KoriRomance20177.62017-08-27
Danger & Eggs (1 seizoen)Familie20176.82017-08-27
Ben and Holly's Little Kingdom (seizoen 1)Kinderen20097.62017-08-16
IdentityThriller20037.32017-08-07
An American Girl Story: Summer Camp, Friends For LifeFamilie20176.22017-08-06
Kindergarten CopKomedie19906.12017-08-06
Legends of the FallDrama19947.52017-08-06
Charlie's Angels: Full ThrottleKomedie20034.92017-08-04
As Good as It GetsDrama19977.72017-08-04
PhiladelphiaDrama19937.72017-08-04
Bombay SummerDrama20106.52017-08-01
Aayna Ka BaynaMusical20126.12017-08-01
KickActie20145.42017-07-31
Bajrangi BhaijaanActie20158.02017-07-31
Freaky AliKomedie20165.02017-07-31
HeroActie20153.72017-07-31
The Last Tycoon (1 seizoen)Drama20167.82017-07-29
DIVE!! (1 seizoen)Anime20174.42017-07-28
A Few Good MenDrama19927.72017-07-26
TrappedThriller20027.62017-07-25
Orange SunshineDocu20167.32017-07-20
Dirty DancingDrama20173.12017-07-11
District 9Actie20097.92017-07-01
13 Going on 30Romance20046.12017-07-01
21Crime20086.82017-07-01
S.W.A.T.Actie20036.02017-07-01
The Green HornetKomedie20115.82017-07-01
Crossing BridgesDrama20147.32017-07-01
NimantranDrama19718.22017-07-01
2012Actie20095.82017-07-01
Sleepy HollowHorror19997.42017-07-01
Star TrekSci-Fi20098.02017-07-01
EuroTripKomedie20046.62017-06-30
Downton Abbey (6 seizoenen)Drama20158.72017-06-30
A Death in the GunjDrama20167.62017-06-30
Dazed and ConfusedKomedie19937.72017-06-22
Happy GilmoreKomedie19967.02017-06-21
Nanny McPheeFamilie20056.62017-06-20
The ReturnThriller20176.72017-06-16
Oggy and the Cockroaches (1 seizoen)Kinderen20127.72017-06-12
American Gods (1 seizoen)Thriller20178.12017-06-12
Land of the GodsDrama20167.22017-06-11
Si 3Actie20176.52017-06-11
MardaaniActie20147.32017-06-11
MaanagaramActie20178.22017-06-11
Kaagaz Ki KashtiDocu20169.42017-06-11
Family KattaDrama20167.82017-06-11
SiddharthDrama20137.32017-06-11
Adhe KangalRomance20177.32017-06-11
Josh Familie20096.32017-06-11
Taxi DriverCrime19768.32017-06-11
Rough BookDrama20167.52017-06-11
Labour of LoveDrama20148.02017-06-11
Fear the Walking Dead (2 seizoenen)Drama20167.02017-06-07
Long Strange Trip (1 seizoen)Docu20178.22017-06-02
Kaatru VeliyidaiRomance20175.92017-05-27
Commando 2: The Black Money TrailActie20175.22017-05-11
An American Girl Story (3 seizoenen)Drama20176.92017-05-11
Uchimura Summers (1 seizoen)Entertainment2017-2017-02-01
Damages (5 seizoenen)Drama20078.12017-02-01
Inside Edge (1 seizoen)Drama20178.22017-02-01
Dawson's Creek (6 seizoenen)Drama19986.62017-02-01
Jean-Claude Van Johnson (1 seizoen)Komedie20177.82017-02-01
The Dancing Detective Dekadance (1 seizoen)Drama2016-2017-02-01
Who Killed Daigoro Tokuyama? (1 seizoen)Mysterie20167.22017-02-01
The Tick (1 seizoen)Actie20017.42017-02-01
The Idolm@ster.kr (1 seizoen)Drama20187.22017-02-01
Z: The Beginning of Everything (1 seizoen)Komedie20177.22017-02-01
The Baker and the Beauty (2 seizoenen)Drama20178.12017-02-01
American Playboy: The Hugh Hefner Story (1 seizoen)Docu20177.32017-02-01
The Kicks (1 seizoen)Komedie20157.12017-02-01
First Live 4K From SpaceDocu20175.92017-02-01
The Tudors (4 seizoenen)Drama20078.12017-02-01
Peppa Pig (1 seizoen)Kinderen20046.32017-02-01
Silver and Gold (1 seizoen)Drama2017-2017-02-01
Fleabag (1 seizoen)Komedie20168.22017-02-01
Le Mans (1 seizoen)Docu20177.42017-02-01
I Love Dick (1 seizoen)Drama20175.92017-02-01
iCarly (1 seizoen)Komedie20076.52017-02-01
Crisis in Six Scenes (1 seizoen)Komedie20166.62017-02-01
The Heartbreak KidKomedie20075.82017-01-15
Wayne's WorldKomedie19927.02017-01-15
The SpongeBob SquarePants MovieKinderen20047.02017-01-15
The Night Manager (1 seizoen)Drama20168.22017-01-15
KaashmoraSci-Fi20165.62017-01-15
Astu - So Be ItDrama20138.62017-01-15
Hum Saath Saath HainDrama19996.22016-12-21
Zindagi Na Milegi DobaraActie20118.12016-12-21
JokerDrama20168.62016-12-21
RaazHorror20164.52016-12-21
TalaashDrama20127.32016-12-21
Cast AwayDrama20007.82016-12-14
The Truman ShowKomedie19988.12016-12-14
G.I. Joe: The Rise of CobraActie20095.82016-12-14
Footloose Drama19846.52016-12-14
The Browning VersionDrama19947.32016-12-14
The Shield (7 seizoenen)Thriller20028.72016-12-14
Jackie BrownDrama19977.52016-12-14
Red DragonDrama20027.22016-12-14
True GritActie20107.62016-12-14
FlightDrama20127.32016-12-14
Flesh and Bone (1 seizoen)Drama20158.02016-12-14
Robin HoodActie20106.72016-12-14
Catch Me If You CanDrama20028.12016-12-14
Dark CityDrama19506.82016-12-14
Cowboys & AliensActie20116.02016-12-14
The Green MileDrama20008.52016-12-14
HollywoodlandDrama20066.52016-12-14
The Two JakesDrama19906.12016-12-14
ShadowlandsDrama19937.42016-12-14
Up in the AirDrama20097.42016-12-14
EmmaKomedie19966.72016-12-14
Dead AgainDrama19917.02016-12-14
The GodfatherDrama19729.22016-12-14
The Best ManDrama19996.72016-12-14
HannibalDrama20016.82016-12-14
GhostDrama19907.02016-12-14
No Country for Old MenDrama20078.12016-12-14
The WolfmanHorror20105.82016-12-14
Night Falls On ManhattanDrama19976.62016-12-14
8 MileDrama20037.12016-12-14
FoxfireDrama19966.22016-12-14
American GangsterDrama20077.82016-12-14
BridesmaidsKomedie20116.82016-12-14
The BabysitterDrama19954.32016-12-14
The Godfather Part IIDrama19749.02016-12-14
Pride & PrejudiceDrama20057.82016-12-14
Jack ReacherActie20127.02016-12-14
Deep ImpactActie19986.22016-12-14
CloverfieldActie20087.02016-12-14
Beverly Hills CopKomedie19847.32016-12-14
CollateralActie20047.52016-12-14
The HulkActie20035.72016-12-14
Minority ReportActie20027.72016-12-14
Transformers: Revenge of the FallenActie20096.02016-12-14
The Hornet's NestActie20146.62016-12-14
Top GunActie19866.92016-12-14
Pootie TangKomedie20015.22016-12-14
ShadowhunterActie19924.62016-12-14
War of the WorldsSci-Fi20056.52016-12-14
Hellboy II: The Golden ArmyActie20087.02016-12-14
Sixteen CandlesKomedie19847.12016-12-14
The Last AirbenderActie20104.12016-12-14
WaterworldActie19956.22016-12-14
Van HelsingActie20046.12016-12-14
Lara Croft: Tomb RaiderActie20015.82016-12-14
SwitchbackActie19976.42016-12-14
GreaseKomedie19787.22016-12-14
The DictatorKomedie20126.42016-12-14
American PieKomedie20016.42016-12-14
American WeddingKomedie20036.32016-12-14
American ReunionKomedie20126.72016-12-14
The Addams FamilyKomedie19916.92016-12-14
American GraffitiKomedie19737.52016-12-14
Pretty in PinkKomedie19866.82016-12-14
TedKomedie20126.92016-12-14
Breakfast at Tiffany'sKomedie19617.72016-12-14
He Said, She SaidKomedie19915.62016-12-14
ConeheadsKomedie19935.32016-12-14
About a BoyKomedie20027.12016-12-14
How to Lose a Guy in 10 DaysKomedie20036.42016-12-14
Addams Family ValuesKomedie19936.72016-12-14
Airplane!Komedie19807.82016-12-14
Anchorman: The Legend of Ron BurgundyKomedie20047.22016-12-14
ClerksKomedie19947.82016-12-14
The Five-Year EngagementKomedie20126.22016-12-14
EurotripKomedie20046.62016-12-14
AdventurelandKomedie20096.82016-12-14
No Strings AttachedKomedie20116.22016-12-14
Vanilla SkyDrama20016.92016-12-14
Shaun of the DeadKomedie20047.92016-12-14
Napoleon DynamiteKomedie20046.92016-12-14
School of RockKomedie20037.12016-12-14
Road TripKomedie20006.52016-12-14
Billy MadisonKomedie19966.42016-12-14
Nuts!Komedie20167.22016-12-14
From Dusk Till DawnThriller19967.32016-12-14
ScreamHorror19967.22016-12-14
Super 8Thriller20117.02016-12-14
DevilHorror20106.32016-12-14
Twelve MonkeysSci-Fi19968.02016-12-14
Runner RunnerThriller20135.62016-12-14
FlashdanceDrama19836.12016-12-14
SultanDrama20167.12016-12-14
FanDrama20167.22016-12-14
Don 2Actie20117.12016-12-14
ReadyKomedie20114.72016-12-14
Ek Tha TigerActie20125.52016-12-14
Humpty Sharma Ki DulhaniaKomedie20146.12016-12-14
Dil Dhaddakne DoKomedie20156.82016-12-14
DonActie20067.22016-12-14
Kapoor & SonsDrama20167.82016-12-14
Aashiqui 2Drama20137.02016-12-14
Zindagi Na Milegi DobaraDrama20118.12016-12-14
FukreyKomedie20136.92016-12-14
Event HorizonHorror19976.72016-12-14
Magical Girl Lyrical NANOHA StrikerS (1 seizoen)Anime20077.02016-12-14
ViVid Strike! (1 seizoen)Anime20166.52016-12-14
Magical Girl Lyrical NANOHA A's (1 seizoen)Anime20057.62016-12-14
Magical Girl Lyrical NANOHA (1 seizoen)Anime20047.02016-12-14
Kabaneri of the Iron Fortress (1 seizoen)Anime20167.32016-12-14
Battery the Animation (1 seizoen)Anime20166.02016-12-14
The Great Passage (1 seizoen)Anime20167.42016-12-14
Shin chan Spin-off: Aliens vs. Shinnosuke (1 seizoen)Anime20166.92016-12-14
The Adjustment BureauSci-Fi20117.12016-12-14
WantedActie20086.72016-12-14
ScarfaceActie19838.32016-12-14
Weird ScienceKomedie19856.62016-12-14
The Other Boleyn GirlDrama20166.72016-12-14
Fast Times at Ridgemont HighKomedie19827.22016-12-14
Happy GilmoreKomedie19967.02016-12-14
AtonementDrama20077.82016-12-14
TransformersActie20077.12016-12-14
Transformers: Dark of the MoonActie20116.32016-12-14
Regarding HenryDrama19916.72016-12-14
Forgetting Sarah MarshallKomedie20087.22016-12-14
Into the Badlands (1 seizoen)Drama20158.12016-12-14
The Night Shift (3 seizoenen)Drama20147.32016-12-14
Eternal Sunshine of the Spotless MindDrama20048.32016-12-14
There Will Be BloodDrama20088.12016-12-14
Just Add Magic (1 seizoen)Sci-Fi20168.22016-12-14
Justified (6 seizoenen)Actie20108.62016-12-14
Hand of God (1 seizoen)Drama20157.52016-12-14
Public EnemiesDrama20097.02016-12-14
Dawn of the DeadHorror20047.32016-12-14
Ameican GangsterDrama20077.82016-12-14
The Incredible HulkActie20086.82016-12-14
SerenityActie20057.92016-12-14
Community (6 seizoenen)Komedie20108.52016-12-14
Seinfeld (9 seizoenen)Komedie19918.92016-12-14
PaulKomedie20117.02016-12-14
Scott Pilgrim vs. The WorldActie20107.52016-12-14
Creative Galaxy (2 seizoenen)Kinderserie20144.42016-12-14
Gortimer Gibbon's Life on Normal Street (3 seizoenen)Actie20158.32016-12-14
HugoDrama20117.52016-12-14
Nanny McPheeKomedie20056.62016-12-14
BabeFamiliefilm19956.82016-12-14
StardustActie20077.72016-12-14
CasperKomedie19956.12016-12-14
It's A Wonderful LifeDrama19468.62016-12-14
Starsky & HutchKomedie20046.12016-12-14
Apollo 13Drama19957.62016-12-14
Three WishesDrama19956.22016-12-14
Meet Joe BlackDrama19917.22016-12-14
Forrest GumpKomedie19948.82016-12-14
The Godfather Part IIIDrama19907.62016-12-14
American BeautyDrama19998.42016-12-14
ShooterActie20077.22016-12-14
Role ModelsKomedie20096.92016-12-14