Amazon Prime Video aanbod

Als geïnteresseerde in Amazon Prime Video wil je het aanbod films en series weten. Welke films en series behoren tot het aanbod van Amazon Prime Video? Het aanbod bestaat uit eigen films en series van de streamingdienst, de zogeheten Amazon Originals, en aangekochte titels. Om een goed overzicht te geven van het aanbod van Prime Video in Nederland zal hier iedere dag het nieuwe aanbod op Amazon worden toegevoegd.

Het aanbod van Amazon Prime Video bestaat uit films, series, documentaires, concertregistraties en kindertitels. Ook verschijnen er steeds meer televisieprogramma’s zoals The Grand Tour. Behalve het aankopen van externe titels maakt Amazon inmiddels steeds meer eigen content. Deze titels staan uiteraard exclusief in het Amazon Prime Video aanbod. Naast The Grand Tour zijn dit populaire titels als Transparant, The Man in the High Castle, Fear the Walking Dead, Seinfeld en StartUp. Uiteraard zijn er ook veel films beschikbaar bij de streamingdienst, zoals The Godfather, Forrest Gump en andere bioscoopkrakers.

Bij de lancering van Prime Video van Amazon in Nederland bestond het aanbod vooral uit Engelse titels. Een beperkt aantal films en series was voorzien van Nederlandse ondertiteling. Vanaf het moment van lancering is Amazon echter wel bezig om het aanbod steeds meer van ondertiteling te voorzien. Daarmee wordt het aanbod steeds completer.

Amazon Prime Video Aanbod

TitelGenreJaarIMDbToegevoegd
Grown Ups 2Komedie20135.42018-02-21
Grown UpsKomedie20106.02018-02-21
Rescue Me (7 seizoenen)Drama2004-2018-02-21
SwitchRomance19915.72018-02-20
Kokkoku (7 afl.)Anime2018-2018-02-19
Falling Water (1 seizoen + S02E07)Drama20186.52018-02-18
Beatless (6 afl.)Drama2018-2018-02-17
Mozart in the Jungle (4 seizoenen)Komedie20168.22018-02-17
Killing Bites (6 afl.)Anime2018-2018-02-17
After the Rain (6 afl.)Anime2018-2018-02-16
The Grand Tour (1 seizoen + S02E11)Reality20188.82018-02-16
Breathe (1 seizoen)Drama20189.02018-02-16
McMafia (8 afleveringen)Crime2018-2018-02-12
Absentia (1 seizoen)Crime20187.42018-02-03
Ishq Romance20167.32018-02-01
GanadevataDrama1978-2018-02-01
Talladega Nights: The Ballad of Ricky BobbyKomedie20066.62018-02-01
And Quiet Rolls the DawnDrama19797.72018-02-01
Brandweerman Sam (2 seizoenen)Kinderen20156.32018-01-27
Golmaal AgainKomedie2017-2018-01-27
Johnny Test (2 seizoenen)Kinderen20064.92018-01-25
Sabrina the Animated Series (1 seizoen)Animatie19995.92018-01-21
MCAKomedie20175.62018-01-20
MayavanThriller20177.42018-01-20
Slugterra (1 seizoen)Anime20126.92018-01-20
Chi-RaqKomedie20155.72018-01-20
Big FishDrama20038.02018-01-17
Philip K. Dick's Electric Dreams (1 seizoen)Drama20177.32018-01-12
L.A. ConfidentialThriller19978.32018-01-12
AruviDrama2017-2018-01-12
Dance Academy (1 seizoen)Komedie20108.12018-01-11
Wolfblood (1 seizoen)Fantasy20137.92018-01-11
HeatActie19865.52018-01-10
Transparent (4 seizoenen)Komedie20177.92018-01-09
Alvin and the Chipmunks: The Road ChipKomedie20155.12018-01-07
Aliens in the AtticKomedie20095.42018-01-06
Grimm (6 seizoenen)Fantasy20177.82018-01-05
Made in AmericaKomedie19934.92018-01-04
The King of ComedyKomedie19827.82018-01-04
White ChicksKomedie20045.52018-01-01
Thinner Horror19965.72018-01-01
Meet the SpartansKomedie20082.72018-01-01
Date MovieKomedie20062.72018-01-01
The Wild Thornberrys MovieKinderen20025.32018-01-01
HitchRomance20056.62018-01-01
TurbulenceThriller19974.82018-01-01
A Very Brady SequelKomedie19965.62018-01-01
Girlfriend Drama20043.32018-01-01
The WoodKomedie19996.92018-01-01
2 GunsActie20036.72018-01-01
Meet the ParentsKomedie20007.02018-01-01
ClickKomedie20066.42018-01-01
Insidious: Chapter 2Horror20136.62018-01-01
Eagle EyeActie20086.62018-01-01
Godzilla Sci-Fi19985.32018-01-01
The Girl Next DoorKomedie20046.82018-01-01
The FountainSci-Fi20067.32018-01-01
The Longest YardKomedie20056.42018-01-01
Hollow ManThriller20005.72018-01-01
Meet the FockersKomedie20046.32018-01-01
Little FockersKomedie20105.52018-01-01
Meet DaveKomedie20084.92018-01-01
Close Encounters of the Third KindSci-Fi19777.72018-01-01
Watchmen Thriller20097.62018-01-01
Hot RodKomedie20076.72018-01-01
Fight ClubThriller19998.82018-01-01
Fatal AttractionDrama19876.92018-01-01
Guilty by SuspicionDrama19916.52018-01-01
White House DownActie20136.42018-01-01
The Sum of All FearsThriller20026.42018-01-01
A Time to KillThriller19967.42018-01-01
Entrapment Actie19996.32018-01-01
Terminator SalvationActie20096.62018-01-01
Layer CakeThriller20047.42018-01-01
The UntouchablesCrime19877.92018-01-01
The Karate KidFamilie19847.22018-01-01
Gattaca Sci-Fi19977.82018-01-01
Law & Order: UK (4 seizoenen)Crime20097.52017-12-31
Parks and Recreation (7 seizoenen)Komedie20158.62017-12-31
Het Regent GehaktballenFamilie20097.02017-12-30
Jawaan Thriller2017-2017-12-29
SpiderDrama20026.82017-12-29
The RevenantDrama20158.02017-12-26
Law & Order: Special Victims Unit (4 seizoenen)Drama20038.12017-12-22
Curious George (1 seizoen)Kinderen20067.32017-12-22
ChorusDrama19747.22017-12-20
This Is the EndKomedie20136.62017-12-18
Heroes (4 seizoenen)Drama20107.72017-12-17
H2O: Just Add Water (1 seizoen)Familie20067.22017-12-16
The HungryDrama2017-2017-12-16
Theeran Adhigaram OndruAvontuur2017-2017-12-16
Street KingsActie20086.82017-12-15
Lazy Town (seizoen 2)Familie20065.72017-12-15
Jean-Claude Van Johnson (1 seizoen)Komedie20178.22017-12-15
Transformers Rescue Bots (1 seizoen)Kinderen20126.72017-12-14
ElysiumActie20136.62017-12-13
ChorabaliDrama20166.32017-12-10
House M.D. (8 seizoenen)Drama20128.82017-12-09
Crown HeightsDrama20175.82017-12-08
My Little Pony: Friendship Is Magic (1 seizoen)Kinderen20107.72017-12-07
The Adventures of Chuck and Friends (1 seizoen)Kinderen20115.72017-12-07
BogusKomedie19965.32017-12-06
TigerlandDrama20007.02017-12-06
Heroes Reborn (1 seizoen)Sci-Fi20156.92017-12-06
Jay Leno's Garage (2 seizoenen)Docu2016-2017-12-06
The SentinelThriller20066.12017-12-01
The Marvelous Mrs. Maisel (seizoen 1)Drama20178.72017-11-29
4 Blocks (1 seizoen)Drama20178.22017-11-28
Serious MoonlightRomane20095.42017-11-27
By Day and by NightSci-Fi20105.92017-11-26
Raja the GreatActie2017-2017-11-26
Mariah Carey's All I Want for Christmas Is YouFamilie2017-2017-11-23
Bunker77Docu20168.32017-11-18
NewtonKomedie20178.22017-11-18
Subho MahuratDrama20037.42017-11-16
One's Own PeopleDrama19688.32017-11-16
Scream 2Horror19976.12017-11-10
SinCityActie20058.02017-11-10
My Boss's DaughterRomance20034.62017-11-10
Confessions of a Dangerous MindActie20027.12017-11-10
The wallActie20176.22017-11-10
54Drama19985.82017-11-10
The HoursDrama20027.62017-11-10
BelowHorror20026.22017-11-10
Spy KidsFamilie20015.42017-11-10
ChicagoDrama20027.22017-11-10
CursedHorror20055.02017-11-10
Raju Gari Gadhi 2Crime2017-2017-11-10
Good Will HuntingDrama19978.32017-11-10
The Good Wife (7 seizoenen)Drama20168.32017-11-08
NCIS (seizoen 9 t/m 13)Crime20167.92017-11-08
Blue Bloods (6 seizoenen)Crime20167.52017-11-07
CSI: Crime Scene Investigation (seizoen 10 t/m 16)Crime20157.72017-11-07
Hawaii Five-0 (6 seizoenen)Crime20167.42017-11-07
Two and a Half Men (12 seizoenen)Komedie20147.12017-11-05
BabysitterDrama19946.72017-11-04
The Immaculate ReceptionDrama20147.02017-11-03
A Football Life: Sean TaylorDocu2014-2017-11-03
A Football Life: 2006 Rose BowlDocu2015-2017-11-03
Turtle BeachDrama19924.72017-11-01
Noriega: God's FavoriteDrama20006.32017-11-01
StripperDocu19865.52017-11-01
The SunchaserCrime19966.22017-11-01
The New AgeKomedie19945.82017-11-01
Love & Other DrugsRomance20106.72017-11-01
Tian DiThriller19946.32017-11-01
An American CitizenDrama19926.32017-11-01
Breaking UpRomance19974.92017-11-01
Second BestDrama19947.12017-11-01
That NightRomance19926.72017-11-01
Empire RecordsKomedie19956.72017-11-01
Charlie Wilson's WarDrama20077.12017-10-31
Yuki Yuna is a Hero (1 seizoen)Anime20147.12017-10-28
Hara Hara MahadevakiKomedie20176.42017-10-28
Red Oaks (3 seizoenen)Komedie20177.82017-10-20
Danger CloseDocu20174.52017-10-18
Sam & Cat (2 seizoenen)Tieners20135.72017-10-17
The Legend of Korra (1 seizoen)Anime20128.62017-10-15
Victorious (1 seizoen)Tienerdrama20106.92017-10-15
Avatar: The Legend of Aang (1 seizoen)Anime20059.22017-10-15
The Haunted Hathaways (1 seizoen)Kinderen20135.42017-10-15
Team Umizoomi (1 seizoen)Kinderen20106.22017-10-15
The Penguins of Madagascar (1 seizoen)Animatie20097.62017-10-15
Repo MenActie20106.32017-10-14
Along Came PollyRomance20045.92017-10-14
The Power of OneDrama19927.22017-10-14
Altair: A Record of Battles (1 seizoen)Anime2017-2017-10-14
Dawn of the DeadHorror20047.32017-10-14
American Pie Presents: Band CampKomedie20055.12017-10-13
American Pie Presents: The Book of LoveKomedie20094.82017-10-13
Safe HouseThriller20126.82017-10-13
E.T. the Extra-TerrestrialSci-Fi19827.92017-10-13
SavagesCrime20126.52017-10-13
AcceptedKomedie20066.52017-10-13
American Pie Presents: The Naked MileKomedie20065.12017-10-13
Get Him to the GreekKomedie20106.42017-10-13
American Pie Presents: Beta HouseKomedie20075.42017-10-13
The Change-UpKomedie20116.32017-10-13
It's ComplicatedRomance20096.62017-10-13
The Mambo KingsDrama19926.42017-10-13
City of GhostsDocu20177.52017-10-13
This Boy's LifeDrana19937.32017-10-13
The LoraxAnimatie20126.42017-10-13
Lore (seizoen 1)Horror2017-2017-10-13
How the Grinch Stole ChristmasFamilie20006.02017-10-13
Mamma Mia!Musical20086.42017-10-13
Definitely, MaybeRomance20087.22017-10-13
King KongDrama20057.22017-10-13
GladiatorDrama20008.52017-10-13
Couples RetreatKomedie20095.52017-10-13
CoralineFamilie20097.72017-10-13
Once Upon a Time in AmericaDrama19848.42017-10-13
Death RaceActie20086.42017-10-13
Children of MenDrama20067.92017-10-13
Green ZoneActie20106.82017-10-13
Battleship Actie20125.82017-10-13
The Man with the Iron FistsActie20125.42017-10-13
The 40 Year Old VirginKomedie20057.12017-10-13
The Constant GardenerThriller20057.52017-10-13
WanderlustKomedie20125.62017-10-13
Knocked UpRomance20077.02017-10-13
Tumble Leaf (3 seizoenen)Kinderserie20148.32017-10-11
DaddyActie20176.32017-10-08
Welcome to the Ballroom (1 seizoen)Anime2017-2017-10-08
Monte CarloKomedie20115.82017-10-06
Hear No EvilHorror19935.12017-10-06
Marley & MeDrama20087.12017-10-06
Man on FireActie20047.72017-10-04
DaredevilActie20035.32017-10-03
CarpoolKomedie19964.92017-10-03
Memoirs of an Invisible ManRomance19925.92017-10-01
Goodbye LoverThriller19985.72017-10-01
A Midsummer Night's DreamFantasy19996.52017-10-01
Dangerous BeautyDrama19987.32017-10-01
Simply IrresistibleRomance19995.32017-10-01
Natural Born KillersActie19947.32017-10-01
Rugrats in Paris: The MovieFamilie20006.12017-10-01
Boys on the SideKomedie19956.42017-10-01
Paulie Familie19986.52017-10-01
Fantastic Mr. FoxFamilie20097.82017-10-01
The Odd Couple IIKomedie19986.42017-10-01
Attack on Titan: The Wings of FreedomAnime20157.82017-10-01
Q & ACrime19906.52017-10-01
Bee SeasonDrama20055.52017-10-01
Cobb Drama19946.52017-10-01
The Original Kings of ComedyKomedie20006.72017-10-01
Trigun: Badlands RumbleAnime20107.52017-10-01
Blood Lad (1 seizoen)Anime20137.32017-10-01
Save the TigerDrama19736.92017-10-01
Captain Earth (1 seizoen)Anime20146.52017-10-01
Tanaka-kun is Always Listless (1 seizoen)Anime20167.72017-10-01
The Fruit of Grisaia (1 seizoen)Anime20147.22017-10-01
Ninja Slayer From Animation (1 seizoen)Anime20155.52017-10-01
Martin Lawrence Live: RunteldatKomedie20025.42017-10-01
Red DoorDrama19977.02017-10-01
Antony FiringeeDrama19678.02017-10-01
Mission: Impossible IIActie20006.12017-10-01
Inglourious BasterdsThriller20098.32017-10-01
Mission: Impossible - Ghost ProtocolActie20117.42017-10-01
Back to the FutureAvontuur19858.52017-10-01
MunichDrama20057.62017-10-01
Mission: ImpossibleActie19967.12017-10-01
Back to the Future Part IIAvontuur19897.82017-10-01
Jaws Thriller19758.02017-10-01
The Breakfast ClubDrama19857.92017-10-01
Les MisérablesDrama20127.62017-10-01
AparajitoDrama19568.22017-10-01
Mission: Impossible IIIActie20066.92017-10-01
Donnie BrascoCrime19977.82017-10-01
Jumper Avontuur20086.12017-10-01
Knight and DayRomance20106.32017-10-01
JFKDrama19918.02017-10-01
Fast Times at Ridgemont HighKomedie19827.22017-10-01
A Place in the SunDrama19517.82017-10-01
Mr. & Mrs. SmithThriller20056.52017-10-01
A Night at the RoxburyKomedie19986.22017-10-01
Epic MovieKomedie20072.32017-10-01
Little ManhattanDrama20057.62017-10-01
Bride WarsRomance20095.52017-10-01
Anna KareninaDrama20126.62017-10-01
Lords of DogtownDrama20057.12017-10-01
The Rugrats MovieFamilie19985.92017-10-01
Jaws 2Thriller19785.72017-10-01
The Spiderwick ChroniclesFantasy20086.62017-10-01
Stalag 17Drama19538.02017-10-01
Attack on TitanFantasy20155.12017-10-01
What's Your Number?Romance20116.12017-10-01
Jaws 3-DThriller19833.62017-10-01
Rugrats Go WildFamilie20035.62017-10-01
Bedazzled Romance20006.02017-10-01
Dora the Explorer (1 seizoen)Kinderen20003.92017-09-30
HookAvontuur19916.72017-09-30
Lost in Oz (1 seizoen)Kinderen20157.82017-09-30
Can't Hardly WaitRomance19986.52017-09-30
StartUp (2 seizoenen)Crime20178.22017-09-30
SpongeBob SquarePants (1 seizoen)Kinderen19998.12017-09-30
Center StageRomance20006.72017-09-30
My Best Friend's WeddingRomance19976.32017-09-30
Ghost RiderActie20075.22017-09-30
Not Another Teen MovieKomedie20015.72017-09-30
Paw Patrol (1 seizoen)Kinderen20136.92017-09-30
Girl, InterruptedDrama19997.42017-09-30
Charlie's AngelsThriller20005.52017-09-30
GhostbustersAvontuur19847.82017-09-28
Ghostbusters IIAvontuur19896.52017-09-28
Niko and the Sword of Light (1 seizoen)Kinderen2017-2017-09-22
Re: Creators (1 seizoen)Anime2017-2017-09-17
True StoryCrime20156.32017-09-14
All or Nothing (2 seizoenen)Docu20178.82017-09-08
Franklin & Bash (3 seizoenen)Komedie20147.72017-09-07
PalatakDrama19638.72017-09-01
The ForestDrama2016-2017-09-01
Road to LadakhDrama20036.72017-09-01
Pather PanchaliDrama19558.42017-09-01
Bhalo ThekoDrama20036.22017-09-01
Urban TurbanRomance2014-2017-09-01
Anjali Drama19908.32017-09-01
Deutschland 83 (1 seizoen)Drama20158.22017-08-29
Ninnu KoriRomance20178.12017-08-27
Danger & Eggs (1 seizoen)Familie20177.72017-08-27
The Tick (1 seizoen)Komedie20177.32017-08-27
Ben and Holly's Little Kingdom (seizoen 1)Kinderen20097.62017-08-16
Dr. StrangeloveDrama19648.52017-08-07
IdentityThriller20037.32017-08-07
An American Girl Story: Summer Camp, Friends For LifeFamilie2017-2017-08-06
Spider-Man 3Actie20076.22017-08-06
Legends of the FallDrama19947.52017-08-06
Across the UniverseRomance20077.42017-08-06
Kindergarten CopKomedie19906.02017-08-06
DuplicityRomance20096.22017-08-04
Big DaddyKomedie19996.42017-08-04
As Good as It GetsDrama19977.72017-08-04
In BrugesKomedie20087.92017-08-04
PhiladelphiaDrama19937.72017-08-04
Charlie's Angels: Full ThrottleKomedie20034.82017-08-04
Aayna Ka BaynaMusical20125.72017-08-01
Bombay SummerDrama20106.62017-08-01
Sister NiveditaDrama19627.42017-08-01
HeroActie20153.62017-07-31
KickActie20145.52017-07-31
Freaky AliKomedie20165.12017-07-31
Bajrangi BhaijaanActie20158.12017-07-31
The Last Tycoon (1 seizoen)Drama20167.92017-07-29
DIVE!! (1 seizoen)Anime2017-2017-07-28
A Few Good MenDrama19927.72017-07-26
TrappedThriller20026.22017-07-25
Orange SunshineDocu20167.32017-07-20
Preacher (3 seizoenen)Drama20178.72017-07-19
Dirty DancingDrama20173.12017-07-11
Dirty DancingDrama19876.92017-07-10
Shaun the Sheep (seizoen 2)Kinderen20098.32017-07-07
2012Actie20095.82017-07-01
S.W.A.T.Actie20036.02017-07-01
13 Going on 30Romance20046.12017-07-01
I Know What You Did Last SummerHorror19975.62017-07-01
Sleepy HollowHorror19997.42017-07-01
Star TrekSci-Fi20098.02017-07-01
NimantranDrama19718.42017-07-01
The CompanionDrama20067.12017-07-01
Crossing BridgesDrama20148.02017-07-01
Timmy Time (2 seizoenen)Kinderen20107.22017-07-01
21Crime20086.82017-07-01
St. Elmo's FireRomance19856.32017-07-01
The Golden FortressFamilie19748.42017-07-01
District 9Actie20098.02017-07-01
The Green HornetKomedie20115.82017-07-01
A Death in the GunjDrama20168.02017-06-30
Downton Abbey (6 seizoenen)Drama20158.72017-06-30
EuroTripKomedie20046.62017-06-30
Wallace & Gromit: A Grand Day OutKomedie19907.82017-06-22
Robin Hood: Prince of ThievesActie19916.92017-06-22
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersKomedie19938.42017-06-22
Dazed and ConfusedKomedie19937.72017-06-22
Happy GilmoreKomedie19967.02017-06-21
Nanny McPheeFamilie20056.62017-06-20
The ReturnThriller20176.72017-06-16
American Gods (1 seizoen)Thriller20178.42017-06-12
Oggy and the Cockroaches (1 seizoen)Kinderen20127.72017-06-12
MaanagaramActie20178.62017-06-11
Si 3Actie20176.92017-06-11
Family KattaDrama20168.02017-06-11
Kaagaz Ki KashtiDocu2016-2017-06-11
Josh Familie20096.22017-06-11
Land of the GodsDrama20167.72017-06-11
Eat Pray LoveRomance20105.72017-06-11
MardaaniActie20147.42017-06-11
Django UnchainedDrama20128.42017-06-11
WinnerRomance2017-2017-06-11
SiddharthDrama20137.32017-06-11
Adhe KangalRomance20178.22017-06-11
Labour of LoveDrama20148.02017-06-11
Taxi DriverCrime19768.32017-06-11
Rough BookDrama20167.82017-06-11
Fear the Walking Dead (2 seizoenen)Drama20167.12017-06-07
Long Strange Trip (1 seizoen)Docu20178.12017-06-02
The Other GuysCrime20106.72017-05-31
Wild ThingsCrime19986.52017-05-27
Kaatru VeliyidaiRomance20176.22017-05-27
An American Girl Story (3 seizoenen)Drama20176.82017-05-11
Burlesque Drama20106.42017-05-11
Commando 2: The Black Money TrailActie20175.42017-05-11
The Tick (1 seizoen)Actie20017.92017-02-01
First Live 4K From SpaceDocu2017-2017-02-01
Inside Edge (1 seizoen)Drama20178.32017-02-01
Dawson's Creek (6 seizoenen)Drama19986.62017-02-01
Crisis in Six Scenes (1 seizoen)Komedie2016-2017-02-01
Fleabag (1 seizoen)Komedie20168.22017-02-01
Le Mans (1 seizoen)Docu2017-2017-02-01
I Love Dick (1 seizoen)Drama20175.82017-02-01
Patriot (1 seizoen)Drama20178.22017-02-01
Tom Clancy's Jack Ryan (1 seizoen)Drama2017-2017-02-01
Peppa Pig (1 seizoen)Kinderen2004-2017-02-01
Uchimura Summers (1 seizoen)Entertainment2017-2017-02-01
Damages (5 seizoenen)Drama20078.12017-02-01
The Big C (1 seizoen)Drama20108.12017-02-01
Silver and Gold (1 seizoen)Drama2017-2017-02-01
Tom Clancy's Ghost Recon WildlandsActie20175.92017-02-01
Jean-Claude Van Johnson (1 seizoen)Komedie20178.22017-02-01
Doctor X Surgeon Michiko Daimon (5 seizoenen)Drama2013-2017-02-01
The Dancing Detective Dekadance (1 seizoen)Drama2016-2017-02-01
Goliath (1 seizoen)Drama20168.32017-02-01
Who Killed Daigoro Tokuyama? (1 seizoen)Mysterie20167.22017-02-01
The Tudors (4 seizoenen)Drama20078.12017-02-01
The Idolm@ster.kr (1 seizoen)Drama20187.82017-02-01
You Are Wanted (1 seizoen)Drama20177.12017-02-01
Z: The Beginning of Everything (1 seizoen)Komedie20177.32017-02-01
The Baker and the Beauty (2 seizoenen)Drama2017-2017-02-01
American Playboy: The Hugh Hefner Story (1 seizoen)Docu2017-2017-02-01
The Kicks (1 seizoen)Komedie20157.42017-02-01
iCarly (1 seizoen)Komedie20076.52017-02-01
Sneaky Pete (1 seizoen)Drama20178.52017-01-27
The Heartbreak KidKomedie20075.82017-01-15
Wayne's WorldKomedie19927.02017-01-15
KaashmoraSci-Fi20165.92017-01-15
Black Hawk DownActie20027.72017-01-15
Astu - So Be ItDrama20138.92017-01-15
Unfinished BusinessKomedie20155.42017-01-15
The Good ShepherdDrama20066.72017-01-15
The Night Manager (1 seizoen)Drama20168.22017-01-15
Mr. Robot (2 seizoenen)Drama20158.72017-01-15
The SpongeBob SquarePants MovieKinderen20047.02017-01-15
JokerDrama20169.32016-12-21
RaazHorror2016-2016-12-21
TalaashDrama20127.32016-12-21
Zindagi Na Milegi DobaraActie20118.12016-12-21
Hum Saath Saath HainDrama19996.22016-12-21
The GodfatherDrama19729.22016-12-14
No Country for Old MenDrama20078.12016-12-14
Forrest GumpKomedie19948.82016-12-14
Pulp FictionDrama19948.92016-12-14
The Godfather Part IIIDrama19907.62016-12-14
American BeautyDrama19998.42016-12-14
Cast AwayDrama20007.72016-12-14
Vanilla SkyDrama20016.92016-12-14
Gone Baby GoneDrama20087.72016-12-14
The Truman ShowKomedie19988.12016-12-14
G.I. Joe: The Rise of CobraActie20095.82016-12-14
Miami ViceActie20066.02016-12-14
The Last of the MohicansActie19927.82016-12-14
Footloose Drama19846.52016-12-14
Revolutionary RoadDrama20087.32016-12-14
The Browning VersionDrama19947.32016-12-14
The Shield (7 seizoenen)Thriller20028.72016-12-14
Jackie BrownDrama19977.52016-12-14
Red DragonDrama20027.22016-12-14
True GritActie20107.72016-12-14
FlightDrama20127.32016-12-14
Flesh and Bone (1 seizoen)Drama20158.02016-12-14
Robin HoodActie20106.72016-12-14
Thin IceKomedie20126.22016-12-14
Sophie's ChoiceDrama19837.72016-12-14
Catch Me If You CanDrama20028.02016-12-14
Dark CityDrama19506.82016-12-14
Cowboys & AliensActie20116.02016-12-14
The Green MileDrama20008.52016-12-14
HollywoodlandDrama20066.52016-12-14
The Two JakesDrama19906.12016-12-14
ShadowlandsDrama19937.42016-12-14
Up in the AirDrama20097.42016-12-14
EmmaKomedie19966.82016-12-14
The ThingHorror20116.22016-12-14
Dead AgainDrama19917.02016-12-14
JarheadActie20067.12016-12-14
Meet Joe BlackDrama19917.12016-12-14
The Best ManDrama19996.72016-12-14
HannibalDrama20016.82016-12-14
Patch AdamsKomedie19996.72016-12-14
GhostDrama19907.02016-12-14
ShooterActie20077.22016-12-14
The WolfmanHorror20105.82016-12-14
ChangelingDrama20087.82016-12-14
Night Falls On ManhattanDrama19976.62016-12-14
8 MileDrama20037.02016-12-14
QuadropheniaDrama19977.32016-12-14
FoxfireDrama19966.12016-12-14
A Serious ManKomedie20097.02016-12-14
The Life of David GaleDrama20037.62016-12-14
American GangsterDrama20077.82016-12-14
BridesmaidsKomedie20116.82016-12-14
FasterActie20047.92016-12-14
The DebtActie20116.92016-12-14
Gone GirlDrama20148.12016-12-14
The BabysitterDrama19954.22016-12-14
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsKomedie20046.82016-12-14
The Godfather Part IIDrama19749.02016-12-14
Pride & PrejudiceDrama20057.82016-12-14
Jack ReacherActie20127.02016-12-14
Deep ImpactActie19986.12016-12-14
CloverfieldActie20087.02016-12-14
Beverly Hills CopKomedie19847.32016-12-14
Dazed and ConfusedKomedie19947.72016-12-14
CollateralActie20047.62016-12-14
Airport'77Actie19775.62016-12-14
The HulkActie20035.72016-12-14
Minority ReportActie20027.72016-12-14
Scorpion King 3: The Battle for RedemptionActie2012-2016-12-14
Transformers: Revenge of the FallenActie20096.02016-12-14
The Hornet's NestActie20146.52016-12-14
Top GunActie19866.92016-12-14
Death Race 2Actie20105.62016-12-14
Pootie TangKomedie20015.22016-12-14
ShadowhunterActie19924.62016-12-14
War of the WorldsSci-Fi20056.52016-12-14
Hellboy II: The Golden ArmyActie20087.02016-12-14
Sixteen CandlesKomedie19847.22016-12-14
DoomActie20055.22016-12-14
The Last AirbenderActie20104.22016-12-14
WaterworldActie19956.12016-12-14
Van HelsingActie20046.02016-12-14
Land of the LostActie20095.42016-12-14
Lara Croft: Tomb RaiderActie20015.72016-12-14
Repo MenActie20106.32016-12-14
SwitchbackActie19976.42016-12-14
GreaseKomedie19787.22016-12-14
Ace VenturaKomedie19946.92016-12-14
The DictatorKomedie20126.42016-12-14
Ace Ventura: When Nature CallsKomedie19956.32016-12-14
American PieKomedie20016.42016-12-14
American WeddingKomedie20036.32016-12-14
American ReunionKomedie20126.72016-12-14
The Addams FamilyKomedie19916.82016-12-14
American GraffitiKomedie19737.52016-12-14
The Invention of LyingKomedie20096.42016-12-14
Pretty in PinkKomedie19866.72016-12-14
TedKomedie20127.02016-12-14
The Break-UpKomedie20065.82016-12-14
Breakfast at Tiffany'sKomedie19617.82016-12-14
He Said, She SaidKomedie19915.62016-12-14
The FlinstonesKomedie19944.82016-12-14
ConeheadsKomedie19935.22016-12-14
About a BoyKomedie20027.12016-12-14
How to Lose a Guy in 10 DaysKomedie20036.42016-12-14
Addams Family ValuesKomedie19936.62016-12-14
Airplane!Komedie19807.82016-12-14
Anchorman: The Legend of Ron BurgundyKomedie20047.22016-12-14
She's Out of My LeagueKomedie20106.42016-12-14
ClerksKomedie19947.82016-12-14
Along Came PollyKomedie20045.92016-12-14
The Five-Year EngagementKomedie20126.22016-12-14
EurotripKomedie20046.62016-12-14
AdventurelandKomedie20096.82016-12-14
No Strings AttachedKomedie20116.22016-12-14
Role ModelsKomedie20096.92016-12-14
The Blues BrothersKomedie19807.92016-12-14
Shaun of the DeadKomedie20048.02016-12-14
Napoleon DynamiteKomedie20046.92016-12-14
School of RockKomedie20037.12016-12-14
Road TripKomedie20006.52016-12-14
Billy MadisonKomedie19966.42016-12-14
Nuts!Komedie2016-2016-12-14
From Dusk Till DawnThriller19967.32016-12-14
ScreamHorror19967.22016-12-14
Super 8Thriller20117.12016-12-14
DevilHorror20106.32016-12-14
Twelve MonkeysSci-Fi19968.02016-12-14
The ThingHorror19828.22016-12-14
Rear WindowThriller19838.52016-12-14
Smokin' AcesThriller20076.72016-12-14
Runner RunnerThriller20135.62016-12-14
FlashdanceDrama19836.12016-12-14
SultanDrama20167.32016-12-14
SarbijtDrama20167.32016-12-14
FanDrama20167.42016-12-14
Don 2Actie20117.12016-12-14
ReadyKomedie20114.72016-12-14
Ek Tha TigerActie20125.42016-12-14
Humpty Sharma Ki DulhaniaKomedie20146.02016-12-14
TalaashThriller20127.32016-12-14
Dil Dhaddakne DoKomedie20156.82016-12-14
DonActie20067.22016-12-14
Kapoor & SonsDrama20167.92016-12-14
Aashiqui 2Drama20137.02016-12-14
Zindagi Na Milegi DobaraDrama20118.12016-12-14
FukreyKomedie20136.92016-12-14
Event HorizonHorror19976.72016-12-14
Pitch BlackSci-Fi20007.12016-12-14
Scorpion King 2: The Rise of a WarriorActie20083.82016-12-14
Magical Girl Lyrical NANOHA StrikerS (1 seizoen)Anime20077.02016-12-14
ViVid Strike! (1 seizoen)Anime20166.52016-12-14
Magical Girl Lyrical NANOHA A's (1 seizoen)Anime20057.92016-12-14
Magical Girl Lyrical NANOHA (1 seizoen)Anime20047.02016-12-14
Kabanere of the Iron Fortress (1 seizoen)Anime20167.52016-12-14
Battery the Animation (1 seizoen)Anime20166.12016-12-14
The Great Passage (1 seizoen)Anime20167.62016-12-14
Shin chan Spin-off: Aliens vs. Shinnosuke (1 seizoen)Anime2016-2016-12-14
The Adjustment BureauSci-Fi20117.12016-12-14
WantedActie20086.72016-12-14
ScarfaceActie19838.32016-12-14
Cold MountainDrama20037.22016-12-14
Weird ScienceKomedie19856.62016-12-14
Slap ShotKomedie19777.42016-12-14
The Other Boleyn GirlDrama20166.72016-12-14
Fast Times at Ridgemont HighKomedie19827.22016-12-14
Happy GilmoreKomedie19967.02016-12-14
AtonementDrama20077.82016-12-14
Funny PeopleKomedie20096.42016-12-14
TransformersActie20077.12016-12-14
Transformers: Dark of the MoonActie20116.32016-12-14
Regarding HenryDrama19916.72016-12-14
Forgetting Sarah MarshallKomedie20087.22016-12-14
Mr. Bean's HolidayKomedie20076.32016-12-14
The Chronicles of RiddickActie20046.72016-12-14
Into the Badlands (1 seizoen)Drama20158.12016-12-14
The Night Shift (3 seizoenen)Drama20147.42016-12-14
Eternal Sunshine of the Spotless MindDrama20048.32016-12-14
There Will Be BloodDrama20088.12016-12-14
The Little RascalsKomedie19946.32016-12-14
Just Add Magic (1 seizoen)Sci-Fi20168.32016-12-14
Baby MamaKomedie20086.02016-12-14
The JackalActie19986.32016-12-14
Justified (6 seizoenen)Actie20108.62016-12-14
Bosch (2 seizoenen)Drama20158.32016-12-14
Hand of God (1 seizoen)Drama20157.52016-12-14
The Man In The High Castle (1 seizoen)Thriller20158.02016-12-14
BirdmanDrama20147.82016-12-14
Public EnemiesDrama20097.02016-12-14
Dawn of the DeadHorror20047.42016-12-14
Ameican GangsterDrama20077.82016-12-14
The Incredible HulkActie20086.82016-12-14
SerenityActie20058.02016-12-14
Community (6 seizoenen)Komedie20108.52016-12-14
Seinfeld (9 seizoenen)Komedie19918.92016-12-14
PaulKomedie20117.02016-12-14
Scott Pilgrim vs. The WorldActie20107.52016-12-14
Chi's Sweet Adventure (1 seizoen)Kinderserie20168.22016-12-14
KlitschkoDocu20117.82016-12-14
Wishenpoof (1 seizoen)Kinderserie20157.02016-12-14
It's Kind of a Funny StoryKomedie20107.22016-12-14
Creative Galaxy (2 seizoenen)Kinderserie20147.22016-12-14
Gortimer Gibbon's Life on Normal Street (3 seizoenen)Actie20158.22016-12-14
HugoDrama20117.52016-12-14
Nanny McPheeKomedie20056.62016-12-14
BabeFamiliefilm19956.82016-12-14
Alvin and the Chipmunks Meet the WolfmanFamiliefilm19996.72016-12-14
StardustActie20077.72016-12-14
Alvin and the Chipmunks Meet FrankensteinFamiliefilm20006.32016-12-14
The Rugrats MovieFamiliefilm19985.92016-12-14
CasperKomedie1995-2016-12-14
It's A Wonderful LifeDrama19468.62016-12-14
Starsky & HutchKomedie20046.12016-12-14
Apollo 13Drama19957.62016-12-14
NoahActie20145.82016-12-14
Three WishesDrama19956.22016-12-14