Amazon Prime Video aanbod

Als geïnteresseerde in Amazon Prime Video wil je het aanbod films en series weten. Welke films en series behoren tot het aanbod van Amazon Prime Video? Het aanbod bestaat uit eigen films en series van de streamingdienst, de zogeheten Amazon Originals, en aangekochte titels. Om een goed overzicht te geven van het aanbod van Prime Video in Nederland zal hier iedere dag het nieuwe aanbod op Amazon worden toegevoegd.

Het aanbod van Amazon Prime Video bestaat uit films, series, documentaires, concertregistraties en kindertitels. Ook verschijnen er steeds meer televisieprogramma’s zoals The Grand Tour. Behalve het aankopen van externe titels maakt Amazon inmiddels steeds meer eigen content. Deze titels staan uiteraard exclusief in het Amazon Prime Video aanbod. Naast The Grand Tour zijn dit populaire titels als Transparant, The Man in the High Castle, Fear the Walking Dead, Seinfeld en StartUp. Uiteraard zijn er ook veel films beschikbaar bij de streamingdienst, zoals The Godfather, Forrest Gump en andere bioscoopkrakers.

Bij de lancering van Prime Video van Amazon in Nederland bestond het aanbod vooral uit Engelse titels. Een beperkt aantal films en series was voorzien van Nederlandse ondertiteling. Vanaf het moment van lancering is Amazon echter wel bezig om het aanbod steeds meer van ondertiteling te voorzien. Daarmee wordt het aanbod steeds completer. Hieronder het Prime Video aanbod met Nederlandse ondertiteling. Onder deze tabel is het complete aanbod van Prime Video te zien, hier zitten dus ook de titels bij waar geen ondertiteling van beschikbaar is.

Amazon Prime Video Aanbod

TitelGenreJaarIMDbToegevoegd
Ben and Holly's Little Kingdom (seizoen 1)Kinderen20097.62017-08-16
Re: Creators (1 seizoen)Anime2017-2017-08-13
Dr. StrangeloveDrama19648.52017-08-07
IdentityThriller20037.32017-08-07
Legends of the FallDrama19947.52017-08-06
Sin NombreActie20097.62017-08-06
Across the UniverseRomance20077.42017-08-06
Kindergarten CopKomedie19906.02017-08-06
An American Girl Story: Summer Camp, Friends For LifeFamilie2017-2017-08-06
Spider-Man 3Actie20076.22017-08-06
Katy Perry: Part of MeDocu20125.92017-08-06
DuplicityRomance20096.22017-08-04
As Good as It GetsDrama19977.72017-08-04
PhiladelphiaDrama19937.72017-08-04
The Skeleton KeyHorror20056.52017-08-04
Big DaddyKomedie19996.42017-08-04
Charlie's Angels: Full ThrottleKomedie20034.82017-08-04
NIghthawksActie19816.42017-08-04
Big Fat LiarKomedie20025.42017-08-04
In BrugesKomedie20087.92017-08-04
CorrodeDrama20117.02017-08-01
Sister NiveditaDrama19627.42017-08-01
19th AprilDrama19947.52017-08-01
Bombay SummerDrama20106.62017-08-01
AmalDrama20077.52017-08-01
Aayna Ka BaynaMusical20125.72017-08-01
Khudito PashanDrama19607.72017-08-01
Freaky AliKomedie20165.12017-07-31
KickActie20145.52017-07-31
Bajrangi BhaijaanActie20158.12017-07-31
HeroActie20153.62017-07-31
Welcome to the Ballroom (1 seizoen)Anime2017-2017-07-30
The Last Tycoon (1 seizoen)Drama20167.92017-07-29
DIVE!! (1 seizoen)Anime2017-2017-07-28
A Few Good MenDrama19927.72017-07-26
TrappedThriller20026.22017-07-25
Orange SunshineDocu20167.32017-07-20
8 MileDrama20027.02017-07-20
Preacher (seizoen 1 + S02E05)Drama20178.72017-07-19
Dirty DancingDrama20173.12017-07-11
Dirty DancingDrama19876.92017-07-10
Shaun the Sheep (seizoen 2)Kinderen20098.32017-07-07
I Know What You Did Last SummerHorror19975.62017-07-01
Last HolidayKomedie20066.42017-07-01
The Hunt for Red OctoberThriller19907.62017-07-01
13 Going on 30Romance20046.12017-07-01
St. Elmo's FireRomance19856.32017-07-01
Justin Bieber: Never Say NeverDocu20111.62017-07-01
The Kite RunnerDrama20077.62017-07-01
Jackass Number TwoKomedie20067.12017-07-01
HudWestern19637.92017-07-01
An Inconvenient TruthDocu20067.52017-07-01
The HoneymoonersKomedie20053.12017-07-01
Timmy Time (2 seizoenen)Kinderen20107.22017-07-01
Hey Arnold! The MovieFamilie20025.92017-07-01
Imagine ThatKomedie20095.62017-07-01
The Golden FortressFamilie19748.42017-07-01
Star TrekSci-Fi20098.02017-07-01
Crossing BridgesDrama20148.02017-07-01
District 9Actie20098.02017-07-01
The ZooCrime19677.32017-07-01
Distant ThunderDrama19738.22017-07-01
The Kingdom of DiamondsKomedie19808.82017-07-01
NimantranDrama19718.42017-07-01
The Lovely BonesDrama20096.72017-07-01
2012Actie20095.82017-07-01
Harriet the SpyFamilie19965.92017-07-01
21Crime20086.82017-07-01
The Green HornetKomedie20115.82017-07-01
The CompanionDrama20067.12017-07-01
S.W.A.T.Actie20036.02017-07-01
Sleepy HollowHorror19997.42017-07-01
A Death in the GunjDrama20168.02017-06-30
Downton Abbey (6 seizoenen)Drama20158.72017-06-30
EuroTripKomedie20046.62017-06-30
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersKomedie19938.42017-06-22
Robin Hood: Prince of ThievesActie19916.92017-06-22
Wallace & Gromit: A Grand Day OutKomedie19907.82017-06-22
Dazed and ConfusedKomedie19937.72017-06-22
Happy GilmoreKomedie19967.02017-06-21
Nanny McPheeFamilie20056.62017-06-20
The ReturnThriller20176.72017-06-16
American Gods (1 seizoen)Thriller20178.42017-06-12
Oggy and the Cockroaches (1 seizoen)Kinderen20127.72017-06-12
MardaaniActie20147.42017-06-11
Kaagaz Ki KashtiDocu2016-2017-06-11
MaanagaramActie20178.62017-06-11
Si 3Actie20176.92017-06-11
Shor Se ShuruaatDrama20167.12017-06-11
Bring it On: Fight to the FinishKomedie20095.42017-06-11
SiddharthDrama20137.32017-06-11
Labour of LoveDrama20148.02017-06-11
Django UnchainedDrama20128.42017-06-11
Land of the GodsDrama20167.72017-06-11
Three ObsessionsDrama20157.42017-06-11
Josh Familie20096.22017-06-11
Family KattaDrama20168.02017-06-11
Taxi DriverCrime19768.32017-06-11
WinnerRomance2017-2017-06-11
Eat Pray LoveRomance20105.72017-06-11
Dickie Roberts: Former Child StarKomedie20035.62017-06-11
Easy AKomedie20107.12017-06-11
Adhe KangalRomance20178.22017-06-11
Rough BookDrama20167.82017-06-11
Fear the Walking Dead (2 seizoenen)Drama20167.12017-06-07
Long Strange Trip (1 seizoen)Docu20178.12017-06-02
The Other GuysCrime20106.72017-05-31
Wild ThingsCrime19986.52017-05-27
Kaatru VeliyidaiRomance20176.22017-05-27
Dead Man on CampusKomedie19986.12017-05-11
Burlesque Drama20106.42017-05-11
An American Girl Story (3 seizoenen)Drama20176.82017-05-11
Ordinary PeopleDrama19807.82017-05-11
Commando 2: The Black Money TrailActie20175.42017-05-11
Sneaky Pete (1 seizoen)Drama20178.52017-01-27
Black Hawk DownActie20027.72017-01-15
The SpongeBob SquarePants MovieKinderen20047.02017-01-15
WatchmenActie20097.62017-01-15
Wayne's WorldKomedie19927.02017-01-15
Mr. Robot (2 seizoenen)Drama20158.72017-01-15
Astu - So Be ItDrama20138.92017-01-15
KaashmoraSci-Fi20165.92017-01-15
The Good ShepherdDrama20066.72017-01-15
The Heartbreak KidKomedie20075.82017-01-15
The Night Manager (1 seizoen)Drama20168.22017-01-15
Unfinished BusinessKomedie20155.42017-01-15
Falling Water (1 seizoen)Drama20166.52017-01-15
Zindagi Na Milegi DobaraActie20118.12016-12-21
UnfailingActie20084.52016-12-21
TalaashDrama20127.32016-12-21
JokerDrama20169.32016-12-21
Hum Saath Saath HainDrama19996.22016-12-21
RaazHorror2016-2016-12-21
Till Last BreathDrama20126.92016-12-21
The Grand Tour (1 seizoen)Komedie20169.42016-12-16
Scott Pilgrim vs. The WorldActie20107.52016-12-14
Mr. Bean's HolidayKomedie20076.32016-12-14
The Chronicles of RiddickActie20046.72016-12-14
Baby MamaKomedie20086.02016-12-14
The Little RascalsKomedie19946.32016-12-14
KlitschkoDocu20117.82016-12-14
The Tale of DespereauxFamiliefilm20086.12016-12-14
PaulKomedie20117.02016-12-14
American GraffitiKomedie19737.52016-12-14
It's Kind of a Funny StoryKomedie20107.22016-12-14
SerenityActie20058.02016-12-14
The Incredible HulkActie20086.82016-12-14
Sixteen CandlesKomedie19847.22016-12-14
Ameican GangsterDrama20077.82016-12-14
Dawn of the DeadHorror20047.42016-12-14
The InterpreterThriller20056.42016-12-14
Public EnemiesDrama20097.02016-12-14
BirdmanDrama20147.82016-12-14
The IntershipKomedie20166.32016-12-14
Transparent (2 seizoenen)Komedie20147.92016-12-14
The Man In The High Castle (1 seizoen)Thriller20158.02016-12-14
StartUp (1 seizoen)Crime20168.22016-12-14
Mozart in the Jungle (2 seizoenen)Komedie20148.22016-12-14
Hand of God (1 seizoen)Drama20157.52016-12-14
Bosch (2 seizoenen)Drama20158.32016-12-14
Red Oaks (1 seizoen)Komedie20157.82016-12-14
Justified (6 seizoenen)Actie20108.62016-12-14
Community (6 seizoenen)Komedie20108.52016-12-14
Flesh and Bone (1 seizoen)Drama20158.02016-12-14
The Night Shift (3 seizoenen)Drama20147.42016-12-14
The Shield (7 seizoenen)Thriller20028.72016-12-14
Into the Badlands (1 seizoen)Drama20158.12016-12-14
Seinfeld (9 seizoenen)Komedie19918.92016-12-14
Chi's Sweet Adventure (1 seizoen)Kinderserie20168.22016-12-14
Just Add Magic (1 seizoen)Sci-Fi20168.32016-12-14
Despicable MeKomedie20107.72016-12-14
Wishenpoof (1 seizoen)Kinderserie20157.02016-12-14
Tumble Leaf (2 seizoenen)Kinderserie20148.32016-12-14
Creative Galaxy (2 seizoenen)Kinderserie20147.22016-12-14
Gortimer Gibbon's Life on Normal Street (3 seizoenen)Actie20158.22016-12-14
HugoDrama20117.52016-12-14
Nanny McPheeKomedie20056.62016-12-14
BabeFamiliefilm19956.82016-12-14
Alvin and the Chipmunks Meet the WolfmanFamiliefilm19996.72016-12-14
The Mummy: Quest For The Lost ScrollsFamiliefilm2002-2016-12-14
StardustActie20077.72016-12-14
Alvin and the Chipmunks Meet FrankensteinFamiliefilm20006.32016-12-14
The Rugrats MovieFamiliefilm19985.92016-12-14
The Last AirbenderActie20104.22016-12-14
It's A Wonderful LifeDrama19468.62016-12-14
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsKomedie20046.82016-12-14
Three WishesDrama19956.22016-12-14
The Godfather Part IIDrama19749.02016-12-14
The GodfatherDrama19729.22016-12-14
No Country for Old MenDrama20078.12016-12-14
Forrest GumpKomedie19948.82016-12-14
Pulp FictionDrama19948.92016-12-14
The Godfather Part IIIDrama19907.62016-12-14
American BeautyDrama19998.42016-12-14
Cast AwayDrama20007.72016-12-14
Vanilla SkyDrama20016.92016-12-14
Gone Baby GoneDrama20087.72016-12-14
The Truman ShowKomedie19988.12016-12-14
G.I. Joe: The Rise of CobraActie20095.82016-12-14
Miami ViceActie20066.02016-12-14
The Last of the MohicansActie19927.82016-12-14
Footloose Drama19846.52016-12-14
The FirmDrama19936.82016-12-14
Revolutionary RoadDrama20087.32016-12-14
The Browning VersionDrama19947.32016-12-14
There Will Be BloodDrama20088.12016-12-14
Jackie BrownDrama19977.52016-12-14
DreamgirlsDrama20066.52016-12-14
Red DragonDrama20027.22016-12-14
True GritActie20107.72016-12-14
FlightDrama20127.32016-12-14
Eternal Sunshine of the Spotless MindDrama20048.32016-12-14
Robin HoodActie20106.72016-12-14
Shutter IslandThriller20108.12016-12-14
Thin IceKomedie20126.22016-12-14
Sophie's ChoiceDrama19837.72016-12-14
Catch Me If You CanDrama20028.02016-12-14
Dark CityDrama19506.82016-12-14
Cowboys & AliensActie20116.02016-12-14
The Green MileDrama20008.52016-12-14
Red EyeHorror20056.52016-12-14
HollywoodlandDrama20066.52016-12-14
The Two JakesDrama19906.12016-12-14
ShadowlandsDrama19937.42016-12-14
Up in the AirDrama20097.42016-12-14
Double JeopardyThriller19996.42016-12-14
EmmaKomedie19966.82016-12-14
An Officer and a GentlemanDrama19827.02016-12-14
The ThingHorror20116.22016-12-14
Dead AgainDrama19917.02016-12-14
JarheadActie20067.12016-12-14
Meet Joe BlackDrama19917.12016-12-14
DoubtDrama20087.52016-12-14
The Best ManDrama19996.72016-12-14
HannibalDrama20016.82016-12-14
Love StoryDrama19706.92016-12-14
Patch AdamsKomedie19996.72016-12-14
What Dreams May ComeDrama19987.02016-12-14
GhostDrama19907.02016-12-14
ShooterActie20077.22016-12-14
The WolfmanHorror20105.82016-12-14
ChangelingDrama20087.82016-12-14
Night Falls On ManhattanDrama19976.62016-12-14
The UntouchablesDrama19877.92016-12-14
Varsity BluesKomedie19996.42016-12-14
The WarriorsActie19797.72016-12-14
Private PartsKomedie19976.82016-12-14
8 MileDrama20037.02016-12-14
QuadropheniaDrama19977.32016-12-14
FoxfireDrama19966.12016-12-14
Fatal AttractionDrama19876.92016-12-14
Clear and Present DangerActie19946.92016-12-14
Out of AfricaDrama19867.22016-12-14
A Serious ManKomedie20097.02016-12-14
The Life of David GaleDrama20037.62016-12-14
The Hunt for Red OctoberThriller19907.62016-12-14
American GangsterDrama20077.82016-12-14
BridesmaidsKomedie20116.82016-12-14
FasterActie20047.92016-12-14
The DebtActie20116.92016-12-14
Apollo 13Drama19957.62016-12-14
The BabysitterDrama19954.22016-12-14
Gone GirlDrama20148.12016-12-14
NoahActie20145.82016-12-14
Jurassic ParkSci-Fi19938.12016-12-14
Pride & PrejudiceDrama20057.82016-12-14
Jack ReacherActie20127.02016-12-14
Field of DreamsDrama19897.52016-12-14
Deep ImpactActie19986.12016-12-14
Jurassic Park IIISci-Fi20015.92016-12-14
Tropic ThunderKomedie20087.02016-12-14
CloverfieldActie20087.02016-12-14
Eagle EyeActie20086.62016-12-14
The Mummy ReturnsActie20016.32016-12-14
2 Fast 2 FuriousActie20035.92016-12-14
Beverly Hills CopKomedie19847.32016-12-14
Dazed and ConfusedKomedie19947.72016-12-14
CollateralActie20047.62016-12-14
The Fast and the Furious: Tokyo DriftActie20066.02016-12-14
Airport'77Actie19775.62016-12-14
The HulkActie20035.72016-12-14
Minority ReportActie20027.72016-12-14
Scorpion King 3: The Battle for RedemptionActie2012-2016-12-14
Transformers: Revenge of the FallenActie20096.02016-12-14
The Hornet's NestActie20146.52016-12-14
Top GunActie19866.92016-12-14
The Scorpion KingActie20025.52016-12-14
Death Race 2Actie20105.62016-12-14
The Lost World: Jurassic ParkSci-Fi19976.52016-12-14
Pootie TangKomedie20015.22016-12-14
ShadowhunterActie19924.62016-12-14
War of the WorldsSci-Fi20056.52016-12-14
Hellboy II: The Golden ArmyActie20087.02016-12-14
The JackalActie19986.32016-12-14
DoomActie20055.22016-12-14
Jackass 3Komedie20107.12016-12-14
Starsky & HutchKomedie20046.12016-12-14
WaterworldActie19956.12016-12-14
Van HelsingActie20046.02016-12-14
The Fast and the FuriousActie20016.72016-12-14
Land of the LostActie20095.42016-12-14
RangoKomedie20117.22016-12-14
Lara Croft: Tomb RaiderActie20015.72016-12-14
Repo MenActie20106.32016-12-14
SwitchbackActie19976.42016-12-14
GreaseKomedie19787.22016-12-14
Ace VenturaKomedie19946.92016-12-14
Little FockersKomedie20105.52016-12-14
The DictatorKomedie20126.42016-12-14
Ace Ventura: When Nature CallsKomedie19956.32016-12-14
Meet the FockersKomedie20046.32016-12-14
American PieKomedie20016.42016-12-14
Meet the ParentsKomedie20007.02016-12-14
American WeddingKomedie20036.32016-12-14
American ReunionKomedie20126.72016-12-14
The Addams FamilyKomedie19916.82016-12-14
CasperKomedie1995-2016-12-14
The Invention of LyingKomedie20096.42016-12-14
Pretty in PinkKomedie19866.72016-12-14
TedKomedie20127.02016-12-14
The Break-UpKomedie20065.82016-12-14
Breakfast at Tiffany'sKomedie19617.82016-12-14
He Said, She SaidKomedie19915.62016-12-14
The FlinstonesKomedie19944.82016-12-14
ConeheadsKomedie19935.22016-12-14
About a BoyKomedie20027.12016-12-14
How to Lose a Guy in 10 DaysKomedie20036.42016-12-14
Addams Family ValuesKomedie19936.62016-12-14
Hot RodKomedie20076.72016-12-14
Airplane!Komedie19807.82016-12-14
Anchorman: The Legend of Ron BurgundyKomedie20047.22016-12-14
Blades of GloryKomedie20076.32016-12-14
She's Out of My LeagueKomedie20106.42016-12-14
Half BakedKomedie19986.72016-12-14
ClerksKomedie19947.82016-12-14
Along Came PollyKomedie20045.92016-12-14
The Five-Year EngagementKomedie20126.22016-12-14
Chasing ArmyKomedie20007.32016-12-14
KingpinKomedie19966.92016-12-14
EurotripKomedie20046.62016-12-14
AdventurelandKomedie20096.82016-12-14
No Strings AttachedKomedie20116.22016-12-14
Role ModelsKomedie20096.92016-12-14
The Blues BrothersKomedie19807.92016-12-14
Old SchoolKomedie20037.22016-12-14
Shaun of the DeadKomedie20048.02016-12-14
Napoleon DynamiteKomedie20046.92016-12-14
Without a PaddleKomedie20045.92016-12-14
School of RockKomedie20037.12016-12-14
Road TripKomedie20006.52016-12-14
Billy MadisonKomedie19966.42016-12-14
Nuts!Komedie2016-2016-12-14
From Dusk Till DawnThriller19967.32016-12-14
ScreamHorror19967.22016-12-14
Super 8Thriller20117.12016-12-14
DevilHorror20106.32016-12-14
Twelve MonkeysSci-Fi19968.02016-12-14
The ThingHorror19828.22016-12-14
Rear WindowThriller19838.52016-12-14
Smokin' AcesThriller20076.72016-12-14
Runner RunnerThriller20135.62016-12-14
FlashdanceDrama19836.12016-12-14
SultanDrama20167.32016-12-14
SarbijtDrama20167.32016-12-14
Prem Ratan Dhan PayoDrama20144.82016-12-14
FanDrama20167.42016-12-14
Don 2Actie20117.12016-12-14
ReadyKomedie20114.72016-12-14
Ek Tha TigerActie20125.42016-12-14
Humpty Sharma Ki DulhaniaKomedie20146.02016-12-14
TalaashThriller20127.32016-12-14
Dil Dhaddakne DoKomedie20156.82016-12-14
DonActie20067.22016-12-14
Kapoor & SonsDrama20167.92016-12-14
Aashiqui 2Drama20137.02016-12-14
Zindagi Na Milegi DobaraDrama20118.12016-12-14
FukreyKomedie20136.92016-12-14
Event HorizonHorror19976.72016-12-14
Pitch BlackSci-Fi20007.12016-12-14
Scorpion King 2: The Rise of a WarriorActie20083.82016-12-14
Paranormal Activity 3Horror20115.82016-12-14
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? (1 seizoen)Anime20157.62016-12-14
Magical Girl Lyrical NANOHA StrikerS (1 seizoen)Anime20077.02016-12-14
ViVid Strike! (1 seizoen)Anime20166.52016-12-14
Magical Girl Lyrical NANOHA A's (1 seizoen)Anime20057.92016-12-14
Magical Girl Lyrical NANOHA (1 seizoen)Anime20047.02016-12-14
Kabanere of the Iron Fortress (1 seizoen)Anime20167.52016-12-14
Battery the Animation (1 seizoen)Anime20166.12016-12-14
The Great Passage (1 seizoen)Anime20167.62016-12-14
Undefeated Bahamut Chonricle (1 seizoen)Anime20167.22016-12-14
Log Horizon (1 seizoen)Anime20147.92016-12-14
Gate (1 seizoen)Anime20167.82016-12-14
Samurai Flamenco (1 seizoen)Anime20146.82016-12-14
Shin chan Spin-off: Aliens vs. Shinnosuke (1 seizoen)Anime2016-2016-12-14
Norn9 (1 seizoen)Anime20166.62016-12-14
Utano Prince Sama (1 seizoen)Anime20117.12016-12-14
Diabolik Lovers (1 seizoen)Anime20136.02016-12-14
Chivalry of a Failed Knight (1 seizoen)Anime20157.62016-12-14
Hozukia's Coolheadedness (1 seizoen)Anime2014-2016-12-14
Ushio & Tora (1 seizoen)Anime20167.82016-12-14
Girls Beyond the Wasteland (1 seizoen)Anime20166.42016-12-14
Onigiri (1 seizoen)Anime20164.02016-12-14
Momokuri (1 seizoen)Anime20166.42016-12-14
Monster Musume Everyday Life with Monster Girls (1 seizoen)Anime20156.82016-12-14
Himouto! Umaru-chan (1 seizoen)Anime20157.22016-12-14
Young Black Jack (1 seizoen)Anime20157.32016-12-14
The Adjustment BureauSci-Fi20117.12016-12-14
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorActie20085.22016-12-14
WantedActie20086.72016-12-14
The MummyActie19997.02016-12-14
ScarfaceActie19838.32016-12-14
Cold MountainDrama20037.22016-12-14
Weird ScienceKomedie19856.62016-12-14
Slap ShotKomedie19777.42016-12-14
The Other Boleyn GirlDrama20166.72016-12-14
Fast & Furious 5Actie20117.32016-12-14
Fast Times at Ridgemont HighKomedie19827.22016-12-14
Monthy Python's Meaning of LifeDocu18837.62016-12-14
Happy GilmoreKomedie19967.02016-12-14
AtonementDrama20077.82016-12-14
Funny PeopleKomedie20096.42016-12-14
TransformersActie20077.12016-12-14
Hott FuzzActie20077.92016-12-14
Transformers: Dark of the MoonActie20116.32016-12-14
Fast & FuriousActie20096.72016-12-14
Regarding HenryDrama19916.72016-12-14
Forgetting Sarah MarshallKomedie20087.22016-12-14
The Italian JobActie20037.02016-12-14

Deze titels hebben Nederlandse ondertiteling

Titel GenreJaarIMDbToegevoegd
Fear the Walking Dead (1 seizoen)SerieDrama20157.12016-12-14
Flesh and Bone (1 seizoen)SerieDrama20158.02016-12-14
The Night Shift (3 seizoenen)SerieDrama20147.42016-12-14
The Shield (7 seizoenen)SerieThriller20028.72016-12-14
Into the Badlands (1 seizoen)SerieDrama20158.12016-12-14
Seinfeld (9 seizoenen)SerieKomedie19918.92016-12-14
HugoFilmDrama20117.52016-12-14
StardustFilmActie20077.72016-12-14
Alvin and the Chipmunks Meet FrankensteinFilmFamiliefilm20006.32016-12-14
The Rugrats MovieFilmFamiliefilm19985.92016-12-14
The Last AirbenderFilmActie20104.22016-12-14
It's A Wonderful LifeFilmDrama19468.62016-12-14
No Country for Old MenFilmDrama20078.12016-12-14
American BeautyFilmDrama19998.42016-12-14
Cast AwayFilmDrama20007.72016-12-14
Vanilla SkyFilmDrama20016.92016-12-14
The Truman ShowFilmKomedie19988.12016-12-14
G.I. Joe: The Rise of CobraFilmActie20095.82016-12-14
Miami ViceFilmActie20066.02016-12-14
Footloose FilmDrama19846.52016-12-14
The FirmFilmDrama19936.82016-12-14
Revolutionary RoadFilmDrama20087.32016-12-14
The Browning VersionFilmDrama19947.32016-12-14
AtonementFilmDrama20077.82016-12-14
DreamgirlsFilmDrama20066.52016-12-14
Red DragonFilmDrama20027.22016-12-14
FlightFilmDrama20127.32016-12-14
Eternal Sunshine of the Spotless MindFilmDrama20048.32016-12-14
Shutter IslandFilmThriller20108.12016-12-14
Thin IceFilmKomedie20126.22016-12-14
Cowboys & AliensFilmActie20116.02016-12-14
The Green MileFilmDrama20008.52016-12-14
Red EyeFilmHorror20056.52016-12-14
Up in the AirFilmDrama20097.42016-12-14
Double JeopardyFilmThriller19996.42016-12-14
Regarding HenryFilmDrama19916.72016-12-14
Dead AgainFilmDrama19917.02016-12-14
JarheadFilmActie20067.12016-12-14
Meet Joe BlackFilmDrama19917.12016-12-14
The Best ManFilmDrama19996.72016-12-14
HannibalFilmDrama20016.82016-12-14
Love StoryFilmDrama19706.92016-12-14
Patch AdamsFilmKomedie19996.72016-12-14
What Dreams May ComeFilmDrama19987.02016-12-14
GhostFilmDrama19907.02016-12-14
ChangelingFilmDrama20087.82016-12-14
The UntouchablesFilmDrama19877.92016-12-14
Varsity BluesFilmKomedie19996.42016-12-14
The WarriorsFilmActie19797.72016-12-14
8 MileFilmDrama20037.02016-12-14
QuadropheniaFilmDrama19977.32016-12-14
Fatal AttractionFilmDrama19876.92016-12-14
American GraffitiFilmKomedie19737.52016-12-14
Out of AfricaFilmDrama19867.22016-12-14
The Life of David GaleFilmDrama20037.62016-12-14
American GangsterFilmDrama20077.82016-12-14
FasterFilmActie20047.92016-12-14
The DebtFilmActie20116.92016-12-14
Apollo 13FilmDrama19957.62016-12-14
Gone GirlFilmDrama20148.12016-12-14
NoahFilmActie20145.82016-12-14
Jurassic ParkFilmSci-Fi19938.12016-12-14
Jack ReacherFilmActie20127.02016-12-14
WantedFilmActie20086.72016-12-14
Deep ImpactFilmActie19986.12016-12-14
Jurassic Park IIIFilmSci-Fi20015.92016-12-14
CloverfieldFilmActie20087.02016-12-14
Eagle EyeFilmActie20086.62016-12-14
The Mummy ReturnsFilmActie20016.32016-12-14
Fast & FuriousFilmActie20096.72016-12-14
2 Fast 2 FuriousFilmActie20035.92016-12-14
The Fast and the Furious: Tokyo DriftFilmActie20066.02016-12-14
AirportFilmActie19775.62016-12-14
The HulkFilmActie20035.72016-12-14
Scorpion King 3: The Battle for RedemptionFilmActie2012-2016-12-14
Top GunFilmActie19866.92016-12-14
The Scorpion KingFilmActie20025.52016-12-14
The Lost World: Jurassic ParkFilmSci-Fi19976.52016-12-14
War of the WorldsFilmSci-Fi20056.52016-12-14
Hellboy II: The Golden ArmyFilmActie20087.02016-12-14
DoomFilmActie20055.22016-12-14
WaterworldFilmActie19956.12016-12-14
Van HelsingFilmActie20046.02016-12-14
The Fast and the FuriousFilmActie20016.72016-12-14
Land of the LostFilmActie20095.42016-12-14
RangoFilmKomedie20117.22016-12-14
Repo MenFilmActie20106.32016-12-14
GreaseFilmKomedie19787.22016-12-14
Little FockersFilmKomedie20105.52016-12-14
The DictatorFilmKomedie20126.42016-12-14
Meet the FockersFilmKomedie20046.32016-12-14
American PieFilmKomedie20016.42016-12-14
American WeddingFilmKomedie20036.32016-12-14
The Invention of LyingFilmKomedie20096.42016-12-14
Pretty in PinkFilmKomedie19866.72016-12-14
TedFilmKomedie20127.02016-12-14
The Break-UpFilmKomedie20065.82016-12-14
Breakfast at Tiffany'sFilmKomedie19617.82016-12-14
The FlinstonesFilmKomedie19944.82016-12-14
ConeheadsFilmKomedie19935.22016-12-14
About a BoyFilmKomedie20027.12016-12-14
How to Lose a Guy in 10 DaysFilmKomedie20036.42016-12-14
Addams Family ValuesFilmKomedie19936.62016-12-14
Hot RodFilmKomedie20076.72016-12-14
Anchorman: The Legend of Ron BurgundyFilmKomedie20047.22016-12-14
Blades of GloryFilmKomedie20076.32016-12-14
She's Out of My LeagueFilmKomedie20106.42016-12-14
Half BakedFilmKomedie19986.72016-12-14
Along Came PollyFilmKomedie20045.92016-12-14
The Five-Year EngagementFilmKomedie20126.22016-12-14
EurotripFilmKomedie20046.62016-12-14
AdventurelandFilmKomedie20096.82016-12-14
No Strings AttachedFilmKomedie20116.22016-12-14
The Blues BrothersFilmKomedie19807.92016-12-14
Old SchoolFilmKomedie20037.22016-12-14
Shaun of the DeadFilmKomedie20048.02016-12-14
Napoleon DynamiteFilmKomedie20046.92016-12-14
School of RockFilmKomedie20037.12016-12-14
Road TripFilmKomedie20006.52016-12-14
Billy MadisonFilmKomedie19966.42016-12-14
Nuts!FilmKomedie2016-2016-12-14
Super 8FilmThriller20117.12016-12-14
DevilFilmHorror20106.32016-12-14
Twelve MonkeysFilmSci-Fi19968.02016-12-14
The ThingFilmHorror19828.22016-12-14
Rear WindowFilmThriller19838.52016-12-14
Smokin' AcesFilmThriller20076.72016-12-14
FlashdanceFilmDrama19836.12016-12-14
Pitch BlackFilmSci-Fi20007.12016-12-14
Scorpion King 2: The Rise of a WarriorFilmActie20083.82016-12-14
StartUp (1 seizoen)SerieCrime20168.22016-12-14
BridesmaidsFilmKomedie20116.82016-12-14
ScarfaceFilmActie19838.32016-12-14
The MummyFilmActie19997.02016-12-14
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorFilmActie20085.22016-12-14
The Adjustment BureauFilmSci-Fi20117.12016-12-14
Preacher (1 seizoen)SerieDrama20168.22016-12-14
Funny PeopleFilmKomedie20096.42016-12-14
Pride & PrejudiceFilmDrama20057.82016-12-14
Happy GilmoreFilmKomedie19967.02016-12-14
Monthy Python's Meaning of LifeFilmDocu18837.62016-12-14
Fast Times at Ridgemont HighFilmKomedie19827.22016-12-14
Fast & Furious 5FilmActie20117.32016-12-14
The Other Boleyn GirlFilmDrama20166.72016-12-14
Slap ShotFilmKomedie19777.42016-12-14
Weird ScienceFilmKomedie19856.62016-12-14
Field of DreamsFilmDrama19897.52016-12-14
Hott FuzzFilmActie20077.92016-12-14
Dazed and ConfusedFilmKomedie19947.72016-12-14
Forgetting Sarah MarshallFilmKomedie20087.22016-12-14
The ThingFilmHorror20116.22016-12-14
Sophie's ChoiceFilmDrama19837.72016-12-14
Scott Pilgrim vs. The WorldFilmActie20107.52016-12-14
Mr. Bean's HolidayFilmKomedie20076.32016-12-14
The Chronicles of RiddickFilmActie20046.72016-12-14
Baby MamaFilmKomedie20086.02016-12-14
The Little RascalsFilmKomedie19946.32016-12-14
KlitschkoFilmDocu20117.82016-12-14
The Tale of DespereauxFilmFamiliefilm20086.12016-12-14
PaulFilmKomedie20117.02016-12-14
It's Kind of a Funny StoryFilmKomedie20107.22016-12-14
SerenityFilmActie20058.02016-12-14
The Incredible HulkFilmActie20086.82016-12-14
Sixteen CandlesFilmKomedie19847.22016-12-14
Ameican GangsterFilmDrama20077.82016-12-14
Dawn of the DeadFilmHorror20047.42016-12-14
The InterpreterFilmThriller20056.42016-12-14
Public EnemiesFilmDrama20097.02016-12-14
BirdmanFilmDrama20147.82016-12-14
The IntershipFilmKomedie20166.32016-12-14
Unfinished BusinessFilmKomedie20155.42017-01-15
Falling Water (1 seizoen)SerieDrama20166.52017-01-15
WatchmenFilmActie20097.62017-01-15
Mr. Robot (2 seizoenen)SerieDrama20158.72017-01-15